Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurwa kurwa kurwa!!! ciesze sie ze mam moja córkę, ale...
nie wspomnę o moim ciele które wygląda jak wygląda... rozstępy mimo smarowaniu i wszystkiemu wyszły... na nogach brzuchu tyłku i biodrach i piersiach...
ciesze sie ze mam córkę kocham ją najmocniej na świecie, ale gdzie jestem ja?
mam faceta który ajj w ogóle szkoda gadac....porażka
mama obwinia mnie za ciązę do tej pory... niby kocha maje ale z wielką łaską sie nią zajmuje... kiedy proszę aby się nią zajęła bo zwyczajnie chciała bym wyjść na piwo oderwać się od wszystkiego to słyszę masz dziecko i masz z nią siedzieć..
kurwa jak mi podle dzisiaj...
tak bym chciała sie zwyczajnie do kogoś przytulić wypłakać...powiedzieć o wszystkim a tu... sama ze sobą... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry ;*

aniusiuniuniawins masz prawo do tego żeby wyjść sobie i chwile odetchnąć wtedy masz więcej siły na kolejne wyzwania z córcią wytłumacz to swojej mamie... ja jak mnie znajomi wyciągali to wstyd mi było prosić innych o pomoc i nie chciałam zostawiać córci innym ale po jednym wyjściu zrozumiałam że jestem młoda mamą i mam prawo wyjść odpocząć a potem jestem bardziej cierpliwa i wyrozumiała dla córci bo nie czarujmy się dziecko potrafi wyprowadzić z równowagi 🙂 co do ciała to ci nie pomogę... ja w ciąży ani po ciąży nie miałam rozstępów waga też mi nie została więc nie wiem jak się czujesz! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawinsa no widzisz jedni maja takich rodziców drudzy takich nie wiem ile masz lat ale bez wzgedu na wszystko kazdemu sie nalezy czas dla siebie 😉ja nie mam jak go uzyskac bo rodzinke mam daleko od siebie a maz jak sie zajmie małym to po to zebym mogła cos zrobic spokojnie i juz sie chyba przyzwyczaiłam do tego 🙂A na twoim miejscu zostawiła bym mała tatusiowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniusiuniuniawinsa ja na rozstepy tez nazekam. Popekane cale cialo tylek nogi i piersi. A na brzuchu nie. Niewiem czym to idzie krem uzywam wszedzie tak samo i nic. Raz tak raz tak. A co do rodziców dziewczyny maja racje. Masz prawo do wypoczynku. Nierozumiem troche twojej mamy. Moja juz mi zaplanowala ze jak cos ona zawsze zostanie. Chyba ze czas pokaze ze nie bedzie mogla. Ale to troche przykre. Nie przejmuj sie musisz z nia powaznie pogadac. A gdyby co mozesz sie tutaj zawsze zalogowac i wygadac 🙂Pozdrawiam mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez mnie nie strasz moja mama po ciazy miala problemy z rozstepami jej mama rowniez. I u mnie jest to samo. Mama do tej pory ma problemy ale urodzila 3 dzieci. Ale kolezanka ma termin tydzien przede mna i wazy juz 17 kilo wiecej. To niewiem jak ona wyglada bo jak pamietam to byla mniejsza i szczuplejsza ode mnie. Bo ona jest z leszna a ja z okolic kalisza. A jak dziewczyny weekend mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
a już się prawie kończy 😁 hehe ale dzisiaj mama zamiar wyjść na 2h spacerek z córcią i moją mamą 🙂
a co do dziedziczenia to podobno tak samo jest z porodami jeśli wasze mamy rodziły w terminie wy tez urodzicie jeśli przed lub po terminie to prawdopodobnie bedzie tak samo 🙂 moja mama urodziła siostre 2 tyg.przed terminem a mnie tydzień przed i ja Zuzke urodziłam tydzień przed 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę smęcić,u mnie jest tak-znaliśmy się jako przyjaciele,kochał się we mnie 2,5 roku zanim zaczęłiśmy być razem-brak mojego okresu i wieczne z nim problemu i słowa lekarza,że przy takim czymś to raczej nie zajdę w ciążę no więc totalna olewka i bez zabezpieczenia,ale świadomość,że jakby co to będzie ze mną...po 3 miesiącach wylądowałam u lekarza z powodu piersi,myślałam,że zapalenie albo coś a tu ciążą...szok,prawie się rozstaliśmy,bo on nie chciał dziecka,potem sam przyszedł,był ślub i jak był wspaniały tak szybko okazało się,że jest ...maminsynkiem-mamo wypierz,daj jeść,załatw to czy tamto...ja jak intruz,niepotrzebna itd. rozstaliśmy się jak klaudia miała 2 tyg,zarzekał się że będzie ok i wróciłam do niego,na chwilę było dobrze,ale dalej słucha mamy,mi nie pomaga nic,a koledzy albo mama?-wystarczy jedno słowo,olewa mnie,czasem okłamuje,mówi "zaraz przyjadę" i nie ma go cały dzień,a dla wszystkich ma czas,ostatnio jak się zaczęłam pakować to zabrał mi dziecko i pojechał gdzieś,nie chciał dać nawet nakarmić-dał modyfikowane,wrócił jak ja pojechałam do mamy i musiałam po dziecko przyjechać z policją, tydzień osobno,wczoraj chrzciny,szczęśliwa rodzinka na pokaz,teraz wszyscy w pracy,nie miałam jak wrócić do mamy i on mnie nie chce zawieźć tam,pojechał też do roboty,a ja ? chyba muszę tu zostać,kocham go i nie chce się rozstawać,ale takie olewki są nie do zniesienia,6 lutego 2011 będzie nasza rocznica i rok takich męk za mną,mam nadzieję,że się zmieni,to jego ostatnia szansa,potem jak nie to rozwód,naprawdę mam dość czasem,sama nie mam ani grosza,jestem uzależniona od niego,ale kocham go nad życie i nie wyobrażam sobie,że jestem sama bez niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj nie chce ci źle doradzić ale jesli przez ponad 9 miesięcy tyle się już zdarzyło to nie sądzisz co bedzie potem 😞 nie można być z kimś kto cie totalnie olewa do tego porywa ci dziecko!!! 😲 to mnie zszokowało... moja mama się tak męczyła 23 lata ze względu na mnie i siostre teraz wie że ma u nas wsparcie i nie chce mieć nic wspólnego z ojcem 🤢 chociaż musi z nim mieszkać ja się dziwie czemu tego wczesniej nie zrobiła ale tak jak ty piszesz nie miała kasy i była uzalezniona od niego 😞 chociaz wiem że rodzina by jej pomogła nie myślałaś o tym? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość mieszkania u mojej mamy ale on się nie wyprowadzi,bo władował kupe kasy w dotychczasowy remont i powiedział nie i koniec...moja mama mi pomoże,ale wiesz jak to jest-kocha się i wierzy w cuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to faktycznie nie wesolo. Jestem pelna podziwu ze znosisz to ale dla milosci wszystko mozna zrobic. Ja i moj maz znalismy sie 3 lata pozniej zareczyny i slub. Ale ja na sczescie jest mi z nim dobrze. Chociaz finansowo tez jestem od niego uzalezniona. Jest mi przykro czytajac jak moze maz i wogole ukochany traktowac tak swoja milosc i wogole. Mnie wydawaloby sie ze skoro taki jest to nie warto sie meczyc. Ale ty go kochasz. Chyba slepy jest ze tego nie widzi, a traktuje Cie sorki ze to powiem ale jak wlasnosc. Jestes moja i robie z Toba co mi sie podoba. szczerze to Twoj maz powinien dostac mala lekcje pogladowa. Czekaja was teraz swieta moze dotrze cos do niego. Przykro mi ze musisz znosic takie szczeniackie zachowanie. Z tego co napisalas on boi sie zostac sam bez ciebie- zeodejdziesz a on bedzie sam. Jak gdyby przyzwyczail sie e ciebie mma. Az mnie zmrozilo jak pisalas ze dzieko ci zabral. nAPRAWDE NIE WESOLO MASZ. mAM NADZIEJE JEDNAK ZE WSZYSTKO SIE ULOZY. ZYCZE CI WYTRWALOSCI I WIELU SIL. OBY WSZYSTKO BYLO TAK JAK TY BYS CHCILA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny 😘
on jest naprawdę wspaniały,ale jednak ślub był dla niego dokładnie tym co piszesz malwinka-był ślub więc jest moja i nie muszę sie starać bo i tak mi jej już nic nie zabierze...mam nadzieję,że to jednak nie skończy się czarnym scenariuszem jak u moich rodziców,że był rozwód,ale za to mam roczną siostrę z nowego związku taty i jest równiuteńki rok starsza od mojej klaudii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałam chwilę kiedy Mati śpi i wpadłam jeszcze na sekundkę Wam go przedstawić 😜

Mateusz 😉
[URL=http://img241.imageshack.us/i/13112010864.jpg/][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6307/13112010864.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img441.imageshack.us/i/13112010863.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9159/13112010863.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img502.imageshack.us/i/14112010872.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1549/14112010872.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img227.imageshack.us/i/15112010877.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4336/15112010877.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😘 😘
Nigdy nie mam czasu do Was zajrzeć przepraszam objecuję sie poprawić 🙂 Teraz w ogóle siedzę mało przy kompie bo już mi ciężko i plecy bolą 🤨 malutka90 Przykre jest to co piszesz o tym jak Cie traktuje Twój własny mąż 🤨 Niestety z tym masz rację, że facet myśli, że jak już jest ślub i jest moja to nie musi się starać 😮 Ja już jestem ponad rok po ślubie nie zawsze jest dobrze, ale na prawdę nie mogę narzekać. Ja nie pracuję chociażby ze względu na ciąże bo przed ciążą pracowałam i teraz też jestem uzalerzniona finansowo od męża ale nie mamy problemu z tym. Wydaje kasy ile chcę i On mi nie ogranicza dostepu do konta. Może też jest tak dlatego, że mieszkam w Anglii i tej kasy jest więcej niż u przeciętnej rodziny w Polsce i nie trzeba się martwić, że na coś zabraknie. Jak sama piszesz kochasz swojego męża i nie umiesz żyć bez niego chociaż z nim tez lekko nie jest. Walcz o Wasze małżeństwo ale i tez o szacunek dla siebie. Sama będziesz najlepiej wiedziała, w którym momęcie to już nie ma sensu ale mam nadzieje, że mąż się ocknie jeszcze bo jest bardzo młody. My kobiety dorastamy bardzo szybko, ale faceci niestety nie. Mój mąż jest starszy ode mnie o 12 lat a czasem myślę, że to ja mam więcej o te 12 lat od niego 😎 Najważniejsze żebyś w tym wszystkim pamietała o szacunku do samej siebie i o honorze bo pewne granice trzeba zachować 😉
Gosiu jak juz pisałam na forum Październik 2010 synek jest cudowny !!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go Gr śliczny chlopaczek 🙂 Ma slodkie wloski 🙂 i taka śliczna buzie. Malutka wszystko sie ulozy zobaczysz 🙂 Tak jak pisala aisak sama bedziesz wiedziala kiedy spasowac. A co do Ciebie aisak to pewnie masz racje że kobiety dojrzewaja szybciej niz faceci 🙂 Ja tez jestem z moim ponad rok po slubie ale wiadomo sa lepsze i gorsze dni. Ja niestety mam tak ze maz placi za szkole 400 zl na miesiac i wyplata to praktycznie idzie na rachunki i to wszystko reszta miesiaca to taka walka byle do pierwszego. Niestety nie znalazlam pracy 😞 a teraz moje szanse sa pewnie jeszcze mniejsze. Ale moj maz tez juz narzeka na prace u siebie. Szef zaczyna ich oszukiwac niestety. Mysli o zmianie pracy. Z jednej strony go rozumiem z drugiej boje sie bo on tylko nas utrzymuje. Gdyby cos nie wyszlo to wtedy bedziemy na lodzie. 😞 ciezkie jest zycie tutaj w Polsce. U mnie brat i tata pracuja za granica brat ma juz prawie rocznego synka ale gdyby nie tamta praca by pracowalam w polsce za 600 zl. Wiec z dwojga zlego to jest lepsze. A tata tez juz tylko musi wytrzymac 5 lat i moze isc na emeryturke wiec juz niedlugo. Moze moj maz tez bedzie musial wyjechac. Ehh szkoda slow. Trzymajcie sie dziewczynki. Zdrowia zycze Mateuszkowi i miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Tak Gosiu czekamy na zdanie relacji 🙂
malwinka89 masz rację my młodzi ludzie w dzisiejszych czasch mamy bardzo ciężki start w dorosłe życie a to wszystko niestety przez brak kasy 🤨 Nawet jak człowiek chce się kształcić, żeby później mieć lżej w życiu to szkoła teraz też już nie jest za darmo 🤨 Ja skończyłam techniku ochrony środowiska i musiałam wyjechać do męża bo i tak żyliśmy już 4 lata na odległość ( całe moje technikum ) i już nam wystarczyło tej rozłąki. Bardzo żałuję, że nie studiuję bo jestem typem kujonka z super ocenami, ale niestety nie wszystko ma się w życiu co by się chciało. Cały czas mam nadzieje, że kiedyś jeszcze chociaż licencjat zrobię. Powiem Ci, że jeśli by miał Twój mąż wyjechać za granicę to niech się trochę urządzi i odrazu wyjeżdzaj do niego bo życie na odległość to nic dobrego sama wiem najlepiej 😉 Poza tym przebywając za granicą ale utrzymywać dwa domy jeden za granicą i drugi w Polsce to i tak jest ciężko a oboje na wyjeździe jeszcze coś odłożycie albo będzie Was stać na kupno mieszkania 🙂 My będziemy kupować mieszkanie w przyszłym roku bo zjechać do Polski chcemy ale na pewno nie szybko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 masz racje ze startem i kasą 😞 ja też chciałam iść na studia i miałabym możliwość zostawić Zuzke mamie czy teściowej ale niestety nie mamy kasy 😞 ojciec mi nie da a ja się prosic nie bede bo widze jak płaci siostrze a raczej nie płaci!! biedna musiała płacic ze stażu nawet 800 zł nie zarabiała a teraz nie pracuje bo nie ma pracy dla niej i niewie jakto bedzie 😞 a szkoda jej bo juz rok ma za sobą i zaczęła drugi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...