Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia śliczny awatarek 🙂
oczywiście za głos dziękujemy i o następne prosimy 🙂 jeszcze 10 dni... może się uda 🙂

a w ogóle to dzień dobry 😘 i po oklasku 🙂

p.s. jak się da oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zadaje sobie to pytanie odkąd sie pojawił ten "złodziej" i nie chce mi się szukać odpowiedzi po prostu ta osoba ma nie równo pod sufitem a do tego pełna nienawieści! 😠 nie wiadomo o co... współczuje jej dzieciom jeśli je ma a jak sie spodziewa dziecka to juz mi go szkoda... 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
zadaje sobie to pytanie odkąd sie pojawił ten "złodziej" i nie chce mi się szukać odpowiedzi po prostu ta osoba ma nie równo pod sufitem a do tego pełna nienawieści! 😠 nie wiadomo o co... współczuje jej dzieciom jeśli je ma a jak sie spodziewa dziecka to juz mi go szkoda... 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴


moze komus podpadłaś postem czy czymś innym....?!

bry!!!
w sobote podjęłam jedna z najważniejszych dec w zyciu i chuj wielki....

zapytałam mamamy czy moge zostać w domu... a ona do mnie NIE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu sorki za słowo ale ja mam w dupie te oklaski jak dla mnie mogloby ich nie być ale wkurwie mnie tylko to że ktoś się na mnie uwzioł nie wiadomo za co... i tak je wyłącze za 5 dni i mi się zrobi lepiej włżczyłam je spowrotem bo myślałam że zapomniała o mnie ale nie ona mnie chyba śledzi! 🤔 bo jak to wytłumaczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki w ten pierwszy dzień wiosny 😘 😘
Ziuziek luzik na takie rzeczy ja mam to dziadostwo dawno wyłączone bo też ktoś mi oklaski zabierał i innym dziewczynom ode mnie z grudniówek też, ale nie ma się czym przejmować 😉
Aniu a dlaczego Twoja Mama nie pozwala Ci zostać u Siebie ??????
Gosiu ten gorset wiąże się z tyłu bo on nie jest tylko na brzuch tylko też podnosi cycki 😁 Na taki jak ty mówisz też patrzyłam zapinany na haftki z przodu, ale mam głupie wrażenie, że on będzie się skręcać albo unosić a sadełko i tak dołem się wysunie 🙃 A jak z nim jest ? Trzyma się na miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja myślę, że nie chodzi o to, że głupoty denerwują.. no mnie też by to wkurzało bo to ewidentny znak, że ktoś coś ma.. a ja np. takich sytuacji nie lubię...

A mama czemu tak powiedziała? mówiła serio? kurde...

Kasia a możesz mi podrzucić link tego co kupiłaś? ten mój się trzyma ale jak np. miałam tej skóry więcej to faktycznie tak jakby wylewała się:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja zamówiłam sobie taki 🙂
http://cgi.ebay.co.uk/White-Satin-Sweetheart-corset-thong-uk-10-34-bust_W0QQitemZ370493683202QQcategoryZ45279QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D1%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7894575443337629878
Musiałam zamówić coś takiego bo sukienkę na chrzest mam obcisłą a do tego bez ramiączek. Nie lubię jak spod sukienki wystają silikonowe, bezbarwne ramiączka a to cycki utrzyma w górze haha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Ania ja myślę, że nie chodzi o to, że głupoty denerwują.. no mnie też by to wkurzało bo to ewidentny znak, że ktoś coś ma.. a ja np. takich sytuacji nie lubię...


dokładnie o to mi chodzi 😞
ale koniec tematu jeszcze 5 dni i wyłączam to w ciul! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh właśnie zaliczyliśmy wizyte POLICJI w domu... 😞 ojciec odcioł mamie kable z internetu i kablówki 🤢 ot tak sobie potem zaczoł ją wyzywać i ta się wkurwiła i zadzwoniła mieli go wziąść ale ten im sie tam rozpłakał 😮 😮 😮 😮 😮 masakra! i powiedzieli że jak znowu zacznie skakać to od razu go zabiorą... 😞 😞 😞 😞 😞 ile jeszcze takich akcji bedzie aż wkońcu stanie się coś niedobrego... 😞 ja boje się nawet iść wysikać (wc jest na dole) czy mu czasem coś nie odbije 😞 z Zuzką standardem jest że się zamykam na klucz jak idę spać... 🥴 🥴 🥴

ehhh spadam chyba spać bo mam doła... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek przykro mi, że masz takie beznadziejne sytuacje w domu 😞 Nie wiem czy Wiecie ale jest możliwość założenia sprawy w sądzie o maltretowanie psychiczne. Rozprawa jest za darmo i wyrok jest murowany. Zazwyczaj w zawiasach, ale wystarczy tylko jedna interwencja policji i wyrok jest odwieszany i idzie siedzieć. Może warto o tym pomyśleć i ojciec się uspokoi bo będzie się bał, że pójdzie siedzieć jak podskoczy!!
Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Zuziek przykro mi, że masz takie beznadziejne sytuacje w domu 😞 Nie wiem czy Wiecie ale jest możliwość założenia sprawy w sądzie o maltretowanie psychiczne. Rozprawa jest za darmo i wyrok jest murowany. Zazwyczaj w zawiasach, ale wystarczy tylko jedna interwencja policji i wyrok jest odwieszany i idzie siedzieć. Może warto o tym pomyśleć i ojciec się uspokoi bo będzie się bał, że pójdzie siedzieć jak podskoczy!!
Dobranoc 😘 😘 😘


sprawa się już toczy od lutego 😞 był mediator ale ojciec sie nie stawił teraz 30 jest kolejna... 😞 ehhh...

a tak wogóle DOBEREK :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety takie są procedury 🤢 🤢 🤢

a ja dzisiaj po pracy fakt tylko na 2h ale wprawiam się powoli :P a od kwietnia w pn. czw. i pt. zostaje sama od 10 do 16 😉 hehe lekko zestresowana ale co zrobić :P dam rade... 🙂

dobranocka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...