Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry dzień 🙂 😘
Głosik oddany 😉 😎 😘
Ja mam codziennie energię to mogę zawsze trochę oddać 😉
Dzisiaj Ala mały szatan !! 🤪 🙃 Jeszcze trochę i wystawię Ją za okno hahahaha !!! 😁 🙃 😮 Śpi po 10-15 minut a później płacze bo smoka wypluwa i chce go spowrotem 🤔 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny trafilam na france glupia musze jechac jutro bo ona zapomniala ze mial byc egzamin i musi uozyc od nowa. glupia franca a bylo podane i dzwonione jeszcze w tym tyg o egzaminy, uwziela sie na mnie i niestety stawiam na to ze nie przejde. taka wkurwiona jestem wrrrr. a z prawa mam 3 🙂 ale to dlatego ze mowilam po lebku bo z tego wszystkiego zapomnialam co i jak. ale kobitka mila i zaliczyla i wogole super byla 🙂 a ta z rachunku wrrr szkoda slow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kasiu 🙂 Ja paliłam dopóki nie wiedziałam czyli gdzieś do 4 tygodnia później już nie paliłam bo nie miałam ochoty i na sam zapach ciało mi się wymiotować, ale w trakcie ciąży wypaliłam chyba 2 bo miałam straszną ochotę a jak się ma na coś ochotę to nie wolno sobie odmawiać wiadomo wedle rozsądku 🙂
Moja bratowa ma na maja termin i pali całą ciąże i nawet jej gin powiedział, że jak musi to niech pali ale wedle rozsądku max. 3 dziennie nie więcej. Jej gin wychodzi z założenia, że w powietrzu i jedzeniu jest więcej szkodliwej chemii niż w takim papierosie.
Witaj na forum tak w ogóle 😉 I masz piękny brzuszek !!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc babole!!!!!

ha w super mega humorku 🙂) semestr zaliczony!!!!! i to powiem szczerze tylko z czterema 3... na 12 ub 13 możliwych 😁 szósty semestr ostatni i bede miała wyższe:P:P:P:P hie hie...

pisałam kiedyś o Kamilu ze szkoły nie wiem czy pamiętacie.... no jak nie, przypominać nie bede ale jak pamiętacie to powiem wam... ohhhh normlanie ...niiach niach

postanowiłam sama siebie nagrodzić za tą cięzką prace i składam na tatuaż.... taki mój wymarzony od kiedys tam ....

Maja przecudowna!!!!! dzisiaj kupiłam jej DYDKA 6-18mies i tak śmiesznie bo on troszke większy :P ale daje rade 🙂)) śniada cera od marfffewy jej sie robi 🙂))

lato chcem lato!!!! albo jeszcze nie!! musze szafe troszke uzupełnić bo masakrosss.... w ubiegłym roku w ciąży przechodziłam całe wiec było mi gan se gal aby wygodnie... no w tym jest troszke inaczej :P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała też tatuaż:P ale przyszły zawód nie pozwala;p no chyba, że mgr zrobię tak jak planuję z wczesnoszkolnej:P i w tym kierunku pójdę to nie ogranicza mnie nic 😁

Anuś gratulacje!!!:*:*:*
I pisz co z tym Kamilem! 😁 bo wiesz 🙂 super, że super bo zasłużyłaś:*

Na Zuzankę zagłosowane 🙂 w ogóle to wkurzyłam się bo klikam i klikam a to dziadostwo nie chciało załapać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chce żeby z brzucha schodził na lewe udo. czemu lewe i czemu brzucha? no otóż moje dziecie przesłodkie 2 tyg przed porodem tak podrosło ze pojawiły mi sie straszne rozstępy... i moim małim marzeniem jest aby je zakryć farbą:Psą po lewej stronie wiec lewe udo... prawa strona tez do zajebistych nie nalezy bo mam zajebistą blizne po wyrostki i skęcie kiszek na której i obok pojawiły sie rozstęy wiec jest 2 razy wieksza,,. ale to koło lizny jakoś wkrece ze to blizna ....:P
z grugiej strony już nie wkręce:P

co do Kamiosssaa ojj takie tam pitu pitu.... to popatrzy jakoś... to powie coś...
taka jego chujowa wierność swojej Kasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia - nie powinnam mieć w ogóle.. w sumie to się nawet boję:P:P

Ania - jak wierny to dobry znak 🙂 to tylko czekać aż się Kasi noga powinie:P A swoją drogą fe;p była dziewczyna mojego męża (byli ze sobą dłuuuugo i on się jej oświadczył ale wypięła się na niego:P) ma na imię Kaśka:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec czekac aż ta sie wypinie, noga powinie... a rzucę dla niego wsyztsko... biore Maje i hodu!!!! hie 🙂)
już nawet przymke oko, że na zakupy z nim nie bede biegac bo maruda gorsza niż ja... (pewien weekend szkolny i poszliśmy razem do h&m ) :P

ajjj 🙂) sie Anuś rozmarzył 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki ja walcze z kolkami u malego 😞 w pewnych momentach brak mi sil. Dobze ze maz mi pomaga bo chyba bym sie wykonczyla 😞 juz nie mam sily patrzec jak sie meczy 😞 ehhh biedne te zieci ze takie rzeczy musza przechodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 😉
Aniu gratuluje tego miłego pitu pitu 😁 😁 To strasznie podbudowuje ego kobiety 😉 Aż chce się człowiek ładnie ubrać i umalować bo wiesz, że jednak ktoś na Ciebie patrzy 😉
Ja też mam mega tatuaż na plecach a raczej na prawym ramieniu 😉 Jest to lilia z tribalem i tam jeszcze listki gałązki. Jest w kolorze- czerwień, pomarańcz, żółć, bordo i czarny 🙂
Jak znajdę fotkę to dam 😉 Ja robiłam w Anglii w Polsce kosztuje taki 2 500zł ja dałam 110 funtów bo znajomy mi robił, który ma salon tatuażu 🙂
Głosik oddany 😉
A no i gratuluje zaliczenia Aniu 😉
U mnie wsio dobrze. Dzisiaj idziemy na badania kontrole z Alą a później jedziemy kupić zmywarkę bo trzeba sobie życie ułatwiać hihi 😉
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko w tym świetle nie widać dobrze kolorków ale kształt widać dobrze 🙂
[URL=http://img687.imageshack.us/i/cimg0967j.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3556/cimg0967j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...