Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I ja się dołączam do życzonek! 🙂 Rośnijcie zdrowo Słoneczka 🙂 :*
Nudata nie koniecznie 3 tygodnie...teraz to się może zacząć w każdej chwili 🙂 Pamiętam jak już wkroczyłam w ten 37 tydzień to wszystko robiłam,żeby się szybciej zaczęło i miałam nadzieję ,że się uda :P
u nas dalej skwarrrrr! jutro z rana jedziemy do tłumacza przysięgłego z aktem urodzenia.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a vanesska dzis jadla soilczek pudingu ryzowego i jak do tej pory nie ma rzeczy ktora by jej nie smakowala nawet chrupki kukurydziane juz je 🤪 a i narazie dostaje pol sloiczka.
Mam sprawe chce kupic firanki 180cm szerokosc dl 100cm tylko ja nie wiem jak na tym ebayu kupic bo nie ma takich rozmiarow albo za krotkie albo za dlugie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
bylam z mala u lekarza i nic jej nie jest. przed chwila dostala ataku placzu i odrzucila glowe do tylu i zobaczylam pekniecie w dziasle na dole 🙂 wiec juz wiem skad goraczka 😁 a tatus tak sie przejal, ze zamienil sie w pracy i wolne dziaiaj z nami ma 🙂


No to tak jak przeczuwalismy. W koncu Marylka zeba bedzie miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Mia do porodu sie czeka a potem to ten czas tak leci.......
Nudata ja powera na sprzatanie mialam konkretnego w dzien,kiedy wody mi odeszly czyli tydzien i 3 dni przed data porodu 😁 sprztaj sprzataj bo pozniej to wszystko na raty sie robi - dzis okno w salone jutro w kuchni itd. 😁 juz nie wspomne o duzym sprzataniu, nie pamietam kiedy lazienke sprzatalam, ciagle moj maz szoruje wszystko, ale to dobrze dla mnie 🙂 🙂
Musze Wam powiedziec,ze zrobil sie w koncu z niego tatus, w koncu!!! i juz mnie nie wkurza specjalnie.Chyba w koncu zmienil mu sie system wartosci 😉
Nusia jak tylko przebije sie zabek pokazesz nam???
Gdzie Monisia???i Kasia? Sylwunia mnie tez to czeka ale w przyszlym roku a i robisz malemu dowod tymczasowy?? on na 5 lat jest, wiele moich znajomych matek robilo tak zeby paszportu co rok nie odnawiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja angieslki paszport jest wazny na 5lat. a z dowoedem to troche zalatwiania jest, bo trzeba najpierw pesel a jak masz dziecko urodzone za granica to musi wlasciel mieszkania w polsce stawic sie w urzedzie z aktem wlasnosci by malca tam zarejestrowac... my dalismy sobie spokoj.

a zabka pokaze, niech tyko wyjdzie w koncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny paszport teraz jest ważny niestety tylko rok :/ (polski ,wyrabiany w abmasadzie) Wcześniej był na 5 lat... a z tym dowodem tymczasowym musiałabym się dowiedzieć,ale chyba dam sobie spokój ,ak Nusia piszesz że tyle załatwiania!
Co ja w nocy przeszłam! Wiatr się zerwał mocny, błyskało się tak że w domu biało było i burza zaczynała tak walić...ale na szczęście gdzieś szybko bokiem przeszła!Ale już dawno nie słyszałam takiego wiatru i błysków nie widziałam 😉
Mój syn już mi pięknie przesypia noc 🙂 Zasypia zawsze 21,a pobudki mam 6.30 ,a wczoraj nawet 7.30 😁 hehe to teraz pewnie będzie tak pięknie spał dopóki ząbki nie zaczną wychodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...