Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doberek.Kaasiaak do wczoraj jeszcze w takie rzeczy nie wierzylam i sie z nich smialam 😉Ale mowie,do wczoraj.Zrobilismy tak jak Goska kazala.Tyle,ze Piotrek wosk lal(tez prosto ze swieczki),bo ja sie balam,ze na nia wyleje.Ja bylam od trzymania miseczki 😜 😜 I wiecie co?Jula wstala dopiero o 3 na mleczko,zjadla i poszla dalej spac 🤪 🤪 I wstala o 6:30 razem z nami 😁 😁 Nie wiem,czy to przez ten wosk,czy przez co,ale cudownie sie wyspac.Maja fajna ta zabawka 🙂A lozeczko jest bardzo solidne.Moja siostra miala takie samo.Mnie dzis caly dzien nie bedzie.Znowu ide za tlumacza robic,tym razem do job centre:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Dzikus:P
http://www.youtube.com/watch?v=HD3qt2kpO70

boszzzz jaka to silna dziewucha jest 🙂 zeby Zuzia tez tak robila a ona leniwiec nie chce glowy podnosic jak lezy na brzuszku, tylko w wielkiej zlosci ja podnosi :P musze ja czesciej klasc, moze to moja wina bo to olewam 🤨 od dzis przynajmniej 5 razy!!!!! 🙂
my dzis mamy pogode!!!! w koncu na spacer pojdziemy poganiac wiewiory w parku 😉
a co do lozeczka to ja sie nie znam, nie myslalam wcale o tym jakie itd, po prostu staly te dwa i czekaly az je rozloze ,a teraz zobaczylam,ze to wypas 🙂 ale Michal nie kuma jeszcze czemu ta jedna strona sie opuszcza :P
A Kubus Puchatek dzis rano nam bajki czytal i spiewal ale ma zjebany glos jak stary dziadyga, myslalam,ze mala sie przestraszy ale nie , i patrzyla jak on tanczy 🙂 bo tak sie kolysze na boczki heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja noc znow :po 1 wszej cyc po 4 tej stekanie i troche sen i kolo 7mej kupa i aguagu. Tyle pospalam. Mysleeeee,ze musze ja pozniej kompac bo mamy kapiele o 19.30 i ona sie wtedy budzi,a jak nie spi to marudzi itd, juz sie przyzwyczaila. ale to chyba za wczesnie bo o 20 stej juz zasypia. a jak zasnie kolo22giej to w nocy wstanie moze pozniej ....kombinuje.......bo bede miala przewalone na dlugo......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my kąpaliśmy od początku o 19 🙂 A teraz kąpie tak 19.30 i po kąpieli do spania i śpimy tak do 6.30 🙂Zdarzy się czasami ,że się w nocy przebudzi . I też próbowałam robić tak,że kąpiel póżniej i do spania też później,ale i tak wstawał o tej samej porze co zwykle.Tak ma już chyba nagrane i koniec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez od poczatku kapiemy miedzy 18 - 19 ta. chociaz ostatnio bardziej kolo 19tej. i zawsze ma ta sama godz budzenia sie.
dzis zamontowali nam sky tv a 04.10. bedziemy mieli od nich internet, bo virgin raczej nie smigal . w sky mamy zagwarantowane, ze predkosc min. 9, wiec o wiele lepiej niz mialam teraz. no ale... zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zaraz synu 4 miesiące skończy przecież 🙂 Mama mi mówiła że kisielek moge dawac nic sie nie stanie 🙂 Ze kisiel sie daje nawet na jakas diete jak sie ma problemy z zoladkiem czy cos tam 😉 i jest nie szkodliwy 🙂 musze zaczac przyzwyczajac juz syncia powoli 🙂nie bedzie jadl tylko mleka przeciez jak to nie ktore mamy robia :P ostatnio zjadl tez troszke ze sloiczka marcheweczki dwie lyzeczki hehe 🙂
Albo nie rozumiem tez jak kobiety nie daja w ogole pić dziecku ,tylko cyc albo flacha...przeciez czlowieku sie chce pic czasami ,nie?To takiemu maleństwu też...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia ja tez malej chcialam dac kisiel albo galaretke, ale jeszcze nie dalam bo tam cukru od cholery, a Marylcia i tak dobrze wyglada 😜 bylysmy u poloznej i wazy 1015 czyli przytyla okolo 400 gram w ciagu 6 tygodni. babeczka mowila ze to normalne, bo teraz wiecej sie rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
sylwia ja tez malej chcialam dac kisiel albo galaretke, ale jeszcze nie dalam bo tam cukru od cholery, a Marylcia i tak dobrze wyglada 😜 bylysmy u poloznej i wazy 1015 czyli przytyla okolo 400 gram w ciagu 6 tygodni. babeczka mowila ze to normalne, bo teraz wiecej sie rusza 🙂

hehehe nie martw się jak zacznie biegać to szybko zgubi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Sylwia a moja Zuzia nie chce nic pic procz mleka, juz nie chce wody,nie chce herbatek nic, tylko mliko i mliko 😮


bo dzieci nie sa glupie, dobrze wiedza czego im potrzeba. np marylka nigdy nie pila wody, a teraz pije 🙂 naogladala sie reklam w tv "mamo, tato wole wode" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz spowrotem.Ciesze sie,bo udalo mi sie Magdzie zalatwic zasilek dla bezrobotnych.Niby nieduzo,ale zawsze cos.Bo do pracy i tak jej nikt nie przyjmie,bo jest w 15tyg ciazy.A jak odchodzila,to nie wiedziala jeszcze,ze ma malego lokatora w brzuszku 😁 😁 Sylwia moja angielski do perfekcji ma jeszcze daleko 😉chociaz wszyscy mi mowia,ze jestem Irlandka 😜 😜 A naumialam sie go tutaj 😁 😁 Goska polecam sie na przyszlosc.Sylwia my mamy virgin i tez jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jobseeker's allowance.Ona kwalifikuje sie na contribution based,bo jej maz pracuje.Niby to tylko 65f tygodniowo,no,ale jak sie nic nie ma to dobre i to.Goska zasilek ten wyplacany jest przez pol roku.Co 2 tyg trzeba chodzic do jobcentre na podpis,a po pol roku rozpatruja jeszcze raz aplikacje.A ty jak stracisz macierzynski to idz do councilu,bo jak ci dochod spadnie to ci housing benefit wyzszy dadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Jobseeker's allowance.Ona kwalifikuje sie na contribution based,bo jej maz pracuje.Niby to tylko 65f tygodniowo,no,ale jak sie nic nie ma to dobre i to.Goska zasilek ten wyplacany jest przez pol roku.Co 2 tyg trzeba chodzic do jobcentre na podpis,a po pol roku rozpatruja jeszcze raz aplikacje.A ty jak stracisz macierzynski to idz do councilu,bo jak ci dochod spadnie to ci housing benefit wyzszy dadza

aniele 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...