Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha 😁 Kuba robi taką samą podkówkę 😁 przeurocza jest! Niby taki brzdąc a już wie jak mamusię podejść 😁
Ale ja małego umiem obejść;p zaczynam go naśladować co jego baaardzo cieszy 😁

heh.. rozmarzyłam się teraz;p jak zobaczyłam Twoją córcię... bo strasznie chciałam teraz dziewczynkę mieć:P:P Ale może kiedyś się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
podkówka jeszcze nie działa na moją córke 🤔 ale jeszcze troche i może podziała 🙂 a widzisz ja bym chciała następnego chłopaka chyba cała rodzina by chciała bo ze strony mojej mamy to same baby 🙂 moja babcia dwie baby moja mama dwie baby siostra mamy dwie baby i teraz ja babe :P przydałby się jakiś synek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
podkówka jeszcze nie działa na moją córke 🤔 ale jeszcze troche i może podziała 🙂 a widzisz ja bym chciała następnego chłopaka chyba cała rodzina by chciała bo ze strony mojej mamy to same baby 🙂 moja babcia dwie baby moja mama dwie baby siostra mamy dwie baby i teraz ja babe :P przydałby się jakiś synek 🙂

hehe to nieźle 😁
u nas po mojej stronie się tak po równo rodzi;p Ale znów po stronie męża też same baby;p Tylko my chłopców mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziek każdy planuje zaplanować drugie 😁 hehe
tak jak np. u moich znajomych - kalendarzyk się zawsze sprawdzał;p mieli 2 dzieciaczków i 3 planowali za kilka lat 😉 A tu co? Dziopa zaczęła się bardzo odchudzać, organizm się rozregulował i kalendarzyk szlag trafił:P:P hehe no i w maju będą mieli 3 brzdąca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja nie mam zamiaru się odchudzać :P hehe jak to mój mąż mówi co 3 miesiące się szczepie antybejbi 🙂 ale zawsze jest szansa że nie zadziała 🙂 następne tak za 3 lata oczywiście jeśli z pracą męża bedzie dobrze bo jak na razie na na oku jedną taka normalną ale w Warszawie a my na śląsku mieszkamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z założenia, że jak komuś bardzo zalezy to prędzej czy później uda się ułożyć życie tak, żeby samemu o nim decydować 😉 Także Twój pracę na pewno znajdzie taką jakiej potrzebujecie 😁 i wtedy.. a nóż widelec zastrzyk nie zadziała 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jakoś jestem taka dziwna że znam swój organizm i wiedziałam że nawet to była wpadka ale już w ten sam dzień wiedziałam że z tego bedzie dzieciątko :P a mam znajomą która planuje już drugi rok i nic przebadała się z każdej strony wydała na badania z 1000zł teraz chce namówić męża na to ale on jakoś tak nie bardzo chce i od tego miesiąca muszą sobie zrobić przerwe bo w sierpniu 2011 mają ślub kościelny (są po cywilnym) i nie chce z brzuchem do ołtarza i coś tak czuje że jak przestaną to akurat im się trafi :P chociaż mogę się mylić :P wogóle to ona taka przepracowana i co miesiąc z testami latała ja jej mówie żeby wyluzowała z pracą i wogóle jak bedzie to bedzie a ona taka desperatka ale wierze w to że już niedługo dowiemy się o ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkaska1982 napisał(a):
Co do planowania , to ja jak planowałam to nic z tego nie było a jak przestałam to wielkie bum i Gerdzio był zmajstrowany takze roznie to bywa z tym planowaniem 😁 😁 😁 😁 😁

co9 racja to racja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
ja jakoś jestem taka dziwna że znam swój organizm i wiedziałam że nawet to była wpadka ale już w ten sam dzień wiedziałam że z tego bedzie dzieciątko :P a mam znajomą która planuje już drugi rok i nic przebadała się z każdej strony wydała na badania z 1000zł teraz chce namówić męża na to ale on jakoś tak nie bardzo chce i od tego miesiąca muszą sobie zrobić przerwe bo w sierpniu 2011 mają ślub kościelny (są po cywilnym) i nie chce z brzuchem do ołtarza i coś tak czuje że jak przestaną to akurat im się trafi :P chociaż mogę się mylić :P wogóle to ona taka przepracowana i co miesiąc z testami latała ja jej mówie żeby wyluzowała z pracą i wogóle jak bedzie to bedzie a ona taka desperatka ale wierze w to że już niedługo dowiemy się o ciąży 😁


Ja mam podobnie;p Kubuś to taka wpadka na zasadzie "dzisiaj mi zrobisz dzidziusia" 2.11.2008 😉
A Mateuszek - zmajstrowany 12.02.2010 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no u mnie było inaczej :P zawsze był stosunek przerywany ale jak wiedziałam że jestem przed okresem albo po okresie to czasem było do końca :P i dokładnie 12.09 zapomniałam się że akurat w tym dniu mam dni płodne i się nie pomyliłam bo już nawet nie miesiąc po tym nie czekając czy bedzie miesiączka a miałam regularne co do dnia robiłam test i co dwie kreski dla pewności tydzień później drugi i już na 100% byłam pewna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/POWIEDZTAK05/650772649
dziewczyny...został ostatni tydzień głosowania! 🙂 tylko do 13-go listopada do 23.59 można jeszcze wysyłac na nas smski 🙂 możemy zdobyc 2. miejsce i voucher na obrączki.. 🙂 bardzo proszę o głosiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Zuziek, że nie rozumiem ludzi decydujących się na stosunek przerywany 😜 Chyba by mnie trafiło 😜:P hehe
My zapomnieliśmy zaopatrzyć się w gumki 😜 hehe a komu by się chciało jeździć za taką bzdetą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
a mój zaś nie nawidzi gumek :P dlatego teraz stosuje inną antykoncepcje :P co nie oznacza 100% pewności 🙂

Żadna nie daje 100% 😉 Znajoma spiralkę sobie założyła i zaszła... 😮
Wiadomo, że jak można to ja też wolę bez gumki 😜 😜 Teraz jak urodzę też się już zdecyduję na coś (jeszcze nie wiem na co 😜) bo kurde całe życie nie będę się martwić czy gumy w szafce są:P
Kto by do tego głowę miał;p Poza tym.. kasy szkoda;p a draństwo idzie jak świeże bułeczki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):

Poza tym.. kasy szkoda;p a draństwo idzie jak świeże bułeczki 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dobre hasło 🙂
po porodzie lekarz powiedział mi że w gre wchodza na razie tylko tabsy albo zastrzyki wybrałam zastrzyki bo czasem zapomninałam zjeść posiłek albo umyć zęby a co dopiero brać codziennie o tej samej godzinie tabletke a tak co 3 miesiące się szczepie 🙂 koszt 50zł za zastrzyk jeden plus dla mnie minus że miesiączki po nich nie mam tylko czasem plamienia plus bo nie musze latać z podpaską minus że czuje się cały czas jak bym w ciąży była (ale nie jestem) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja się też nad tymi zastrzykami zastanawiam... Ale zobaczymy jeszcze co mi gin powie jak urodzę 😉 Bo poważnie też myślałam o spirali - bo ona jak jest dobrze założona to raczej nie nawala 😜
Tabsy też byłyby u mnie problemem... Ja tak cudnie pamiętam o jakichkolwiek tabletkach, że jak kupiłam na początku ciąży witaminy to jeszcze pół opakowania mam ☺️ Więc ta metoda mogłby nie być skuteczna 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
haha no z tymi witaminami to też tak miałam :P a nad spiralą się jeszcze nie zastanawiałam... musze się w styczniu zapytać gina przez jaki czas można stosowac zastrzyki...

Ale powiem Ci, że nie bardzo się przejmuję tym nie braniem witamin.. Pierwsze, że wyniki mam w porządku, witaminy przyswajam w owocach i warzywach 😉 a spotkałam się z opinią ginekologa, który stwierdził, że dlatego teraz się takie duże dzieci rodzą bo lekarze faszerują ciężarne zbyt dużą ilością witamin...

No jak się dowiesz jak długo można te zastrzyki brać to daj znać bo ja też ciekawa jestem 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja faszerowałam się owocami i burakami bo niestety miałam anemie w ciąży 😜 a z tym przyrostem wagi bo może i być prawda bo witaminy w tabsach dużo nie brałam a Zuzka 3210g się urodziła na dziewczynke to w sam raz...

u gina. bedę dopiero 5 stycznia także postaram się zorientować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...