Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia sliczne ubranko 🙂 🙂 🙂 🙂 przesliczne 😉
Moj maz wczoraj zaczal ta 6 weidera i wygladal jak buuurak, hehehe 🙂 no yoga jest dobra,dla mnie najlepsza na plecy ,nusia sie zna 😉 😉
a ja zaczelam robic biszkopt do tortu i mala sie obudzila 😮 a stary pojechal po zakupy i tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my wlasnie wrocilysmy z wazenia.Od ostatniego miesiaca Julka przytyla 260g i wazy 6,96:kg Mowila,ze chuderlak 😜 Wiec jeszcze nie doszlysmy do pulapu 7 kg 😉A tak wyglada nasza siatka centylowa 😉
" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia Julka wyglada swietnie w ubranku kubusiowym. jesli chodzi o wage to trzyma norme, jest , caly czas blisko tej zielonej linii na poziomie 50 to chyba dobrze. Przynajmniej dziewczyna nie bedzie miala problemu z waga jak dorosnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie was wywolalam 😁 😁 Nusia Julka dla odmiany wzrostem jest na samej gorze 😜 A pogoda faktycznie beznadziejna,mi tez nic sie nie chce.A do tego plecy bardzo napierdzialaja 😞 Mia ja tam sie wcale nie martwie,ze Julka jest chuderlak,wrecz przeciwnie 😜 😜 Kaasiaak tu masz linka
http://siatkicentylowe.edziecko.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzisiaj maryla wstala z dredem na grzywce i musialam go obciac 😜 a i kolejny powod na prasowanie ciuszkow malej. wczoraj prasowalam jej rzeczy i w jednej z pieluch byl pajak ktory zlozyl jajka 🤪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslalam ze zwymiotuje jak to zobaczylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem ,żyję! Tylko Wam napiszę moje babeczki ,że Milek zniósł lot nieźle! Troszkę płakał przy lądowaniu,ale mnie też bardzo uszy bolały.I była burza i telepało strasznie samolotem i troszkę się wystraszył Niuniek!Ale ogólnie ok... Jak narazie uciekam ,tak na chwilkę zajrzałam.Później na pewno znajdę już więcej czasu to Was nadrobię 🙂 Ślemy Wam buziaczki i ściskamy mocno! 😁
Ps. Teraz mi nic do szczęścia nie potrzeba !!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂 dalam dzis malej 3kropelki probiotyka, nie wiem jak to podawac, pisza,ze 5 dziennie, ale czy moge na raz?tak byloby najlepiej. mala juz walczy 3ci dzien i tylko pierdzi, poki co nie placze,ze boli tylko,ze nie chce wyjsc.. daje jej ten espumisan tak jak Ty Monia dwarazy dziennie po 10 kropel. to juz kilka dni, po ilu sie organizm przyzwyczaja?
Sylwia 🙂 super,ze napisalas, badz sobie szczesliwa i odpocznij za nas wszystkie 😉
Nudatko juz malo zostalo 🙂 a jak juz urodzisz, to doba bedzie za krotka i bedziesz tak kochac,ze nie odczujesz braku snu,to jest dopiero bomba milosci...ehhhh hehhehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...