Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

zuziek to ja jestem z tych złych co zaczęły na sierpniu 😁
a o co?? o to,że jedne są olewane przez inne które sie tylko chwalą itd.
tyle o tym,napisałam co myśle i oczywiście zostałam zlinczowana 🤪 a co potem wyszło?? że połowa dziewczyn tam tak myśli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniusiuniuniawins napisał(a):
Gosaczek moze to chwilowe coś? albo stetoskop się jej popsuł? dobrej mysli jestem!! trzymaj sie ciepło!!!

Ania to już drugi lekarz wysłuchał... w czwartek.. ale w pt mówiła, że już nic nie słyszy.. dzisiaj poszłam do innej lekarki i ta znowu... boję się jak cholera:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ooo widze gosiak w lepsiejszym humorku 😁 dobrze dobrze chwali sie to...

kurna maja takiego kataru dostała i kaszel jakiś :/:/ ide do pani dr zobaczymy....
jutro szczepienie ale z niego nici chyba... nio i uj wielki 2 bąbelki...
marudna jeść nie chce 😞
nic nie chce 😞 tylko nisic na raczkach 😞
ajjj nie wiem.... 😞(


ide coś zjeść moze mi nerw minie ;/

pozdrawiam i co to wczorajj napisałam o mikołaju podtrzymuje... UJ i tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuś humor to był lepszy z rana... już mi się zepsuł.. biorę się powoli za pisanie czegoś.. a skupić się nie mogę w ogóle 😞
A Ty idź z małą do lekarza i daj znać co tam:* i zdrowiejcie się szybko...
Pogoda taka wstrętna że o choróbsko niestety nie trudno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie no ta pogoda paskudna teraz odwilż 🤢 i zarazków pełno... moja Zuzka cos kaszle ale rzadko i ani gorączki ani katarku nie ma także obserwuje ją...

a Gogr zapomniałam napisac u nas na czerwcowcyh chyba z 3 dzieciaczki miały szmery na serduszku i okazało się że to przejściowe i już nic im nie ma podpytaj się u nas to ci bardziej opiszą bo ja nie mam pojęcia jak to wygladało... na zapas sie nie martw ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia same szmery to nic.. ja się martwię bo u mnie w rodzinie przewijała się wada serca.. 😞
Kuzyn np. ma odwrócone komory i coś tam.. i ma teraz 18 lat i całę życie na lekach, całe życie tylko szpital i lekarze.. 😞 nie chcę takiego życia dla Mateuszka.. chciałabym żeby mógł biegać za piłką, śmiać się i nie przejmować, że tego i tamtego mu nie wolno bo jest chory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu trzymam kciuki. Wszysto będzie dobrze.
Ja mam szpital w domu maz sie pochorowal i niestety mam go pod opieka 🙂 ale dbam jak moge ale niestety mnie tez juz siada wszystko katar niestety a w dodatku moje tabletki mi szkodza doszlam do takiego wniosku i juz ich nie bede brala. Niestety mialam takie wymioty dzisaij ze powaznie sie wystraszylam. Pozniej maly byl bardzo nie spokojny w sumie mu sie nie dziwie. Brzuch byl poobrywany jak cholera. Boje sie ze do tego lutego nie wytrwam. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...