Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u nas niestety tak zasypalo ze po kolana i smiesznie bo nie bede z domu na krok wychodzic. 🙂 Tylko szkoda mi mojego maksia bo sam siedzi a lubi pobrykac na sniegu a teraz bedzie sam chodzic ale nic to do kogos innego sie przyklei dzisiaj za mama moja chodzil krok w krok bo ja z nim tylko przez okno sie widzialam ale dostal kielbaski petko i byl szczesliwy 🙂 zawsze dostaje jak przyjdzie i ladnie prosi i czeka 🙂 wiec ja mu daje kielbaske 🙂 hehe Teraz on jest takim dzieckiem ale juz czuje sie dorosly piesek, wiec z dzieckiem nie bedzie problemu. szybko sie zakumpluja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas sam śnieg;( i wiatr. nie ma mowy żebym na zewnątrz wychodziła.. chyba, że mnie coś przypili...
Myślałam, że napisze coś do tego walniętego licencjata ale chyba nie mam weny;( załamię się normalnie...;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz egzamin i nie mam weny sie uczyc z rachunkowosci. Zawsze mnie to zastanawialo po co mi matma jak na administracje chcialam zawsze isc na poczatku na prawo ale nie wyszo. Teraz musze sie wziac za to. Bo jak nie zalicze to sie posiekam bo pozniej akurat poprawka wypada 2 tyg przed moim terminem porodu. wole nie ryzykowac. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nigdy nie lubiałam zaliczać w późniejszym terminie!!! a rachunkowości to ja nie nawidze 🤢 skończyłam technikum ekonomiczne (bez dyplomu technika bo wtedy rodziłam) i jak sobie przypomne rachunkowość to mnie skręca 🤢 🤢 🤢 🤢


Malutka90 wszystkiego najlepszego dla Klaudii z okazji 4 miesięcy 🙂
miłego dnia kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek dziękujemy 😘
jesteś chyba pierwsza która pamięta bez niczego,bo na forum sierpiówek sama o tym napisałam,że ma dzisiaj 4 miesiące,bo co miesiąc wszyscy sobie składają życzenia i gratulują a o Klaudii nikt nie pamiętał,dopiero dzisiaj jak napisałam o tym sama 😮 smutne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniusiuniuniawins napisał(a):
o już zobaczyłam z kuszyna... a to daleko od opatówka??
no od opdtówka kawalek jest. Ale mamy tam znajomych 🙂 i czasami tam jestesmy z kalisza to kawalek. Ale ode mnie moze z 30 km? Dziewczyny tak strasznie wieje a my mielismy rok temu nowe okna wstawiane i panowie odwalili taka lipe ze odeszla mi uszczelka pizga jagbym siedziala w tipi a nie w domu z cegiel. Kurde musze teraz meza wyslac po uszczelke albo niech patrzy co da sie zrobic z tym bo zwariuje tak gwizdze az mnie juz glowa od tego boli. Takich majstrow to niech normalnie.... wrrrrrrr 😞 i po co sie denerwuje. Kupie uszczelki i silikon i tyle. robie liste wogole co kupicc i c ozabrac i do szpitala i tak ogolnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takto kuzynka mi mowila ze do kapieli najlepszy jest ten oilaton soft cos takiego i szampon mustella ( niby dziecko ciemieniowy nie dostanie) musze pomyslec jak to zrobic. Chyba dzisaij z mezem pojdziemy spac na dol. Tu sie nie da wysiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka oliatum narazie nie kupuj kosztuje kroche kasy (ok 50zł)a jak sie nie sprawdzi? ja sypałam łyżke ziemniaczanej mąki... co do ciemieniuchy to: nie każdemu dziecu sie pojawia my nie mieliśmy jej w ogóle... kup BEPANTEN (to jest krem na odparzenia, na zmaltretowane sutki i między innymi na ciemieniuche) ponad to najtańszym kosztem zwykła oliwka i smarowanie, natłuszczanie skórki główki.
a w opatówku mieszka mojego Kamilonsa siostra z familią swoją 🙂)

http://dlanoworodka.pl/co_zabrac_do_szpitala/ a tu fajna strona co zabrac do szpitala 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...