Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
linomag pomógł nam nawet w likwidacji jakiejś wysypki, mam sudocrem również chwale 🙂)

a prodykty jonsona nie ssą antyalergiczne... nie mówię ze źle czy coś... ale położna mi powiedziała zeby nie kompać jej w tym... dodac łyżkę mąki ziemniaczanej albo krochmal ugotować... tak robiłam... a jak tylko odleciał pępuszek i sie zagoiło wszystko to używam mydełka bambino 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
młodej nic nie wyskoczyło 🙂 także cały czas ją w tym kąpie 🙂 tzn. to jest płyn do kapania a myje mydełkiem 😉 potem oliwka najlepsza jest z Hippa bo ślicznie pachnie ale mała jest (nie ma dużej butelki) i stosunkowo droga młoda jedyne uczulenie to miała na krowie mleko czyli skaze białkową miała ale już nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂)

przez noc napadało ok 20cm sniegu 😁 i nadal pada mimoze swieci słonko .... jak lubie taką pogode... ale no na dwór nie wyjdziemy nie ma szans...

ojj nic mi sie nie chce... wypadało by ogarnąć chałupę ale "po co" :PP leń wielki we mnie siedzi...

a Maja spi... jak spi to sie nie ślini:PP ja nie wiem... ale normanie jak by tej sliny nie lykała.. zęby idą czy co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kurde zawsze marzyla mi sie dziewczynka i myslalam ze bedzie dziewczynka wszyscy tak mowili a na usg przezylam totalny szok 🙂 Ale to dobrze ze pierwszy chlopak bedzie. Bedzie miala corka ochroniarza hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku ciazy wszyscy mi mowili ze moga byc blizniaki bo maz jest z blizniat ale to niestety chyba nie ja tylko dopiero moje dzieci. Bo moj maz jest z blizniat ale u niego w rodzinie to byl pierwszy taki przypadek. Wiec niby powinno byc ze moje dzieci beda mogly miec blizniaki. Ale nie bede mowic ze na 100 procent jak widac wszystko jest mozliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no a ja chciałam syna! dowiedziałam sie w 7 mies ze będzie córka, no i głupia jak sie dowiedziałam ze córeczka tak płakałam byłam tak zła... przeszło mi po 2óch dniach dopiero... no i jak sobie pomyslałam ze bede miała z kim na zakupy latać, i ze bedzie mi pomagać w kuchni w domu i w ogóle... kurde moja mała pieszczocha, grymaselka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna. Zuziek faktycznie najwazniejsze jest zeby byly zdrowe. 🙂 Mam nadzieje ze moj synek akurat u niego wszystko wporzadku. Bo na usg dopiero 15 ide. hmmmm. szkoda ze nie mam rentgena w oczach. Bym popatrzyla na niego co porabia ten lobuz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane 😘
dajcie mi czekooooooooooooladę 😮 i lay's o smaku oscypka 😮
i słodkie 😮
masakra jakaś od jakiegoś czasu to jestem w stanie lecieć 2km na tym zimnie po głupią truskawkową czekoladę ☺️
i jestem mega wściekła-mąż na nocce,w sklepie sie go pytam-chcesz też czipsy??? nie...
a w domu mi się podłączył do nich i pojechał,a ja tu cierpie bo małooooooooooooooooo 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...