Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
juz Ci mowie 🙂
musisz wsiasc jakas mala miske, nalac zimnej wody z kranu, wziasc 2 patyczki i ulozyc na wodzie w kasztlcie krzyza. rozpuscic wosk ze swieczki najwygodniej bedzie na lyzce i jak juz sie rozpusci to wlewac nad glowka po malu w srodek krzyza, dziecko musi spac. u nas to skutkuje moze i Tobie pomoze 🙂

Dziekuje:*:*A co sie potem z tym woskiem robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przelalam ten wosk, i wiecie co? chwile sie podczas tego rzucala ,az na koniec oczy otwierala, a jak zgasilam swieczke to zamknela bo ja bezposrednio ze swieczki lalam oczywiscie ostroznie, ale krzyz mi sie rozszedl podczas tego lania :P no i zapomnialam sie na poczatku przezegnac 😜 mam nadzieje,ze to pomoglo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie poszlam spac jeszcze bo Michal wrocil z pracy z prezentem od starszej pani ,ktora sie opiekuje dla naszej malutkiej 🙂 : http://www.ebay.co.uk/itm/DISNEY-Winnie-Pooh-Storyteller-IMC-/330559536287?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4cf6e23c9f
i nie moge sie jutra doczekac zeby posluchac, bo narazie mala spi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a takie mamy lozeczko - to ktore dostalismy....wow teraz widze cene, ja bym takiego nie kupila 🤨
http://www.mothercare.com/Mothercare-Bedside-Cot-Beech/dp/B000IYQ0XO?ie=UTF8&ref=sr_1_5&nodeId=42825041&sr=1-5&qid=1316551545&pf_rd_r=1YKEHYE9XS84AJGTPY25&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42825041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
juz Ci mowie 🙂
musisz wsiasc jakas mala miske, nalac zimnej wody z kranu, wziasc 2 patyczki i ulozyc na wodzie w kasztlcie krzyza. rozpuscic wosk ze swieczki najwygodniej bedzie na lyzce i jak juz sie rozpusci to wlewac nad glowka po malu w srodek krzyza, dziecko musi spac. u nas to skutkuje moze i Tobie pomoze 🙂

Dziekuje:*:*A co sie potem z tym woskiem robi?


OMG !!!!! Wy w takie glupoty wierzycie??? 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Pipki!!!
Tutaj dziewczyny już są w takiej desperacji ,że muszą wszystkiego spróbować! 😉 Monia i pomogły coś te czary?? 😜
Maja bardzo ładne łóżeczko 🙂 Jak wrócę to też pomyślę chyba nad drewnianym 🙂 Ale zobaczymy jeszcze!
Uciekam mleczko robić małemu 🙂 Póki co ładnie leży i się grzechotkami bawi ,ale zaraz jak syrene właczy to bedzie koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...