Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no wiem... ale konkurencja:P
Z Agi Ewką nie mam szans..:P
szkoda trochę bo mi zależało na tej chuście.. no ale może uda się kaskę odłożyć to najwyżej kupię 🙂 bo na podwójny wózek na razie nas nie stać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nO I PEWNIE WYŻEJ NIE BĘDZIE 🙂
Ale i tak fajnie 🙂 ojjj... normalnie już bym chciała koniec marca:P:P nie musiałabym się zastanawiać czy się uda:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pierwszy raz tak mamy... kurna.... 2 poprzednie (zakupiłam hexe i pneumokoki)przechodziła wzorowooooooo nic normalne dziecku nie było... teraz szaleństwo istne... wkurza sie piszy placze jak zabawkę opuści :/ tak mi jej żal.... zjadła mleczko o 7 ppóźniej próbowałam je dac to pluła... szczęście w tym nieszczęściu jest takie ze pije... i to nawet dosyć dostyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Monia ale ta elastyczna.. ona jest polecana raczej dla niemowląt... dlatego tkaną bym chciała 🙂 ale jak będzie elastyczna też ok - na chwilę przynajmniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane Robaczki 😘
Przepraszam, że się często nie odzywam, ale grzecznie Was nadrobiłam 🙂
Aniu szkoda, że Malutka źle zniosła szczepionkę. Moja ma teraz znów skok rozwojowy i ja też mam skoki ale ciśnienia tak potrafi mi je podnieść !! 🤪 🙃 😮 😁
Co do kasy to ja nie mogę w ogóle narzekać. Właśnie wnoszą mi do mieszkania zmywareczkę bo wczoraj kupiliśmy 😁 Ale nie wyobrażam sobie życia w polsce serio 🤔 Mama mówi mi ile tam wszystko kosztuje. Dobrze, że chociaż o moją Mamę i brata nie muszę się martwić bo dobrze sobie radzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia super, że nie musisz się o kasę martwić! 😉
My też to mamy w planach 😁
a no i kiedy zdj małej będzie? 🙂
powiedz... czy mogę u Was na wątku o głosy pospamować??:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...