Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witamy 🙂 znaczy witam ja bo Mirabelka śpi 😁

stan konta przygnebiający dość ... ale jedno spojrzenie do łożeczka i usmiech od ucha do ucha :PP

pogoda wspaniała dzidziulek pośpi, obudzi sie, zje i idziemy na szpacer, poszlifować chodniczki 😁

jutro do szkoły ehh ;/ alez bede tesknić za tym bezzębnym uśmiechem 😁

oooooo budzi sie...

życze miłego i wspaniałego dnia wszyściutkim!!! Mateuszkowi w brzuszku mamusi szczególnie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Mateuszek to niech się już z brzuszka wynosi;p
U nas też pogoda super 😉 I chyba wyjdę z Kubkiem na spacer jak się obudzi... może jak pooddycha takim świeżym, ostrym powietrzem to mu przejdzie ten kaszel 😉
Wypatrzyłam dzisiaj super kombinezon na zimę... taki jednoczęściowy;D tylko on 100 kosztuje:/ a dwuczęsciowy, też w porządku, za 70.. i nie wiem teraz;p chyba się jeszcze trochę wstrzymam i poczekam az będzie większy wybór 😉 w końcu śniegu i tak jeszcze nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka90 napisał(a):
gogr no ja dalej czekam i czekam na Mateuszka 🙃 🙃 🙃

Kochana ja też;D
Już nawet męża z rana wykorzystałam i dalej nic;p Kolejna próba wieczorem i niech się rodzi mały uparciuch 😉
Idę budzić Kubcia i idziemy na spacerek 😉 Oj.. pospałam 2 godz i mi trochę świeżego powietrza też się przyda;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania wiem co to znaczy zostawić kluskę i do szkoły jechać... Kubę zostawiałam jak miał ponad miesiąc.. teraz z Matim będzie podobnie..
Tylko, że ja uczę się 200 km od domu i wyjeżdżam na 3 dni;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem,niestety zaczął się nam rozwijać grzyb na scianie więc mąż popsikał takim śmierdzącym preparatem i musieliśmy na kilka dni zostać u mojej mamy z Klaudią żeby się nie nawdychała a tam nie ma neta 😞
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-grzyb znikł 😁
pokój przemeblowaliśmy tak,że mimo wszelkich praw i reguł zmieściło sie na styk łóżeczko i Klaudia o wczoraj ma łóżeczko i skończyło się spanie z rodzicami w jednym łóżku 😁
a wymyty pokój jak nigdy,świeci się jak nie wiem co 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry!

ja od wczoraj na wsi !! bez internetu Tv mam 3 programy i jest chujowo! ciągle robie pranie, sprzatam.... dzisiaj przyjechałam do mamcika bo musiałam zawieść młodej mocz do badania i no krewka pobierana była... wiec rozkoszuję sie posiadaniem 1000programów w tv i internetem 😁 😁 😁 jak to człowiek potrafi docenić....

niunia spała super w swoim nowym łożeczku. ale tfu tfu nie zapeszam co by dziś było tak miło jak wczoraj.... tu u babci miała taką wąziutką kołyske nie mogła sie rozkładac a tam... mega rozwalone dziecko....

my nowy dom... mówią ze nowy dom to nowe życie... moze sie coś poprawi między mną i Kamilem... a moze spierdoli do końca 😁

moja niunia wyczaiła ze ma ręce i pcha kułaki do buzi... a jak jej zabieram to awantura...

śmieszne leży ze zgiętymi nóżkami w kolankach tak jak by opierała sie na stópkach 😁

uwielbia okno i TV

kurna smutno mi jakoś ;( mój pokój już nie mój... jestem szyją rodziny która kręci głową (kamilem) ale niech myśli ze to on decyduje o wszytskim....
taka jakaś przerażona mega jestem 😞 chyba strzele sobie lampkę wina na uspokojenie dziś wieczorem w przerwie między układaniem ciuchów w szafie a praniem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka90 napisał(a):
ja już jestem,niestety zaczął się nam rozwijać grzyb na scianie więc mąż popsikał takim śmierdzącym preparatem i musieliśmy na kilka dni zostać u mojej mamy z Klaudią żeby się nie nawdychała a tam nie ma neta 😞
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-grzyb znikł 😁
pokój przemeblowaliśmy tak,że mimo wszelkich praw i reguł zmieściło sie na styk łóżeczko i Klaudia o wczoraj ma łóżeczko i skończyło się spanie z rodzicami w jednym łóżku 😁
a wymyty pokój jak nigdy,świeci się jak nie wiem co 🤪

Malutka super, że Wam się łóżeczko zmieściło 😉 Przynajmniej mała nie nauczy się z Wami spać 😉
A grzybka współczuję 😉 chociaż z drugiej str;p same plusy - kilka dni wakacji;D i do tego posprzątane mieszkanie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniusiuniuniawins napisał(a):
bry!

ja od wczoraj na wsi !! bez internetu Tv mam 3 programy i jest chujowo! ciągle robie pranie, sprzatam.... dzisiaj przyjechałam do mamcika bo musiałam zawieść młodej mocz do badania i no krewka pobierana była... wiec rozkoszuję sie posiadaniem 1000programów w tv i internetem 😁 😁 😁 jak to człowiek potrafi docenić....

niunia spała super w swoim nowym łożeczku. ale tfu tfu nie zapeszam co by dziś było tak miło jak wczoraj.... tu u babci miała taką wąziutką kołyske nie mogła sie rozkładac a tam... mega rozwalone dziecko....

my nowy dom... mówią ze nowy dom to nowe życie... moze sie coś poprawi między mną i Kamilem... a moze spierdoli do końca 😁

moja niunia wyczaiła ze ma ręce i pcha kułaki do buzi... a jak jej zabieram to awantura...

śmieszne leży ze zgiętymi nóżkami w kolankach tak jak by opierała sie na stópkach 😁

uwielbia okno i TV

kurna smutno mi jakoś ;( mój pokój już nie mój... jestem szyją rodziny która kręci głową (kamilem) ale niech myśli ze to on decyduje o wszytskim....
taka jakaś przerażona mega jestem 😞 chyba strzele sobie lampkę wina na uspokojenie dziś wieczorem w przerwie między układaniem ciuchów w szafie a praniem....

Powalcz o internet 😁 chyba nas nie zostawisz??:P:P
Powodzenia życzę tak w ogóle 😉 Może faktycznie jak się przenieśliście to między Wami się dużo lepiej ułoży 😉
Co do małej to skoro łóżeczko jej przypadło do gustu to pilnuj żeby się nie chciała od niego oderwać 😜 Jest wygoda jak dzieciątko śpi w swoim łóżeczku i nie budzi się w nocy 😉
A łapek z buzi jej nie wyjmuj - w końcu ona w ten sposób świat poznaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj neostrade moze uda założyć własnie sprawddziłam... bo jak nie to kurna bezprzewodowo Iplus :/ co mało mis ie uśmiecha bo nie ma to jak stałe łącze....

dziewczyny pamiętacie ile krwawiłyście po ciązy? w sensie o okres mi chodzi...
ja mam2gi okres po ciązy pierwszy z tabletkami i leje sie 7 dzień... końca nie widac... :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja miałam tylko jeden okres między jedną a drugą ciążą... i nie pamiętam ☺️
Ale nie martwcie się bo zanim organizm się znowu ureguluje to trochę czasu musi minąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja miałam jeden w 6 tyg po porodzie,potem nic,kochaliśmy się kilka razy bez niczego ale nie do końca,w 13 tyg tylko plamienie i bóle jak na okres...to było tak-zmieniłam majtki poplamione a na podpasce tylko kilka kropel i koniec 😮 według terminu z usg 1 listopada 2009 zaszłam w ciążę,więc sentymentalnie tego dnia kochaliśmy się bez zabezpieczenia,ale nie sądzę,żeby coś z tego wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka ja też z sentymentem wspominam początej listopada 😁 ale 2.11.08 - wtedy Kubcia zmajstrowaliśmy 😁 pamiętam ten wieczór ze szczegółami jakby to wczoraj było 😉 Mati zaś to na 100% jest 12.02.10 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam widze ze rocznik 89 jest liczny 🙂 nie widzialam wczesniej tego tematu. Ja tak czytam i przychodzi mi mysl ze nie wazne kiedy zostaje sie matka tylko czy sie do tego doroslo. Powiem szczerze ze jeszcze daleko przed moim slubem nie myslalam o dzieciach twierdzilam ze nie spieszy mi sie. Po slubie zaczely mi mysli switac o dziecku. I tak zaczelismy sie starac o dziecko. dlugo sie staralismy i teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tej malej kruszynki w moim ciele. Przyzwyczailam sie do jego wieczornych i porannych brykan 🙂 GoGr widze że zakonczylas juz swoja drogę do narodzin dziecka. Mnie jeszcze zostalo 14 tyg. Coraz wiecej watpliwości czy poradzę sobie w nowej roli ale cale szczescie mam wiele wsparcia od mojej rodziny. Mam nadzieje ze moge liczyc rowniez na wasza pomoc. ? 🙂 Zyczę wiele szczęścia mamom 89 i przyszlym mamom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malwinka witamy kolejną młodą mamę,ja co prawda rocznik 90 ale gogr znam jeszcze z kilku innych wątków jak i inne mamusie tutaj,a na rocznik 90 nie ma wątku więc przykleiłam się do 89 😁 co do wieku to powiem Ci,że niektóre nawet młodsze ode mnie dziewczyny zachowują się bardziej dojrzale niż niektóre dużo starsze od nas mamy (nie chodzi mi oczywiście o dziewczyny z forum tylko o różne znajome)więc co racja to racja,że to nie zależy od wieku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Malwinka 😁 niech się nam wątek rozrasta 😁
No moja droga do narodzin dziecka się jeszcze nie zakończyła;p;p Cholera drugiego uparciucha będziemy mieć 😁 Chyba mam zdolności9 do przenoszenia ciąży.. jestem 2 dni po terminie i nie dzieje się nic 😜
Jeśli chodzi o zamartwianie się czy sobie poradzisz... to szkoda na to czasu;D Zapytaj tu każdą jedną 🙂 Bycie mamą przychodzi z cholerną łatwością 😉 Kiedy dziecko się rodzi od razu wiesz jak go chwycić, jak ubrać, jak to zrobić szybko nie ryzykując, że coś się mu stanie 😉 Bycie mamą to czasem trudna ale najwspanialsza rzecz na świecie 😉 Ja nie żałuję ani sekundy spędzonej z moim synkiem 😉 Z łezką w oczach wspominam poród i z niecierpliwością czekam na kolejny 😉

No! W każdym razie mamuśka liczę, że na forum będziesz aktywna 😁 bo fajnie pogadać z mamusiami w swoim wieku 😉 Tym bardziej, że mi po urodzeniu Kubka bardzo zawęziły się kontakty z równolatkami...
Pisz jak się czujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...