Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niunia dzieki za oklask, zaciskam zebyu - jeszcze niecale 4 tyg mi zostaly.
Maja ma dobra rade - sliwki suszone a ja dorzucam kiwi. I zrezygnuj narazie z czekolady.
JA chyba musze sobie taka slaba kawke zrobic bo zasne, a tak to pije 1 dziennie ale bezkofeinowa i herbate tez bezkofeinowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja kupiłam taką zwyczajną z IKEI http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00173388, malutka, ale pasuje mi wielkością na komodę, jak będę chciała myć małego w pokoju, poza tym, jest w środku i na spodzie anty-poślizgowa

A wizyty w dalszym ciągu mam raz na 4 tygodnie 🤨, może od lutego trochę sie zagęszczą, bo nie ukrywam, że teraz, kiedy Dzidziuś jest coraz bardziej żwawy i kopie tak mocno a poza tym zmienił godziny swojej aktywności - to coraz częsciej dopada mnie fala pytań,czy wszystko O.K? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzusie i mamusie ;*
znowu nie bylo mnie przez 1 dzień i pełno zaległości.. jakos ostatnio nie umie usiedziec w miejscu, a tym bardziej przed kompem. W ogóle czasu nie moge znaleźć.. ciągle coś robie.
Mój maluszek ostatnio bardzo mało się rusza, mam nadzieje że wszystko dobrze u niego. Za równy tydzień mam wizyte i w końcu się dowiem czy to chłopczyk czy dziweczynka 😉
Co do wizyt to mam co 4 tygodnie, a wanienke i reszte akcesorii jutro jade kupić 😉
Kupiłam już laktator (myśle że sie przyda) i zestaw butelek z tommee tippee.
Właśnie.. mam do was pytanko.. macie juz postawione łóżeczko, czy dopiero będziecie stawiać? bo się tak zastanawiam czy nie za wcześnie zeby je rozłozyc w pokoju.
buziaczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku kobitki jak mi sie ta słodka huśtaweczka podoba, same powiedzciee http://allegro.pl/hustawka-fisher-price-butterfly-na-220v-nowa-i1399756804.html tylko ze ta cena.. i ta http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-kolyska-owieczka-papasan-i1399283233.html ..
ja się musze zastanowić nad tym bujaczkiem http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-do-18kg-t2518-l-b-i1399286094.html albo matą edukacyjną http://allegro.pl/mata-edukacyjna-wesola-farma-canpol-hit-promocja-i1395456495.html , co myślicie nad tym leżaczkiem? chyba bardziej się przyda bo to do 18 kg (do ok 5 latek)
kurcze nie wiem co wybrac.. chyba jednak wezme ten lezaczek, bujaczek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Wam powiem, że jestem wściekła. Miałam w zeszłym tygodniu dostać łóżeczko. Okazało się, że tym ludziom co mieli mi je oddać popsuło się ono i go nie będzie. Ucieszyłam się nawet i w środę zamówiłam na Allegro. Zapłaciłam od razu. I czekam w piątek, wczoraj i nic. Zadzwoniłam tam i się okazało, że sklep dostał łóżeczka, ale z wadą i może nowa dostawa będzie jutro, a może nie. Mówię kolesiowi, e w każdej chwili mogę urodzić i i potrzebuję to łóżeczko już i że mogli do Nas coś napisać, a nie tak milczeć tyle dni, a on do mnie, że jutro się skontaktują i jak nie będzie łóżeczek to wymyślimy coś innego. Ciekawe co może mi zaproponuje inne, ale Ja nie chcę innego tylko to i jak się okaże, że tamtych nie ma to maja mi kasę zwrócić i kupię gdzie indziej, tylko, że tyle dni zmarnowanych. I mnie wkurzył. A tak już chciałam mieć to łóżeczko. Nie wystawię im pozytywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie szukałam i ich oferta najlepsza, bo już z materacem jest, a gdzie indziej trzeba za materac zapłacić, a nie mam na razie kasy ;-( Poczekam do jutra, ale wkurzona jestem niesamowicie. Denerwują mnie tacy ludzie, super sprzedawca, a nie raczył poinformować o opóźnieniu. Jakbym Ja nie zapłaciła to by od razu dzwonili. Uroki kupna przez internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczuszka ta Twoja wanienka też jest całkiem niezła i z wyposażeniem 😁

Niunia my też kupiliśmy łóżeczko z Allegro, ale na szczęscie transakcja była błyskawiczna (ok2-3 dni łącznie z zaksiegowaniem wpłaty). Nie pamietam, czy Ty też chciałaś to łóżeczko z Klupsia, ale na wszelki wypadek podam Ci link: http://allegro.pl/24-klups-lozeczko-safari-szuflada-gryka-kokos-i1402162077.html To wyrko też jest z materacem i szufladą.

Pati świetna mata, my chyba tradycyjnie kupimy w ... Ikei; 😆 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80102537 Co do huśtawki to ja jestem przeciwna takowym, czytałam o tym w tej książce Pawła Zawitkowskiego: "Mamo, tato co ty na to". On twierdzi, że nóżki dziecka bezczynnie zwisają a poza tym, kiedy Dzidzia jest na rękach rodzica ten wyczuwa, że np na takie a takie odchyleie dziecko reaguje obawą czy zadowoleniem - generalnie jest interakcja a na huśtawce jest po prostu mechaniczne bujanie bez uwagi na reakcje, czy strach Dzidziusia. Lepiej zaczekać az dziecko samo podejdzie do huśtawki i wykaże zainteresowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie przycięłam komara...
Kaczuszka mam ciśnienie150/90 i dlatego kazała brać te leki. Co do łóżeczka to u mnie już stoi, materacyk też leży, bo przeczytałam, że musi się przewietrzyć, z resztą też mebelki powinny nie mieć już zapachu nowości.
Wanienkę też mam zwykłą białą, a termometr kupiłam taki pływający z bebe comfort.
Jejku jakaś jestem ospała ostatnio. Codziennie drzemka od 14:00 do 16:30.. hehe a i w nocy o dziwo śpię... To chyba dlatego, że mój miś przestawił kanapę i widać teraz z łóżka tv, bo wcześniej kanapa stała, a ja oglądałam tv na siedząco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, macie tak, ze jednego dnia panicznie boicie sie porodu, a nastepnego jestescie wyluzowane i gotowe na ten wielki dzien? Ja wlasnie mialam do tej pory wielkiego stracha a dzisiaj zaczelam sobie myslec, ze nie boje sie i wszystko bedzie dobrze i jestem gotowa. Mam nadzieje, ze juz tak zostanie i nie bede panikowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki!
Oj nie było mnie, ale u mnie wszystko w porządku. Nie wiem czemu, ale przez te dni forum mi nie działało. Nie wiem czemu. Nie mogłam się już doczekać aż zacznie działać, no i w końcu dziś się udało... i 32 strony do przeczytania miałam. Ufff... uporałam się, ale pewnie nie pamiętam już na co odpisywać.
Niunia, ja to Ci zazdroszczę, że Twój Synuś taki duży i nie musisz się już martwić, że coś będzie nie tak. Poza tym może szybciej go zobaczysz :P
Oktawia, MonisiaD takie stare nie jesteście... mi w lipcu 28 stuknie, ale dla wyrównania mojemu M. 22 😁DD śmieje się, że będziemy mieć dziecko geniusza, bo gdzieś przeczytałam, że im starsza mama i im młodszy tata tym dziecko mądrzejsze.... hehe zobaczymy 🙂
Wczoraj pierwszy raz od Nowego Roku wyszłam z domu (nie licząc lekarza), a dziś drugi raz. Powiem Wam, że nie nadaję się na spacery. Raz, że się spociłam, zdyszałam, to jeszcze zawroty i mroczki przed oczami, szczególnie w sklepach. Na szczęście zrobiliśmy praktycznie wszystkie zakupy przez internet w ten weekend i teraz czekam na przesyłkę. Zostaną tylko kosmetyki dla Dzidzi i dla mnie do szpitala... a i stanik... po kosmetyki to M. wyślę niech wybiera jakie chce, ale po stanik będę musiała sama iść... ehhh...
Jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu ogarniemy mieszkanie po malowaniu i wyszykujemy pokoik... powiem szczerze, że wyszedł śliczny zielony kolor 🙂) praktycznie większość rzeczy mamy zielone i kilka żółtych, ale to moja mania zielonego koloru 🙂)) i chyba M. też.
Dziś M. wybrał zielony kocyk i ręczniczek z niebieskim wielorybem, że niby ja jestem taki mały wielorybek :PPP no i Miśka wielkiego dla Antosia. Ten misiek to chyba taki jakiś symbol ma być, bo on jak się urodził to też dostał od swojego Taty. Fajnie tak... ogólnie jakoś inaczej między nami jest 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...