Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my dzis wieczorem, jak wracalismy z zakupow, znalezlismy pieknego kotka u nas przed domem, za nasza bramka. kotek nie zyl..... szukalismy po sasiadach wlasciciela kota. po godzinie znalam jednej babci historia zycia, ile miala zwierzat i ploteczki o sasiadach.... a w sprawie kotka wlasnie teraz wlasciciel sie u nas zjawil i go odebral. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Łoooo musiałam Was troszkę nadrobić 🙂 Przywitał mnie śliczny tygrysek na forum :P
Kayka ślicznotka z kolczykami 🙂
Vanesska tak samo rośnie dziewuszka 🙂Milanek tęskni :P Dla Marylki buziaków mnóstwo :*
Monia Ty to bidulka jesteś no!Jakieś fatum jest nad Tobą czy co?Ciągle coś Ci dolega 🤢 zdrówka dużo :*
Maja jak impreza urodzinowa męża? 🙂 Sama bym wcisnęła tego torta...uwielbiam czekoladowe! 🙂 Zuziaczek dalej się męczy z kupką? :/
A mój Milanek na drugi dzień zrobił 3 razy kupę , a potem nic do dzisiaj. Pewnie to wszystko wina zmiany klimatu!
Gosia i jak na nowym mieszkaniu?Super widoki, Vanesska będzie miała gdzie się wyszaleć!
Ahhh dziewczyny jestem taka szczęśliwa teraz 🙂 Babcia tak się cieszy wnusiem ,że syna prawie nie mam 😁 a nie wspomnę też o dwóch pra babciach hehe dzisiaj jedziemy właśnie dalej rodzinkę poznawać 🙂 Milek ogólnie dobrze,taki na początku był w szoku co się dzieje ,tyle nowych twarzy i miejsce ,ale szybko się przyzwyczaił 🙂 Uśmiecha się cały czas do wszystkich i rozgadany jest 😉 Te dzieciaczki tak się szybko zmieniają...
No nic będę kończyć i wpadnę tutaj jeszcze może wieczorkiem 🙂 Pozrawiam Was gorącooooooooooo :*:*:*:*:*:* i życzę miłej niedzielki!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 urodzinki sie udaly a torcichem wszyscy sie zajadali, potem lala sie wodka w efekcie o 22giiej wszyscy na 4 lapach juz sie zegnali, hehehe, dlugo nie widzialam,zeby w takim tempie sie popili 😜 to nasze stale towarzystwo wiec ich obserwuje 🙂
Michal byl grzeczny ale i tak mu sie film urwal 😁 dzis mu opowiadam co i jak, a mala spala w tym halasie, dopiero na karmienie sie obudzila, a potem w nocy dopiero o 3.40 na gderanie 🙂 i o 6.30 stala pora. a teraz zlosnik zagryza cyca 🙂
Milego dnia moje kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek.Maja widze,ze impreza sie udala.U nas tez,z ta roznica,ze my o 4 do domu wrocilismy 😁 A reszta podobno do 8 balowala 😁 Mnie uratowalo,ze sie spalilam i za duzo nie pilam,za to reszta dzis zdycha 😉 😉Moje dziecko jest cudowne!!!Spala do 9.Wstala,zjadla,popatrzyla na nas,ze slabo wygladamy i poszla spac dalej 😁 Wstala dopiero o 13 🙂 🙂Ale po 2 godzinach znowu z tata dzrzemke walneli,a ja juz wyspana..Goska juztro ci poszukac jakies fajne ciuszki na ebayu,bo dzis troche slaba jestem 😉A co do wagi,to Julka jeszcze 7kg nie wazy 😜 😜Sylwiu ciesze sie,ze urlop jest udany.Dobra,lece zrobic rosolek ze swojskim makaronem dla mojego zdechlaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co sie z Wami dzieje? tylko mi i Kasi nie odcieli internetu??
Zwazylam dzis siebie potem siebie z mala na rekach i wychodzi,ze ona wazy okolo 5kg!!! miala na sobie ubranko i kocykiem owinieta wiec teoretycznie okolo 4,5. A ostatnio bylo 3640 wiec sie ciesze,ze ja podpaslam 😁 ale wcina juz czesciej formule i po 50 ml bo widze,ze glodna, fajnie, przynajmniej pod tym wzgledem sie nie martwie, jeszcze tylko ten kupal....

Milego ,slonecznego jak u mnie dnia moje drogie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja wczoraj caly dzien w wyrku przelezelismy ogladajac fimly.Nawet na neta nie wchodzilam 😜 A dzis mnie nie bedzie,bo wlasnie sie na basen szykuje.Ciesze sie,ze Zusia przybiera.To moze idz ja zwaz do children centreJa chodze raz w miesiacu.Tylko musisz wiedziec w ktorym i kiedy waza.Bo u nas sa wazenia w czwartki,ale kazdy czwartek w innym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
maja my tez raz w miesiacu chodzimy zwazyc mala i przy okazji mozna sie wypytac polozne o rozne rzeczy 🙂
my weekendzik na spokojnie, w sobote odwiedzilismy zanjomych, a w niedziele przyszli do nas.
teraz marylka siedzi na podlodze i namietnie wcina wszystko co jej wpada w rece. po takiej zabawie zabawki sa tak mokre ze mozna je wykrecac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
u mnie sa we wtorki jeszcze tam nie bylysmy ale wybieramy sie w nastepny 🙂 ale.....w next wtorek mala ma szczepienie 😮 bedzie bolalo mame bardziej niz ja napewno................


maaja najwazniejsz, zebys ty byla spokojna to w tedy i mautka chwile poplacze przy ukluciu a potem sie uspokoi. ja myslalam ze bede plakala czy cos, ale bylam spokojna bo wiedzialam ze to dla jej dobra i w sumie marylka zaplakala tylko przy zastrzyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weekend sie skonczyl i znow praca. Jakis meczacy ten dzien. Weekend za to mielismy bardzo udany. W sobote maz mnie zabral na zakupy i odswiezyl mi zapas bielizny bo ostatnio ciezko bylo znalezc dobry biustonosz a w niedziele bylismy na wielkim carbootsie i super zakupy zrobilismy, pozniej popracowalismy w ogrodzie i pojechalismy na koncert na Tothenam CR wieczorkiem, plan byl napiety ale dalismy rade.
Coraz ciezej mi sie pracuje w ogrodzie, nie bardzo jest sie jak schylac ale jesien idzie wiec jeszcze tylko pewnie ze 3 razy poplewie i trawe skosze i pozegnam sezon z wielkim brzuchem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka już mocno kopie? 🙂 Tak w ogóle to będzie imienniczka mojej mamy!:P Izabela? 🙂
A tutaj w Polsce są takie upały ,że nie idzie wyrobić! Po 30 stopni, mój Maluszek nie jest przyzwyczajony to takiego skwaru i strasznie marudzi. Cały czas chce pić,a to mleko,a to herbatki Mu daje!Tragedia jak On płacze :/ mnie ten upał męczy ,a co dopiero Jego 😞 nawet Go kąpie w południe ,żeby Mu ulżyć troszkę i później na wieczór!Ehhh
A mój Milek znowu jak na szczepieniu byliśmy to po pierwszym ukłuciu uspokoił się i było w porządku,ale jak nagle dostał w drugą nóżkę to już było ciężko , myślałam że mi serce pęknie tak strasznie płakał ,a łzy jak grochy 😉
Ciekawa jestem ile Milan waży , ostatnio było 7kg zobaczymy jak wrócimy ile przybędzie,chyba że tutaj do przychodnii pójdziemy 🙂
No nic buziaki dziewuszki myy sie szykujemy na spacerek 🙂 pozwiedzac musze stare kąty hihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to Gosia nic nie ma, nie opowiadasz nic jak sie urzadzacie...:P
My dzis troche pochodzilismy, pospalysmy, pomarudzilysmy, mala ma katarek!!!! ale dajemy rade, gada sobie teraz, za chwilke kapanko.
No i kupilam pierwszy raz puszke mleka wczesniej tylko kartoniki byly. Czy na 50 ml mam dawac 2 miarki proszku? nie ma takich malych proporcji na opakowaniu ...
Ale pogoda byla dzis superowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...