Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja jestem na pewno młodsza eMKa i to trochę, jestem pewna, że na tym forum jestem najmłodsza, gdyż mam 20lat, no dobra w styczniu 21 😉 W sumie nie jestem bardzo poważna serio tylko to nie ma jak okazać na forum za bardzo. No ja talentu do malowania nie mam, więc wolę jednak szablon ;p chyba, że wynajęłabym moją mamuśkę to ona mi by tu namalowała co tylko chcę..pamiętam, że jak byłyśmy z siostrą małe to miałyśmy na boku szafy namalowanego Papę Smerfa 😉 na ścianach to mieliśmy słoneczka z chmurkami pamiętam, ale ogólnie mama malunki na ścianach często zmieniała nam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie też zdecydowałam się na nazwisko męża 🙂)) Samantka, mój przyszły mąż to o rok od Ciebie tylko starszy :PPP
My ze ślubem to nie śpieszyliśmy się, ale zdecydowaliśmy, że może lepiej przed urodzeniem dziecka, to z tymi urzędowymi i formalnymi sprawami będzie nam łatwiej. Natomiast Kościelny ślub i tak jest dla nas ważniejszy i chcemy go zawrzeć na spokojnie, bez pośpiechu 🙂
A rodzina to nie naciskała nawet, bo moi rodzice, mimo że starej daty, to przyzwyczajeni do tego, że ja zawsze mam swoje zdanie i nie mają nic do gadania :P
Buntownik z wyboru 😁D haha :PPPPP 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe tuska ja też ze stycznia :P 27 🙂 A ty.
Patrze, żę podałam zły link do tego mojego szablonu, bo u mnie nie dziala, no to mogę jeszcze jeden podać. http://moj-brzuszek.mylog.pl/2010-12-14/_h3_class__menu1___szablon___h3_

A mój narzeczony w lutym 27 lat skończy jest 6 lat starszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nk no i mam fb 😉 ja jestem natomiast z 28 😉 ach no to jestem najmłodsza jednak, widzicie! 😜 no a mój mąż też 6 lat starszy z tym, że on urodziny ma w lipcu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jedziemy do teściów to Oskar (ich pies, silky terrier) bardzo lubi swoją szanowną pupę usadowić na brzuszku zamiast na kolanach 😜 Ja go przeganiam i mówię mu, że kiedyś ten biedaczek kopnie go. Ja się śmiałam, że on wie, że tam jest dzieciaczek, bo zawsze jak przyjeżdzamy to przychodzi do mnie i obwąchuje brzusio 🙂 ostatnio doznał szoku, oczywiście dalej mowa o psie, jak odsunęłam bluzkę i zobaczył jak mi się brzuch rusza, przez dłuższy czas nie podszedł do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam starucha! Wcale, że nie! 😉 Ja ogólnie jestem taka, że nie mam zbyt dużo znajomych mniej więcej w swoim wieku.. Sama nie wiem dlaczego, zawsze tak było.. tak od 2lat starszych mam pełno, a tak w swoim wieku czy rok starszych to na palcach jednej ręki można wyliczyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, miałam badanie na krześle, USG na brzuchu i dopochwowe. Wymacała mnie strasznie. Zmartwiła ją moja za twarda macica i te skurcze, ale nie muszę leżeć w szpitalu, tylko odpoczywać w domu, nawet mogę trochę pochodzić. Dostałam Luteinę, magnez i witaminę B6, oprócz tego dalej mam brać No-Spę forte. Jak skurcze nie ustąpią to mam do Niej zadzwonić. Aha Pawełek podniósł główkę i już ma dobre ułożenie ;-) Jednak to leżenie coś dało. Pawełek zdrowy, nawet posłuchałam serduszko. Uspokoiła mnie ta wizyta. Co do lat to mam jeszcze 25 , ale w następną sobotę będzie już 26 ;-). Mój mąż ma 29. Mam nazwisko po nim, ponieważ w pacy składam dużo podpisów i nie chciałoby mi się podwójnego pisać. Poza tym chcę abyśmy wszyscy (Ja, maż i dzieci) mieli jednakowe nazwisko. Ale mnie Pablo kopie ;-) Zapomniałam się zapytać ile waży, ale nie mieści się na monitorze cały ;-) Ciekawe co u MajkiP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie lepiej jest samemu zrobic szablon, ja to jestem dumna, że mi tak wyszlo, a i zaoszczędziłam, bo kartki miałam, a farba zostala z malowania pokoju (bo u malej są 2 kolory) i dziecko przecież zobaczy, no jak może nie zobaczyć, póxniej będziesz mogła powiedzieć, ze "to tatuś namalowal" :P Dobrze, że już wszystko u Ciebie ok i że Pawełek zdrowy. Moja Nikolka też na monitorze się nie mieści:P Ale to już normalne na tym etapie, ciekawe co będzie w 32 tyg jak pójdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu ma nie namalować, w sumie mój mąż jak coś widzi to też to ładnie namaluje,ale na papierze, boje się, że na ścianie tak fajnie nie wyjdzie.
No to dobrze, że wszystko w porządku i że się uspokoiłaś..no ciekawe co tam u niej..na pewno wszystko w porządku 😉
No mnie mój maluszek też kopie, obudził się może z godzinkę temu i długo się rozciągał,natomiast teraz kopie jak szalony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widocznie, ale ja lubię jak się tak rusza 😉 szkoda, że nie potrafię wyczuć jeszcze czy to rączka czy nóżka. 😉 jak zobaczę jak jest ułożone na USG to później będę już wiedziała czy kopnął czy może zadał mi boksa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po wizycie, naszcęście wszystko jest dobrze! Serduszko bije mocno, więc się uspokoiłam! Mam brać nospę i magnez!
Niunia cieszę się że z Wami dobrze, wypoczywaj dalej.
Ja mam taz leżeć ale wolno mi troszkę pochodzić po mieszkaniu! Tym bardziej że w sobotę wracam do domu! Koniec remontu jupi już nie mogę się doczekać! 😁
Ja szablony kupiłam bo niestety ani ja ani maż nie mamy talentu plastycznego!
Ja mam nazwisko po meżu tak jest ławiej! Ja mam 25 lat, a mo mąż 30!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dyskutuję z moim mężem i jego bratem na temat szablonów i Oni mówią, że mam powiesić obrazki. To są głupki, nie rozumieją, że Ja chcę namalowane na ścianie, a nie w antyramie. myślałam, żeby mąż namalował postacie z Disneya. I tak go namówię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...