Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
polski akt urodzenia czyli przetlumaczony???
oj biedna marylka 😞 😞 😞 😞
a moja jak zaczela jesc sloiczki to idzie spac po 20stej i wstaje na mleko po 7ej albo tak jak dzis po 8smej i dalej w kime choc dzis to juz jej nie kladlam spac bo sie z tata w lozku poklocilismy i wyszlysmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale dzis sloneczko!! 🙂 napewno na spacer pojdziemy do parku 🙂
Sylwia wierze Ci, mama mi mowila jakie straszne burze sa, zreszta wszedzie zdjecia widze chmur na serwisach informacyjnych ,napewno troche podretuszowane,zeby wygladaly grozniej,ale wyglad,a byc tam .......tego zdjecie napewno nie odda.Cos musze pokombinowac ,nudze sie jak ona spi,a szkoda mi tak pieknego dnia zeby go tez przespac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
jeeeju biedactwo.....
Nusia angielski na 5 lat, ale zadne z nas nie ma obywatelstwa , dopiero za 1,5 roku Michal moze zdobyc..


to nic, musicie tylko miec p60 z ostatnich 5lat. a w ogole gdzie monikopedia?

tak czy inaczej jeszcze troche nam brakuje do 5 lat ale dzieki za informacje mimo wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Nusia Wam powiedziala,ze nie ma imienia Maryla ,a jak ja powiem Suzanna? 😁 😁 😁 ehhh, te zacofane sytuacje kojarza mi sie z piosenka http://www.youtube.com/watch?v=180Mgpr8CfU&feature=related 😁 😁 😁 albo T.Love "jest super"


mi sie z misiem skojazylo - "Londyn? Nie ma takiego miasta Londyn. Jest Ladek, Ladek Zdroj" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Nusia Wam powiedziala,ze nie ma imienia Maryla ,a jak ja powiem Suzanna? 😁 😁 😁 ehhh, te zacofane sytuacje kojarza mi sie z piosenka http://www.youtube.com/watch?v=180Mgpr8CfU&feature=related 😁 😁 😁 albo T.Love "jest super"


mi sie z misiem skojazylo - "Londyn? Nie ma takiego miasta Londyn. Jest Ladek, Ladek Zdroj" 😜

hahaha, Nusia szczerze przyznam,ze do Misia mialam kilka podejsc ale w koncu go nie obejrzalam!!! Tu mnie masz, pewnie jeszcze dzis obejrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia ja tu zawsze sprawdzam pogode, sprawdza sie prawie co do godziny ale trzeba odswiezac strone bo aktualizuja ja czesto , bo jak wiadomo pogoda sie zmienia 🙂 wiec polecam
http://www.metoffice.gov.uk/weather/uk/sw/gloucester_forecast_temp.html
oczywiscie musisz sobie wpisac swoje miasto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj maja ale kuchareczka z Ciebie 😜
ejjjjjjjjjjj normalnie sie zalamalam. W koncu po przeprowadzce uporzadkowalam ciuszki swego dziecka i ....... !!!!!!!!! ja jej przez pol roku nic nie kupie no tyle ma ciuchow ze szok! jakby miala wszystko na sobie nosic to by musiala byc pare razy dziennie przebierana 😠 jak ktos cos mi kupi dla malej to z domu wyrzuce bo dwie komody zajete! a ta jedna komoda miala isc do garazu marcina na pierdoly sie zdenerwuje tatus ze z komody nici 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nudata spij i odpoczywaj ile wlezie, jak sie dzidzia urodzi to nici z tego 🤪 i tak jak maja pisala ostatnio - sprzatanie na raty, gotowanie na raty, wszystko na raty 😜

a gdzie monia????

a w ogole to moja piekna lerzy w pokoju obok i ma spac i co chwile kombinuje by mame zawolac. przed chwila udawala ze kaszle, takie perfidne udawane ehe ehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
nusia27 napisał(a):
sto lat dla jubilatek 😁

I MY DOLACZAMY SIE DO ZYCZEN, ROSNIJCIE DUZE ,ZDROWE I PIEKNE, A POTEM LAMCIE SERCA LENIWYM SLONIOM:*


Kaya dziekuje za zyczenia i sle buziaczki tez Vanesce. podziekowania spoznione, dzieki za pamiec. 😘
my w koncu doczekalismy sie na pierwszego zabka 🙂 w koncu wylazl dzis 😁 niezle spozniony, osmiosiesieczna buzia by byla bez zeboli, ale cos sie w koncu wyklulo 😉

a jesli chodzi o paszporty, to juz od dawna polki dla dzieci jest na rok. my na szczescie mamy angielski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...