Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Dzięki Monia :*
haha no biedulka kąpu ,kąpu chciała a mamuśka filmidło kręciła tylko 😜 😜 😜

Ale to wczoraj w poludnie bylo jak Piotrek prysznic myl i wanienke z lazienki wystawil 😉 😉Mia cudny brzusio 🙂Ucaluj go od nas:*:*

No to Jula myślała ,że czas kąpieli :P
Mia ucałuj,ucałuj jak dasz radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc babeczki!!! moje zuo znow od 1wszej w nocy gadalo. Ale potem z przerwami do 9tej spalysmy.
Dziewczyny ja kupowalam hydrocortizone tu bez recepty, nie pamietam ile kosztuje, moze to na recepte ma wieksze stezenie, bo widzialam dwa rodzaje,ja mam jakas alergie ale nie wiem na co jeszcze i na rekach takie male krostki z woda mi sie pojawiaja i znikaja nastepneego dnia, na stawach - na palcach ogolnie. Chyba to jakis plyn ale nie wiem ktory...
Monia Julka to mala cfaniara 😁 i lodowka juz jej no nie.... 😁 sprawdzala gdzie mama chowa sloiczki heheh 😉
Mia !!!!! masz sliczny brzuszek taki zgrabny.....mi w tych tygodniach zaczal pekac w szwach i efektem sa rozstepy.....ale da sie z tym zyc :P
Sylwia duzo zdrowka!!! i Monia Wam tez 🙂
Ja dzis znow zembolog ciag dalszy walki z tym samym zebem i juz musze nastepna wizyte ustawic.
A ja chyba dzis polepie troszke piergow jak mi dziecko pozwoli......stary idzie do pracy po 16 stej wiec nikt mi nie bedzie przeszkadzal... 😁
Monia i jak film???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilysmy od lekarza.Na szczescie juz po infekcji.Ma male szmery,ale to niby normalne po antybiotykach.Tak samo jak ten lekki kaszelek.Ma przejsc w ciagu 2 tygodni.Nusia a moze wybierz sie do chinczyka?Moja siostra utopila w polskiej przychodni 350f na testy na alergie i powiedzieli jej,ze nic nie ma...A poszla do chinczyka przez przypadek i tez z kosmyka wlosow doszedl,ze ma alergie na wiele rzeczy..nawet odswiezacze w sprayu.U malych dzieci alergie sie czesto zmieniaja i dlatego ona powtarza to co pol roku,jak widzi,ze znowu jej cos bardziej wychodzi.Ostatnio byla uczulona na proszki non bio,a teraz juz nie,za to na plyny do plukania.A testy sie sprawdzaja,bo jak wyklucza co chinczyki kaza,to jej przechodzi.A na laktoze ma uczulenie od urodzenia.Maja film dobry,ale paranormal activity mi sie bardziej podobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No paranormal to nic dlugo nie przebije..........
Sylwia nawet fajna ta muza wyglada jakby gdzies w kalifornii na plazy byl nagrywany........ 🙂
u zembologa ok, jeszcze jedna wizyta. wiecie......Zuziek ma biala plamke na dole, ostra biala plamke........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,nie czytalam.Pewnie Piotrek jak zwykle przeczytal i zapomnial mi powiedziec 😉Czesto tak robi..Przepraszam 😞 Jutro z rana tam zadzwonie.Tylko podejrzewam,ze dane karty tez beda chcieli,zeby direct debit ustawic.Jak nie chcesz tego mi podawac,to wiem,ze mozesz tez talktalka zalozyc w kazdym carphone warehouse.Maja czekam na tytulbo lubie filmy Tarantino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kurcze,nie czytalam.Pewnie Piotrek jak zwykle przeczytal i zapomnial mi powiedziec 😉Czesto tak robi..Przepraszam 😞 Jutro z rana tam zadzwonie.Tylko podejrzewam,ze dane karty tez beda chcieli,zeby direct debit ustawic.Jak nie chcesz tego mi podawac,to wiem,ze mozesz tez talktalka zalozyc w kazdym carphone warehouse.Maja czekam na tytulbo lubie filmy Tarantino[/quote
my nie mamy u siebie carphone 😞 a dane pwnie ze Ci podam 🙂 tylko powiedz co nr. konta, do kiedy wazna, sort code i cos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisz dokladnie jak z przodu na karcie jest napisane twoje imie i nazwisko.Czy jest miss z przodu i czy imie jest w calosci czy skrotem,sorc ode,expire date,valid from i 3 ostatnie liczby z tylu karty.no i napisz mi ktorego neta chcecie,jaka predkosc i czy chcecie international call boots za 3f?pewnie nie,bo masz skypa,ale wole od razu zapytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
napisz dokladnie jak z przodu na karcie jest napisane twoje imie i nazwisko.Czy jest miss z przodu i czy imie jest w calosci czy skrotem,sorc ode,expire date,valid from i 3 ostatnie liczby z tylu karty.no i napisz mi ktorego neta chcecie,jaka predkosc i czy chcecie international call boots za 3f?pewnie nie,bo masz skypa,ale wole od razu zapytac

ok. poszlo wszystko na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocilysmy od dietetyczki no i mleko ktore jej daje nie ma laktozy ale ma proteiny ktore moga ja uczulac. babeczka wysle llist do gp zeby przepisal mi aptamil pepti (ten ktory mala pila w polsce) bo on jest bez laktozy i bez protein. zobaczymy jak bedzie 🙂

maja chyba sobie jaja robisz z tym zabkiem 🤪 tozto na dniach wyjdzie 😁
maryla ma taka ostra plame na gornej lewek jedynce i lada dzien sie przebije. inaczej niz na dole bo tam najpierw pojawilo sie pekniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...