Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

a ja 89cm w brzuchu myślę że nie ma sensu się martwić jeśli dziecko i wody płodowe są w normie to zależy od kobietki każda z nas jest inna w ciąży i w normalnym stanie też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to rzeczywiście dziwne że nic Tobie nie powiedziała,-może to w tym tygodniu normalne i nie chciała ciebie stresować Swoją drogą super, że masz takie informacje w karcie ja kompletnie nie mam nawet zaznaczone, że mi się coś skraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe marcowe mamusie 😉
Tak sobie do Was zajrzałam aby sobie przypomnieć jak czekałam na swoja dzidzię .
Też kupowałam ostatnie brakujące rzeczy do wyprawki i też sie denerwowałam porodem , a teraz moja córcia ma już miesiąc 🤪 🤪 🤪
dg3003 ja przez dwa miesiące chodziłam z rozwarciem i skrócona szyjką , mój gin kazał mi jak najwięcej leżec i odpoczywać. Martwiłam się aby moja Ola nie urodziła się za wcześnie. Ale Olce tak dobrze było w brzuszku że nie miała zamiaru wyjść wczesniej. I urodziła się w terminie 🤪, więc nie martw się tylko odpoczywaj i nie przemęczaj się.
Dziewczyny życzę Wam aby czas szybko zleciał i maluszki urodziły się zdrowe i śliczne 🙂 , oraz lekkiego porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Bylismy dzis na 1 lekcji szkoly rodzenia.I akurat o porodzie bylo.Maz dzielnie to zniosl 🙂 🙂Ale zadowolona jestem,ze tam poszlam,bo dowiedzialam sie,ze jezeli wyniki nie beda mi rosnac,to bede mogla rodzic w wodzie 😁 😁 Ktg dzis znowu w normie 🙂Dzis wiercipietka wykonala 230 ruchow na godzine 🙂Nie lubi jak cos jej na glowe zakladaja hihi 😉No i w piatek znowu ktg plus pobranie krwi i usg.A w czwartek idziemy na usg prywatnie i juz sie doczekac nie moge,zeby moje cudo podejrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja moja szyjka miała 30mm, a dzisiaj po prostu wpisała, że troszkę krótsza... być może to nie istotne, temu mi nie napisała...
dq3003 widziałam kartę ciąży w polsce, jak dla mnie to po prostu zwykła kartka, moja karta ciąży wygląda jak zeszyt i ma 64 strony z różnymi informacjami i bardzo dużo miejsca na wpisywanie danych z badań itp... są tam wszystkie wyniki badań powpisywane, przy każdej wizycie wpisuje się datę, tydzień ciąży, wysokość macicy, czy są wyczuwalne ruchy dziecka i serce, moja waga i różnica co do poprzedniej, ciśnienie, wyniki z moczu i wiele wiele innych.. Tak więc jadąc do szpitala do porodu nie muszę mieć wyników badań tylko ten zeszyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
No Ja mam w obwodzie 86 C i wzięłam ten 85-90 i są idealne.

niunia, przepraszam za pytanie, ale ile masz w biuście??? chciałabym tak porównać do rozmiaru miseczki, skoro mówisz, że C jest dobre...


w biuście mam 106, a w brzuchu 112 ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wrócił mój mąż od gina z recepta na te bakterie i dostałam antybiotyk i jeszcze jakieś tabletki, tylko jak czytam ulotkę to tam jest napisane, żeby nie brać w ciąży. Teraz nie wiem czy brać, chyba gin. wie co robi, ale mam stracha. Wiem, że niektóre z Was też brały antybiotyki w ciąży, czy na nich było napisane, żeby nie przyjmować w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
No Ja mam w obwodzie 86 C i wzięłam ten 85-90 i są idealne.

niunia, przepraszam za pytanie, ale ile masz w biuście??? chciałabym tak porównać do rozmiaru miseczki, skoro mówisz, że C jest dobre...


w biuście mam 106, a w brzuchu 112 ;-)

to ten kalkulator jakiś porąbany, uśmiejesz się, bo tam Ci wychodzi 75G... ehhh... ja to pójdę do sklepu i przymierzę, a potem przez net zamówię i tyle...
w ogóle to powiem Wam, że ja też jako tako porodu się nie boję... już się doczekać tak naprawdę nie mogę i M. ma to samo, bo czasem to gada mi do brzucha "mały wyłaź" 😁 a no i codziennie mam sny związane z dzieckiem lub porodem... chociaż dziś śniło mi się zupełnie co innego, że musiałam spać w hotelu, a był tylko Sheraton czy coś w tym stylu, ale nie musiałam zapłacić, bo wpadłam w oko facetowi z recepcji i nic nie chciał kasy jak się uśmiechałam... niezłe jajca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
No to wezmę. A leki to takie: Provag, Cipronex i jedna tabletka do pochwy Clotrimazolum, ogromna jest ;-) fuj

hmmm.... na pewno nie taka wielka jak... :PPP wstawić co kto chce 😁DD ale mam głupi humor jakiś... hihi 😁DD


....jak ptaszek 😜 sprawdziłam ten kalkulator i też mi głupoty wyszły ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
No to wezmę. A leki to takie: Provag, Cipronex i jedna tabletka do pochwy Clotrimazolum, ogromna jest ;-) fuj

hmmm.... na pewno nie taka wielka jak... :PPP wstawić co kto chce 😁DD ale mam głupi humor jakiś... hihi 😁DD


Jak dziecko??? :P:P A może coś innego miałaś na myśli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny, ale miałam dziś dzien rano do dentysty poźniej obiad, wieczorkiem znajomi przyszli i posiedzielismy troche! No a teraz juz wolna jestem, korzystam bo mężuś z kumplem gadają 🙂
Co do stanika to jeszcze nie kupowałam i zupełnie nie mam pojęcia jaki rozmiar, nie mam się jak zmierzyc teraz, ale piersi bardzo dużo mi urosły!
Witam nową marcóweczkę 🙂 nie martw się ja mam termin na 28 marca więc pewnie razem zostaniemy ostatnie. I też mam skróconą szyjkę i małe rozwarcie, mi też grozi przedwczesny. Moja szyjka ostatnio miała 25 mm skróciła się z 40mm! Wizytę mam w piątek i mam nadzieję że to skracanie już nie postępuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz znalazłam ;-) Dopuszcza się stosowanie preparatu u kobiet ciężarnych wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla płodu. To Ja wolę chorować, ale wiem, że już nie ma ryzyka płodu to chyba bardzie dotyczy pierwszego trymestru co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...