Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zuziek śliczna jest ta Twoja córeczka 🙂 a ten uśmiech rozbrajający 🙂 pozdrawiam brzuszki. A ona zawsze tak zadowolona? czy tylko jak na imprezy sie wyrwie 🙂 ? Ehh ja już nie mogę się doczekać mojego tygryska 🙂 Ale jeszcze tyle czasu przede mną że cóż mogę tylko czekać. Pozdrawiam was brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Malwinko 😉
Zuzia ogólnie jest grzecznym dzieckiem od urodzenia fakt ma czasem swoje chimery 🙂 ale za zwyczaj jest pogodnym dzieckiem 😁 a na imprezach nie ma mowy o płaczu 😁 ona wtedy jest w 7 niebie bo przechodzi z rak do rąk a ona to uwielbia 😁
a teraz czas ci się bedzie dłużyć zwłaszcza ostatni miesiąc... no ale połowa drogi już dawno za tobą to tylko czekać aż maleństwo przyjdzie na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie zauwazylam ze sie dluzy. Mnie to juz sie maza swieta bo zostanie juz tylko niecale poltorej miesiaca 🙂 Ach na poczatku balam sie jak dam sobie rade czy poradze sobie. Teraz zaczynam inaczej na to patrzec. 🙂 Jednak to prawda że dziecko to taki maly cud, potrafi odmienić życie o 360 stopni 🙂 Moj maz ostatnio coraz bardziej intensywnie o imionach mysli. Wacha sie miedzy Adam a Filip i sama juz nie wiem. Ja chcialam Franciszka ale pozniej zmienilismy zdanie moze i lepiej. Teraz by bylo ok ale pozniej jak bedzie duzy. By mogl miec przez to imie problemy. Dzisiaj w tvn jest solidariusz nowicki. I mowia o imionach. Moze cos wychacze 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja myslałam nad Antosiem a Dominikiem jak by był chłopiec bo Adam nie mogę dać bo mąż i mój tata ma tak na imię a Filip bardzo ładne imię ale tez bym nie mogła dać bo kuzyn Zuzi ma tak na imię... 🙂 mimo że ANTOŚ tez stare imię ale jak bedzie starszy to można go nazywać Tosiek albo Antek a jak dorosły to fajnie tak Antoni 😉 kojarzy mi się z takim prawnikiem albo lekarzem 😁 hehe (marzenia) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak będzie chłopak to pewnie Antoni piękne imie. Też o nim myslałam ale u mnie był wujek jego ojciec i dziadek i wszyscy umierali bardzo szybko i każdy mi odradził. Bo każdy z nich umarl na raka w wieku 50 lat. I stwierdzili ze nieszczesliwe to imie. Ale Filip zaczyna mi sie coraz bradziej podobać 🙂 Może jednak Filip wygra 🙂A jak samopoczucie Zuziek ? Ta pogoda jest coraz bardziej denerwująca 🙂 tylko pada i pada :0 blleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo a bedzie coraz gorzej 🤢 od środy bądź czwartku śnieg ma spaść a zaraz do mnie koleżanka wpada z 2,5 miesięczną córcią 🙂 Zuzka bedzie mieć radoche 😁 uwielbia dzieci małe duże wogóle dzieci 🙂

a co do imienia Antoni to mój dziadek niby miał tak na imię ale i ja go wogóle nie znałam ani on mnie nigdy nie widział to ojciec od mojego ojca także nie mam sentymentu a mój ojciec jak usłyszał te imię to powiedział że mu się nie podoba i nie chce żeby wnuk tak miał na imię ale jakoś nie bardzo byśmy go posłuchali :P pewnie jak bedziemy się spodziewać kiedyś chłopca to bedzie dylemat jak Dominikiem a Antosiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie imie wiadomo nie musi byc jakims obciazeniem. A tak wogole bylam akurat dzisaij po obiedzie w szpitalu po babcie. Bo byla na badaniach. Nie lubie szpitali a jak pomysle ze musze tam byc i urodzic. Ehhh. Ale te kilka dni sie wytrzyma. 🙂 Ale mnie dzisaij zgaga pali ufff. Kupilam sobie rennie ale boje sie go brac niby wolno ale ratuje sie jeszcze gumami mietowymi albo tic tacami i pomaga tez. chociaz na krotko. Ehhh. Milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polecam zimne mleko z lodówki 😉 ja w ogóle nie nawidze mleka ale to było takie ukojenie że aż pragnęłam wtedy mleka 🙂 a pobyt w szpitalu przysłoni ci dzieciątko 🙂 uwierz ja leżałam 3 razy w ciąży i potem przy porodzie 4 raz i 3 razy było masakrycznie ale za 4 razem jak urodziłam młodą to nic nie było ważne i te 4 dni wytrzymałam bez zająknięcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie juz mleko nie pomaga. No mam nadzieje ze tak bedzie. Kurde trudno miec meza informatyka. Hehe. Kazdy dzwoni i nieraz jest tak fajnie milo a tu dryn dryn dzwoni jakas siksa bo jej cos nie dziala. Albo sms o jakies pytania. Teraz kolezanka mi pisze zeby do niej jechal bo jej sie zepsol a go nie ma bo po pracy gdzies pojechal do kompa. I tyle z tego meza mam. Ciagle go nie ma. Od 10 do 18 w pracy. Pozniej fuchy prywatnie jak cos. nIEWIEM CZASEM SIE CIESZE CZASEM JEDNAK ZAZDROSNA SIE O TO ROBIE. Dobre w tym jest to ze kasa zawsze jakas dodatkowa wpadnie. Ale ja chce isc na zakupy kupic cos malemu ale sama to z tego takiej radosci nie mam. Wole miec meza przy sobie zeby doradzil. A tu jedno wielkie dno. Buuuu. Ale nic musze czekac na meza. 🙂 Milego wieczorku zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff.. .śpią obydwoje 😉
Kochane moje - jeśli mogę wtrącić się do tematu imienia to ja bym była zdecydowanie za Adamem 😉 Adaś, Adamek, Adasiek 😉 Uwielbiam to imię i bardzo żałuję ale sama nie mogłam tak nazwać żadnego z moich synów... Niestety miał tak na imię zmarły mąż szwagierki i nie chciałam jej przykrości robić... Ale wg mnie Adam zdecydowanie lepiej niż np. Filip;p

Kurde.. czytałam Was na bieżąca a jak chciałam się odnieść do postów to nic nie pamiętam 😜 Jak tam żyjecie? 😉 My na razie dajemy radę 😉 Mały ma już 3945g 😉 rośnie nam zdrowo 😉 A Kubek opiekuje się bratem 😉 kochany szkrab! 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy mnie Gosiu że wszystko jest w porzadku i że mały Kuba odnalazł się w roli starszego brata. A co do imion tez jestem tego zdania ale jeśli mąż się uprze co do Filipa to będzie Filip 🙂. A tak wogole to co u was? jak samopoczucie? Ta pogoda jest taka smetna ze mi sie wszystkiego odechciewa nawet tylka mi sie na dwor nie chce wystawic 🙂 a przydaloby mi sie spacer albo jakis wypad gdzies z domu. Bo sie zanudze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
U mnie dla chłopca to Igorek zdecydowanie tak miał mieć na imię mój synek no, ale wyszło, że będzie dziewczynka- Alicja hi hi. Filip to ładne imię, ale moja ciocia miała jamnika i tak się ten pies wabił- Filip i niestety ja bym tak dziecku nie dała na imię no ale to ja mam nie miłe skojarzenie z tym imieniem nie każdy musi tak mieć jak ja 😉 U mnie wszystko dobrze, ale już cholernie ciężko 🤨 A tu jeszcze do daty 26 dni 🙃 Strasznie się dłuży ten czas. Torby spakowane do szpitala, wszystko wyprane i poprasowane, koszyczek ubrany tylko zostało złożyć łóżeczko i ubrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...