Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 😉
Malwinka mój też tak mówił !! I co?? Mam tatuaż i mam gdzie mieszkać hahahaha 😁
Kurcze Zuziek nie mogę zagłosować nie wiem czemu wyskakuje mi, że już zagłosowałam 🤔
U mnie wsio oki 😉 Jutro z Alą na szczepienie i trochę się boję jak będzie po 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia a czemu jedne głosy liczą się całe a inne np. 0,1 głosa..??
Pół brzucha głosuje i takie jaja 😞 ehhh...

Mati ma 69 cm i 6 500 waży 🙂 wczoraj szczepiliśmy 🙂 dzielny chłop! zero skutków ubocznych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

nie wiem czemu tak sie dzieje ale Kasiu nie jestes jedyna która mi to mówi 🤢 Gosiu a z tymi 0.5 w regulaminie coś pisali ja tego nie kumam... 🤔
wogóle mam wrażenie jak by wszystko pod górke szło dla nas 🤢 wrrr... 😠

dzisiaj w nocy mąż przyjeżdża 😁 😁 ale się ciesze 😉 a zaraz się wybieram do kumpeli na kawke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 😘
Zuziek oj to będzie nie przespana noc 😁 😁 😁 Kurcze chujowo z tymi głosami 🤨 Zaraz sprawdzę czy dzisiaj mogę zagłosować 🙂
Gosia dzisiaj moja Alusia miała szczepienia ciekawe jak to będzie Na razie jest oki i podczas szczepienia też dużo nie płakała tylko jak się wkuwała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam szczepienie we wtorek na 17.45 ... bo wyrodna matka (czyt ja) przegapiła i jedyny wolny termin tydzień później na tak szaloną godzine...

dziś ogarnęła mnie trwoga... a mianowicie
miałam dobie 5dyszków... pojechałam na zakupi i ich nie miałam.... i NIC a NIC nie kupiłam....
jeszcze w mięsnym taka siara... kupuje porcje rosołową pani mówi 4.80 a ja ze nie mam tyle i poprosze tę porcję bez skrzydełek (bo tańsza)... i starczyło na 3 szt...

cukier prawie 4zł.... nie mam pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty wyrodna Matko 😘 😘 🙂 hehe ja też ostatnio jak Matinia szczepiłam to miałam na 16.10... no ale szłam do innej lekarki bo nasza na l4 i ona tylko popołudniu przyjmuje:P

Ania a co do kasy.. to ja nie raz się wybrałam na zakupy zapominając pieniędzy (bo np. wiedziałam, że mam w spodniach a zapomniałam, że spodnie zmieniłam:P) ale wtedy nawet nie próbuję nic kupować.. przeraża mnie myśl, że musiałabym liczyć żeby sobie siary przy kasie nie narobić:P nie raz nawet włączałam kalkulator w sklepie:P
A mój wczoraj kupował leki Kubie i mówi babce, że ma się w stówie zmieścić (bo bank już zamknięty a on miał przy sobie dokładnie 102 zł 86 gr:P ) no to go babka podliczyła.. 98 zł z groszami:P:P kur.. strasznie drogie te leki 😞

A Kub.. drań się wypiął i jak zwykle na kilka dni przed szczepieniem zachorował.. zapalenie krtani:? a ja w kielcach.. eh!
Dostałam dzisiaj 5 i w nagrodę kupiłam sobie sweterek i piwo 😁 więc siedzę i piję:P:P hehehe

Moniś? Jak tam mąż?:P sprawuje się??:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ I JAK TAM DZIEWCZYNKI JAK PO WEEKENDZIE, JA WSPANIALE 🙂 CO PRAWDA TROCHE WALCZYLISMY Z KOLKAMI ALE SYTUACJA OPANOWANA MAM NADZIEJE ZE SZYBKI MINA 🙂 OBY OBY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/2961 😘 😘 😘
Wieczorkiem zamieniam Wasz link na nasz 🙂 ale powiem Ci.. jak Wam się nie udało to wydaje mi się, że my też szans nie mamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Monia 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/2961 😘 😘 😘
Wieczorkiem zamieniam Wasz link na nasz 🙂 ale powiem Ci.. jak Wam się nie udało to wydaje mi się, że my też szans nie mamy 😞


Gosiu ja trafiłam na ostrą rywalizacje jak w grudniu startowała kumpela to z takim wynikiem jak mam teraz bym miała szanse no a tu zaszaleli z tymi głosami ale w następnym miesiącu już nie moga startoweać przynajmniej nie pierwsze 3 miesjca chyba... no i miesiąc jest dłuższy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek damy rade szkoda ze teraz sie nie udalo ale to przez to ze krotki miesiac no i z mojej strony opuscilam sie niestety 😞 tochyba przez to ze nie mam czasu przy malym tak 😞ale obiecuje ze poprawie sie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
porządki wiosenne robię... rozwaliłam płot 😁 kafelki (kótr maja 12 lat i od mrozu pękają i syf koło domu robią- a dostałam pozwalenie na rozwalenie wszystich.... 😁 😁 😁 a że rozwalać lubię więc się cieszę), powynosiłam kostkę którą ktoś (mój wypierdzisty konkubent) prztachał w ŻADNYM celu na podwórasko... a dzidziulek spał... ottt 3 h z mojego dzisiejszego dnia... pozatym opierniczałam sie maaaasakrycznie...

dziekuje za uwagę...

dobranoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie mam problem z usypianiem malego. nauczyl sie na rekach i walcze z tym ale trudno plcze i sie buntuje ale musi, bo inaczej bede go dzwigac do poznych lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lat dla Majuni 😘
ojjj... leci ten czas 🙂:P

Malwinka - trochę cierpliwości.. na początku będzie krzyk ale mały w końcu nauczy się, że na ręce to do zabawy jak jest grzeczny a spać trzeba samemu 🙂
Jeste jeszcze malutki - pamiętaj, że takie dzieciątko duuużo miłości i tulenia potrzebuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...