Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
moje dziecko juz spi. 🙂
Gosia, moze za szybko dalas jej sloiczki miesne? sprobuj raczej takie lekkie, np. marchewke - przy okazji pomoze na kupke, albo jabluszko. jak nie ze sloiczka, to sama upiecz 😉

tez tak mysle ze za szybko. slioczki w domu mi sie skonczyly to niech vanesska odpocznie troche bo ciagiem jadla wszystko tym bardziej ze mleczko jej narazie starcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo 🤪

gosia maryla tez ma twarde kupki po obiadkach. przez te zeby to nie pamietam kiedy ostatnio zjadla obiadek... najpierw mega goraczka, potem 34 stopnie na koniec wysypka na calym ciele. czyli razem z zebami przeszla wirusowke jakas. ale juz zabek jest, osrty jak cholera. i chyba drugi idzie 🙃 a i jedna noc mialam taka ze myslalam ze zwariuje, najgorsza jak do tej pory...

monia julka jest mlodsza, a przegania marylke. spryciula mala 😁 maryla teraz z siedzenia pada do przodu i sie drze bo wstac nie moze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
hehehe nusia jak to pada do przodu hheheehe


siedzi sobie na podzlodze i nagle rzuca sie do przodu 🙃 tak troszke jakby do raczkowania. i zawsze tak jej sie nogi i rece poplacza, ze nie moze nic zrobic i krzyczy zeby ja ratowac 😁

ahaahahaha ona jest niesamowita 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do siadania,to narazie raz sie udalo,ale radocha jest.Maja a do raczkowania tez juz sie szykuje.Jutro nagram wam mojego szczeniaczka 😁 Kleka na kolanach,dupcia w gorze i tak sie buja i jak osiagnie odpowiedni rytm to sie do przodu rzuca na banke 😁 😁 Hihihi.I wez ja tu na podlodze poloz 😜 😜 Goska ja sloiki z miesem dawalam od 5 miesiaca.Kasia marchewka akurat powoduje twarda kupke a nawet i zatwardzenie.A jabluszko sama stosuje,jak widze,ze mala kupy wydusic nie moze.Nusia Marylka jest dobra 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek wszystkim 🙂
Zaraz sie turlam do midwife na wizyte, jejku jeszcze 2 tyg i mam nadzieje ze bedzie wielki final 🙂
jako ze zrobilam sie malo mobilna moj T wymyslil mi nowe zajecie 😁 kupil model okretu i sobie go sklejam 😆a ile sie przy tym nadenerwuje to juz moje 🤪
Oj Kobietki fajne te wasze Niunie, ja juz tez chce rozmawiac o kupkach, marchewkach i t.p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha, wlasnie Nudata apropos kupek 🙂 kminek zdzialal cuda 🙂 codziennie rano pelny pampers 🙂
i ze to czlowiek sie tak cieszy na widok gowna 😁 😁 😁 😁
Nudata juz bliizej niz dalej i bedziesz tulic aniolka do cyca 🙂 ten okret do sklejania to sprawdzian i trening cierpliwosci 🙂)))))ja jestem zbyt porywcza chyba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...