Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doberek ;*
ja uzywam różnych marek 😜 J&J uzywalam na początku teraz co jest w promocji ale najczęściej kupuje z rossmana Babydreams mam mydełko szampon paleczki do uszu płyn do kąpieli a jak oliwkowalam młodą to oliwke od początku z bambino a raz czy dwa z Hippa (bardzo ładnie pachnie 😁 hihihi )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🤢fuck!!! rain 😞 😞 😞 😞 😞

ja pasa nie miałam, nie potrzebowałam w sumie(moje plecy dostały w piz***przy porodzie... bóle krzyżowe.... )... moje kolezanki tez go nie zakupowały... decyzja nalezy do Ciebie...
co do smarowideł i innnych rzeczy... ja używam nivea i j&J i oilatum. na poczatku po szpitalu i w ogóle przez pierwsze dni dodawałam małej mąke ziemiaczaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry bry bry!!!

nie tylko na odparzenia. taka delikatna skórka nie powinna być myta przez pierwsze dni w żadnym ze środków czy to j&j czy babyd, czy ziajka. prócz mąki.... maka daje taką ochronę.

co u was? u mnie leje masakrycznie. zimno... zapowiadają opady śniegu .... nie mam pytań :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

są różne szkoły co do mycia 🙂
w niemczech np. nie wolno być maluszka przez tydzień po porodzie w Anglii to samo u nas myje się nawet w szpitalu (chociaz w moim to nie było mycie tylko oblanie maluszka wodą pod kranem) 🤢 ja myłam młoda codziennie od urodzenia i J&J potem oliwkowalam ma skóre jak ta lala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to racja. a ja zastrzegłam zeby jej nie myli. i otarli ja tylko z tego wszystkiego i moja nusia była myta w 2giej dobie (bo przyszła menda taka na zmiane i nie chciała mnie słuchac....).
ehhh Zuziek jak praca?

ja sie odchudzam... na razie taktyki nie obrałam....nie wiem co bedziem jeść a czego nie ... ale sie odchudzam... :P twardo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek napisał(a):
Doberek ;*

Aniu no to super 😉 🤪 buźka dla Majeczki 😉

właśnie Malwinka napisz co tam u małego? 😉


no wiec od wczoraj jak bylismy u lekarza zmienilismy mleko okazalo sie ze maly ma skaze bialkowa. zastanawiam sie czy kiedykolwiek bedzie mogl jesc jogurty itp. chyba to tylko teraz co? enfamil dostaje i bio gaja i ma sie cos zaczac zmieniac, bo po tym jak kolki ustapily maly robil kupki 7 razy dziennie i zaczela luszczyc mu sie skorka na raczkach. myslalam zde to moze ze odwadnia sie, dopajalam go i podawalam lakcid jak kazal jeden lekarz. a wczoraj bylam u innego i okazalo sie ze to skaza bialkowa i dlatego organizm nie trawi i odrazu wydala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche jestem zmartwiona ale coz takie zycie uroki. dzisaij biore sie za robote. chrzciny mam w niedzele i musze zrobic porzADKI I ZACZAC SZYKOWAC A JUTRO POJADE DOKUPIC RESZTE CZEGO MI BRAKUJE I GITARA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*
Malwinka moja Zuzka też miała skaze białkową a teraz wcina mleko jogurciki i wszystko z nabiału... fakt jak wprowadzałam te rzeczy obserwowałam ją kilka dni i jest ok podawalam jej NUTRAMIGEN jak miałą skaze najpierw 100% potem zaczęłam robić 3/4 Nutraminegu 1/4 normalnego potem 1/2 a na pod koniec 1/4 nutramigenu wkońcu okazalo się że juz nie ma... więc nie wykluczaj że bedzie miał do końca zycia ta skaze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazal lekarz enfamil podawac przdez miesiac a pozniej mozemy wrocic do innego np bebilon pepti lub nutramigen ale na tym tez mozemy zostac. dzisaij mial napad kolki juz myslalam ze bede pogotowie wzywac. to bylo najgorsze 15 min w moim zyciu. nigdy nie mial takiej kolki i niby ucichly po sab simplex a teraz zareagowal na mleko kolka i to nasila sie poki co tak lekarz powiedzial, i tsk moze byc jakis czas. straszne to bylo przetal oddychac musialam nim potrzasnac bo dmuchanie nic nie dawalo. ech teraz wlasnie je kolacje maly i idzie spac. zobaczymy co bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
malwinka trzymam kciuki aby było ok wsio! bebilon peptki ochyda!!! moje dziecko przez jakis czas musiało jeść ale ochydaaaaaaaa


Aniu próbowałaś kiedyś nutramigenu? 😉 lekarka mi powiedziała że to jest w połowie przetrawione mleko krowie czyli jak byś wypiła mleko wyżygała je i znowu zjadła... to dopiero ochyda 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...