Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Jak na 2 dzien po porodzie to jak najlepiej
Wszystko robie, nic mnie nie boli 🙂
Az tak dziwnie jak bym po porodzie nie byla 😁

Tez mnie nic nie bolalo tylko bylam bardzo osłabiona po krotoku. W ubikacji byłam kilka godzin po porodzie az położna się zdziwiła a siusiu co godzine robiłam bo musiałam nawodnić organizm. Naprawę porody tutaj sa o niebo lepsze niz w PL. A jak dlugo rodziłaś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Hej Ania jak tam ból po zębie ? Radziłabym nic nie jeść az sie zagoi czyli 24h. potem nie daj Bóg wyleci skrzep zrobi się suchodół a to dopiero ból. Ja po rwaniu nie jadałam przez 24h ale u mnie się bardzo szybko goiło.

ból mały, gorzej z samopoczuciem...ale dam radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem ci ze opieka jak najbardziej 🙂 no bylam 24 H i nawet na jednej zmianie akurat trafilam na bardzo mila polska polozna 🙂 ktora mi pomagala wlasnie przy karmieniu, bo mala nie umiala ssac 😞

A tak to bardzo duzo bylo mlodych poloznych ktore robily sobie praktyki i byly naprawde mile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli dzielna jestes i tyle 🙂 Mam nadzieje, ze mi tez starczy sil i sie nie rozkleje, bo najgorsze to zaczac sie uzalac nad soba 🙂 Dawaj znac jak tam malutka. Ale ten czas leci, pamietam ze juz nie moge sie doczekac az dzidzius zacznie sie ruszac a tu jeszcze tylko 18 tygodni zostalo do porodu 🙂 Zleci jak nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...