Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
bry! wchodzę przypadkiem na inne forum patrze a tam co? Gosia prosi o głosy... a mówiła ze nie umie tego robić... ze się wstydzi no prosze jak sie wszytsko zmienia 🙂)))



hmmm... z czym masz problem? bo od początku mnie negujesz... zależy mi, źle? nie stać mnie na taką chustę...
nikogo nie zmuszam do głosowania...
nie chcesz - nie musisz...
nie rozumiem...


🤢 🤢wyluzuj.... tyle ci tylko napisze, a zanim cos napiszesz pomysl x2, bo nie o to mi chodziło... 🥴 🥴 i głosuje i głosowac bede nie zabronsz mi a później podziekujesz ze wygrałaś chuste... 🙃 🙃


laski co znaczy zielona kupa? alergia moze byc wyczytałam, czy macie jakies doswiadczenia z ziellonymi??
2 plamy na górnych dziąsełkach dzis w nocy znacznie się powiększyły. wiec moze faktycznie te kupki to na zęby jak mówiła zuziek...

musze drogą kupna nabyć donice bo kupiłam sobie kwiatki do wysiania, bazylie i inne zioła i bede sie bawić w ogród... do gruntu nie posadze bo mi teściowa powyrywa ...
miłego i słonecznego dnia zycze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniusiuniuniawins napisał(a):
GoGr napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
bry! wchodzę przypadkiem na inne forum patrze a tam co? Gosia prosi o głosy... a mówiła ze nie umie tego robić... ze się wstydzi no prosze jak sie wszytsko zmienia 🙂)))



hmmm... z czym masz problem? bo od początku mnie negujesz... zależy mi, źle? nie stać mnie na taką chustę...
nikogo nie zmuszam do głosowania...
nie chcesz - nie musisz...
nie rozumiem...


🤢 🤢wyluzuj.... tyle ci tylko napisze, a zanim cos napiszesz pomysl x2, bo nie o to mi chodziło... 🥴 🥴 i głosuje i głosowac bede nie zabronsz mi a później podziekujesz ze wygrałaś chuste... 🙃 🙃


laski co znaczy zielona kupa? alergia moze byc wyczytałam, czy macie jakies doswiadczenia z ziellonymi??
2 plamy na górnych dziąsełkach dzis w nocy znacznie się powiększyły. wiec moze faktycznie te kupki to na zęby jak mówiła zuziek...

musze drogą kupna nabyć donice bo kupiłam sobie kwiatki do wysiania, bazylie i inne zioła i bede sie bawić w ogród... do gruntu nie posadze bo mi teściowa powyrywa ...
miłego i słonecznego dnia zycze!!


gorszy dzień miałam.. studia 200 km od domu, zmęczenie..
na chuście mi zależy - nie stać mnie na taką.. głupio mi ale proszę o głosy (swoją drogą ktoś się wkurzył bo zabiera mi oklaski 😁)

a co do kup - to nie panikuj od razu alergią - może po prostu mała zjadła coś nowego? czasem tak dzieci reagują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sponio... wybaczam :P

nie panikuje, ale nowego nic nie zjadła... dam jej czas jutro pobieram mocz (bo mu musimy co tydz-2 tyg badac) nie wiem czy mówiłam ale Majucha choruje na kłębuszkowe zapalenie nerek... no i trza pobierac tak często.

no i bede w miescie (bo ja byłam zmuszona wrócić do Kamila....kiedy moze opowiem jak zainteresowanie bedzie:P ) jak by o to pójdę do lek. no i po grzeboczkach chciała bym polazić, moze cos ciekawego bym znalazła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pikole ale szał!!!! patrze na swój suwaczek. kurna a jeszcze nie dawno bylo miesiąc i 2 dni np.
a tu juz 7 ma mały mój zbój 😁

aaa no i ogrodnictwem zaczęlam się interesowac... jak bym miała kaske i troche terenu to bym zaszalała.... teren teoretycznie mam ale co z tego... teściowa mi powyrywa wszystko...;/:/:/:/ a powie ze to żule wsiowi pokradli czy cuś.... 😞

wiec znowu drogą kupna nabyję donice i puki co Majki taras będzie pieknie wyglądał 🙂) znaczy nei teraz jak zakwitną... kupie tuje 2 postawie tak ładnie 🙂) a na zime je światełkami oplotę 🙂)
ale mi się wkręciło 😁 😁 😁

aachha iii BOLOŃSKI GARNEK POLECAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
a ja wpadłam powiedzieć DOBEREK 🙂

zaraz wychodzimy na sprawe 🥴 🥴 🥴
życzcie powodzenia 😞


Trzymam mocno kciuki!!! zresztą - całyt czas się zastanawiam jak tam u Was ale nie chciałam pytać..
mam nadzieję, że w końcu coś ruszy!!!

Daj znać co i jak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny JESTEM 🤪

nie spodziewaliśmy się tego wogóle 🙂 po pierwsze ojciec się nie zjawił 🤪 🤔 to już se przesrał po drugie zrobili zaocznie sprawe bo chcieli jeszcze raz zrobić z doprowadzeniem go ale potem sędzina zadecydowała że jednak bez niego się odbędzie były zeznania moja mama od 3 nad ranem palpitacje 😞 ma problemy z sercem 🥴 prokuratura była nieugięta dostał wszystko co mógł dostać w tej sprawie czyli:
-wyrok 1 rok w zawieszeniu na 3 lata (to nic)
-kuratora sądowego (też mało)
-przymusowe leczenie (już lepiej)
-eksmisje z miejsca zamieszkania 🤪 🤪 (masakra najlepiej)
- i zakaz zbliżania się do wszystkich pokrzywdzonych (ja mama siostra i Adam)

dziewczyny to już koniec 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,

w tym miesiącu ja i Borysek prosimy o glosy w konkursie ;-)

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/3231

GoGr, jeszcze 30 minut, ale już gratuluję wygranej hehe, chyba sie juz nic nie zmieni ;-)))


no i przepraszam za off. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Gabb jeszcze nie dziękuję! 🙂 w 30 minut wszystko się może zdarzyć:P

oczywiście na moje głosy możesz liczyć! 🙂 tylko przypominaj się:P


hehe, mowilam ze nic sie nie zmieni ;D
gratki jeszcze raz ! Strasznie duzo tych glosów nazbieraliscie, jak to wykonalas ?? 😆

Dziękuje, bedziemy wdzięczni za kazdy glosik 🙂 Fajnie by bylo biegac z chustą w maju ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa!!! 🙂 udało się 😁

Kochane!!! DZIĘKUJĘ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

gdyby nie Wy i Wasze głosy to wynik pewnie nawet w połowie nie byłby taki dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...