Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek, ale się uśmiałam hihi Mizia się po głowie 😁 No tak u mnie z tym jedzeniem na podłodze to będzie masakra bo ja mam wszędzie wykładziny w pokojach a w kuchni gdzie gumolit to nie ma miejsca na karmienie dziecka a więc pewnie się trochę napiorę wykładziny w salonie 🤪 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglosowane 🙂 zuziek a wiesz chociaz jakie wyniki sa? bo tam na tej stronce jest podane czy to na koncu sie wyjasnia? ja juz niestety wrocilam do normalnego trybu i dizsiaj okres dostalam ale faktycznie boli mniej. wczesniej moj okres to byl jeen dzien na lekach ilezeniu bo z bulu mozna bylo zemdlec. teraz juz nic nawet nie wiedizalam kiedy. hehe. Ale szkoda ze tak wczesnie jeszcze chcialam odpoczacod always 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
jak jesteś na tym linku z suwaczków to nad zdjęciem jest strona konkursu chyba i tam klikasz i widzisz kto na którym miejscu jest 😉

szybko dostałaś okres a może dalej ci się macica oczyszcza? bo do 6 tyg. się oczyszcza 🙂


to swierza krew leci a juz nic nie lecialo z 4 dni. wiec chyba okres ale i do tego taki sorki za slowa kisiel leci jakby galaretka. sama niewiem niby juz nic nie lecialo a u taki prezent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
doberek ;*

jak tu taka cisza to tylko przypomne o głosikach na Zuzie i spadam ;*


zaglosowane, u nas maly dostal kolek zmora wczoraj caly dzien i pol nocy i dzisaij od rana znowu 😞 nic mu nie pomaga masowanie tylko troche pomaga ze popierdzi ale krzyczy jak opetany uspokoic sie go nie da 😞 lekarz dzisiaj ma przyjechac zadzwonilam zeby przyjechal bo nie moge patrzecjak sie meczy. moze cos zapisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Zuzi 🙂 ciesze sie ze wasze maluchy rosna zdrowo 🙂 u mnie ciut z tym gorzej 😞 ale widac tak musi byc. Ale jak mial dzisiaj apad bulu to na rekach go nosilam i gadalam mu o szkole 🙂 glupia jestem jeszcze nie mowi a ja go pouczam 🙂 szkoda ze takie maluchy nie mowia co je boli czego potrzebuja bym wiedziala jak mu ulzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉
Głosik oddany 😘
Malwinka moja też miała wczoraj kolkę męczyła Ją 2,5 godziny a już miałam spokój chyba z 2 tygodnie 😞 Dzisiaj znów grzeczna jest i zero bólu a kupę mi robiła chyba z 8 razy !! 🤪
Poza tym wszystko dobrze 😉 Ja dostałam miesiączkę równo w dzień kiedy kończył mi się połóg po 6 tygodniach !! 🤪 🙃 Też chyba miałam spokój od krwawienia przez jakieś 4 dni i spowrotem, ale teraz już jestem wsio czyściutka haha 😁
Ach no i wielkie buziaki dla Zuzi za siuśki w nocniku i tego pięknego ząbka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...