Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie moglam wejsc :P a nie jadlam pasztetu tylko znowu pomidorki i ogorki malosolne w smietanie! mam wysypke na plecach, wczoraj zauwazylam. To pewnie od tego ze jem tyle pomidorow w smietanie... codziennie... kiedys robilismy taka porcje dla 4 osob a teraz ja sama tyle jem! A do przodu tylko 4kg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze tutaj nie chodze tylko w polsce bo i tak co miesiąc jestem w polsce...także narazie nie ma potrzeby ale jak będe musiała chodzic co 2tyg to zaczne tutaj ale wiadomo wolała bym polaka jak narazie najbliżej znalazłam w linzu i w niemczech w burghausen....zadzwonie może oni powiedzą czy jest w salzburgu jakiś polak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://marcinoll.wrzuta.pl/audio/8B6SiznChCT/glenn_medeiros_-_nothing_s_gonna_change_my_love_for_you_www.musicishere.fora.pl no i oczywiscie moja ulubiona 😁 😁 😁 jest cudowna! Powinien to byc hit a nie ... ☺️

teledysk jaki prosty a jaki piekny! Kiedys to bylo inaczej,teraz praktycznie w kazdej piosence i w kazdym teledysku to samo, sex i krecenie dupa. wyzywanie kobiet od ku*** itp. Lolipop jest taka piosenka moja kolezanka bardzo ja lubila a ja mowie czego Ty wogole sluchasz! i wyszuklalam jej na necie tlumaczenie i przestala tego sluchac bo sie zniesmaczyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pioseneczka zaje...a....znam 🙂 🙂 tak jakoś daje do myślenia 🙂

masz racje z tym sex i golizną w teledyskach ale moje zdanie jest takie że jak się nie ma głosu itp to trzeba pokazac kawałek dupska itp bo inaczej nikt by nie słuchał a tak to przynajmniej "samce" "słuchają" a raczej oglądają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja poszlam w 7 tygodniu a to weszlo od listopada. Nie dosc ,ze te becikowe marne , to jeszce kombinuja jak moga zeby odebrac kobieta te pieniadze. Chociaz moj kolega mial 16 lat a jego dziewczyna 14 lat jak zaszla w ciaze i 15 jak urodzila i becikowe wydala na ciuchy! A on w sadzie musial walczyc o mala i musial robic badania genetyczne bo mu powiedziala ,ze to niejego dziecko i teraz sam malutka wychowuje a ona raz na 2tygodnei przyjdzie na 15 minut... ;/

a najlepsze jest "rodzinne" w polsce 😁 😁 😁 hahaha 40zl po ktore trzeba kilka godzin w kolejce stac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale przeciez tyle kobiet nawet nie podjerzewa ,ze jest w ciazy! Inna znajoma miala taka sytuacje ,ze lekarze jej powiedzieli ,ze NIGDY nie bedzie mogla miec dzieci. I raz poszla do lekarza rodzinnego ,ze boli ja brzuch,ze kreci jej sie w glowie,ze jest senna a on kazal jej zrobic test ciazowy ona powiedziala,ze jest bezplodna i nie moze miec dzieci ale dla swietego spokoju zrobila test i sie okazalo ,ze bedzie mamusia 🙂 i teraz ma 2letniego zdrowego wspanialego synusia 🙂 a dowiedziala sie,ze jest w ciazy chyba w 3 czy 4 mies!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goska ja Tobie też życze miłego dzionka 🙂

śmieszne to wszystko...a raczej nie śmieszne tylko żałosne...w porównaniu do innych państw np austrii to polska normalnieeee brak słów 😞 😞

heh to ładnie Ci Twoi znajomi poszaleli ale cóż i tak bywa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Widze że już dawno nie śpicie ja dzisiaj sobie troche poleniuchowałam jedynie mąż o 4 rano dał znać że zajechał szczęśliwie 🙂

Jeśli chodzi o to becikowe to ja słyszałam że od 10 tygodnia trzeba być pod kontrolą lekarza.A jest jeszcze jakieś jedo becikowe też chyba 1000zl tylko zależne od dochodów na ten czas się niestety nie załapie bo za duże mamy,ale od października czy listopada mają podwyższyć ten pułap.W każdym bądź razie trzeba będzie się wywiedzieć.Tak czy siak jest to straszne żeby walczyć o każdą złotówke jaka nam się należy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...