Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj rozpisałyście się, a ja sobie posprzątałam. Lubię jak jest czysto 🙂))
Co do fotek i pamiątek to miałam w planach też pisać pamiętnik, zwłaszcza, że kiedyś bardzo dużo pisałam i takich rzeczy robiłam... ale jakoś nie miałam weny i nie zrobiłam nic... teraz żałuję... może nadrobię, bo pozapisywałam sobie ważniejsze daty i dwa testy ciążowe z kreseczkami też mam 🙂)) co do zdjęć brzuszka mojego, to sprawa wygląda tak, że M. chce fotki z USG zalaminować i trzymać na pamiątkę, natomiast co do fotek ze mną to już gorzej... ja jak sobie robię sama to on mówi, że ja jestem narcyz. Poza tym on nie chce, żebym ja tu na forum lub na facebooka fotki wrzucała. A to jest takie fajne móc się pochwalić. Zresztą teraz to mi taka głupia myśl przyszła do głowy, że fotki z USG z dzidzią to pamiątka, a moje z brzuszkiem to już nie... tak jakbym ja się nie liczyła... czasem się czuję jak inkubator... może sobie wkręcam, ale tak jest... zwłaszcza jak ostatnio powiedział, że za kilka tygodni skończy się wyjątkowe traktowanie mnie 😞(( bo już w ciąży nie będę...
A z miłych rzeczy to odwiedziła mnie na chwilę bratowa i kilka ciuszków przyniosła jeszcze. Potem mi opowiadała jak jej 6 letnia córka pytała się skąd ja wiem, że będzie synek. Bratowa na to, że lekarz mi powiedział. No to mała się spytała skąd wiedział lekarz. Na to bratowa, że widział siusiaka. A moja rezolutna bratanica zaczęła się śmiać i dziwić, że jak to, to już w brzuszku są siusiaki??? Hihi śmieszna jest. Jeszcze śmiała się ze swojego brata (13 lat), że wcześniej był dziewczynką, bo bratowa jej powiedziała, że on do chrztu miał jakieś jasno różowe ubranko. A teraz zamienił się w chłopca, bo już nie ma różowych ubranek.
Zastanawiałyście się kiedyś jak to jest z tym podziałem płci? W sensie kolorów ubranek lub pozwalania się bawić tylko wybranymi zabawkami. Na przykład nie pozwalać chłopcu bawić się lalkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja mam fiola na jego punkcie.Ma chyba wiecej zdjec niz my z mezem razem wzieci 😁 A jesli chodzi o dodawanie fotek to otworz sobie ta stronke http://img408.imageshack.us/wybierz opcje przeslij zdjecia/filmy i wtedy wyszukaj zdjecie do dodania i wybierz przeslij teraz.Potem skopiuj link bezposredni.Potem piszac na brzuszku wybierz ikonke obrazka na gorze.Wyskoczy ci wpisz adres url.Wklej to tam i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie otwiera się ten link.
Ja na punkcie kotów też mam fioła. Miałam wcześniej jeszcze kociczkę i non stop im zdjęcia cykałam... i strasznie ubolewam, bo się komp rozwalił i wszystkie fotki, nie tylko kotów przepadły... łącznie z moją pracą magisterską, której nie wydrukowałam 😞 tęsknię za tą kocicą, bo zajefajna była 🙂)) no, ale musiałam wyjechać i nikt nie chciał się zająć dwoma kotami... 😞(( więc zajęli się jednym, a drugiego ktoś wziął już na stałe 😞( na szczęście wiem, że dobrze u niej wszystko, a ja ją mam w serduszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka my wynajmujemy kawalerke.I maz tez mowil,ze to za male mieszkanie.I pewnie bym tego kotka sie nie doczekala,gdyby nie fakt,ze jego poprzedni wlasciciele powiedzieli,ze go pojada do lasu wywiesc,bo im sie juz znudzil.I to nawet mojego ruszylo,bo nastepnego dnia kotek juz byl u nas 😁 I teraz 13.02 bedzie ro jak z nami mieszka 🙂I teraz maz mowi,ze nudno by bylo bez niego,bo fajnie jak sie wraca z pracy,a tam taki kociak zza drzwi do ciebie drapie i miauczy na powitanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do kotów to mój mąż nie lubi..mnie są one obojętne, kiedyś chciałam mieć kota, ale teraz już nie..ale wasze kociaki są extra! 😁 ja chcę psiaka, w lato kuzynka męża ma dopuszczać swoją suczkę to weźmiemy od niej, bo taki malutki ten piesek, jak wyrośnięty szczur..śmieją się wszyscy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dwa pokoje i wczesniej byly dwa koty... kurcze jak ja za tamta mala tesknie... fajna byla kicia, no ale teraz mysle, ze jej lepiej, bo to taki typowy kot co najchetniej po dworzu by biegal, a teraz tak ma. za to ten co zostal to z domu nawet czubka ogona nie wystawi... chyba by si eze strachu posikal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...