Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Tez tego nie obejrzalam do konca.Nawet na moje nerwy to nie jest.No to Tuska szykuj sie,skoro Niusia tak typuje.A mialam nadzieje,ze ja sobie miejsce u niej wyprosze 😁


😜 😜 😜 😜 rozbawiłaś mnie. Musze wziąć moją magiczną kulę i zobaczę, którą mi następną wskaże 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Gerda, a my jak będa maluszki i śniegi opadną to idziemy na kawkę ;-) Razem z Anią z Trójmiejskiego wątku ;-) Koniecznie !!!


Ok,to mamy deal 😎 Ja już wczoraj tak sobie myślałam, że Cię zaskoczę w IKEI, bo też bym chciała jechać, ale nie mam na to już sił, w ogóle duże markety mnie teraz odpychają. Nawet na "większe" zakupy wolę wybrać "małą" Biedronkę 😜

Co do zakładów, to "ja stawiam na Tolka Banana" - żarcik, nie, no myślę, że to może być każda, nawet ta, o której póki co nie myślimy z uwagi na termin 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku jaka wspaniała nowinka!
Ammi serdeczne gratulacje i czekamy na relacje!
Ale mi sie zrymowało! No to teraz już polecimy! Jak powiedziałam mężowi że nastepna dziewczyna z brzuszka urodziła to chodzi jakiś poddenerwowany i mówi że już ma stracha że to lada chwila!
A jeśli chodzi o taką liste to ja moge zrobić ustalmy tylko co sie na niej powinno znależć i czekamy na następne!
Ja proponuje żeby były takie dane jak:
-nick z brzuszka i imie mamy
-spodziewany termin porodu
-data i godzina porodu
-płeć i imie dzieciątka
- i może jeszcze waga i długość
Ale jak ktoś ma inne propozycje to ja jestem otwarta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze Ammi GRATULUJE!!!!!! Mam nadzieje ze niebawem ukarza sie relacje 😉
Po drugie to ten film mnie strasznie zbulwersował, nie obejrzałam do konca bo czułam jak cisnienie mi sie podnosi, ja bym sobie ta baba tak porzucała, ciekawe jak by jej było!!!! Co za babsztyl okropny!! Odebrac jej prawa rodzicielskie!!!
Po trzecie Ja jakos własnie nie mam przeczuc co do nastepnej Brzuszatki do wyklucia.... 🙂 Teraz wydaje mi sie ze juz kazda moze z nienacka złapac, aczkolwiek ja nic tam nie czuje zeby sie zblizało u mnie.... OOO miednica mnie dzis w nocy pobolewała, ale nie było to jakies strasznie bolesne....
Dzis wyszorowałam cała łazienke, kafelki tez potraktowałam chlorem. Narzeczony stwierdził, że już musi w pracy telefon nosic cały czas przy sobie bo widzi, że szykuje sie porod 🙂
A dzis, tak jak pisałam, poszedł sam na zakupy ( to nic ze dzwonił co 5 min czy to mamy, czy tamto mamy), zrobił obiad i docenił moj wysiłek w sprzataniu.... W nagrode dostałam smakowity deserek z toffi 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem wściekła. Od rana marynowałam mięso, teraz się bardzo długo piekło i my już głodni chodziliśmy i się cieszyliśmy na pyszny obiadek... a tu dupa zbita... mięso się okazało nie do jedzenia. Upiekło się, ale twarde jak podeszwa... jakieś stare gówno... i w końcu zjedliśmy same ziemniaki z sosem od mięsa 😞((( a ponad kilo szynki pójdzie dla psów 😞((( wrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EdytaS napisał(a):
Jejku jaka wspaniała nowinka!
Ammi serdeczne gratulacje i czekamy na relacje!
Ale mi sie zrymowało! No to teraz już polecimy! Jak powiedziałam mężowi że nastepna dziewczyna z brzuszka urodziła to chodzi jakiś poddenerwowany i mówi że już ma stracha że to lada chwila!
A jeśli chodzi o taką liste to ja moge zrobić ustalmy tylko co sie na niej powinno znależć i czekamy na następne!
Ja proponuje żeby były takie dane jak:
-nick z brzuszka i imie mamy
-spodziewany termin porodu
-data i godzina porodu
-płeć i imie dzieciątka
- i może jeszcze waga i długość
Ale jak ktoś ma inne propozycje to ja jestem otwarta!


I jeszcze czy cesarka, czy naturalny poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko no to juz pierwsze mamuski na liste mozna wpisac.Emka nie denerwuj sie,psy beda mialy uczte 🙂Neli ciesze sie,ze juz u ciebie lepiej z samopoczuciem.Mowilam,ze dzisiejszy dzien bedzie lepszy 😁 A ja ide dalej do kuchni,bo moj M zaraz bedzie i obiadek mu robie.Ja dzis zaszalalam bedac z siostra i zjadlam sobie pysznego kebaba.A obiecywalam sobie,ze juz do konca ciazy nie zjem juz zadnych smieci 😉Ale co tam,raz nie zawsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to ogólnie powiem Wam, że mam głupiego doła... Jak patrzę na siebie w lustrze to się odwracam... nie mogę jakoś patrzeć na siebie... non stop w dresie, paskudnych koszulkach... a jak do brata na imieniny szłam to nawet legginsy co na ciążę kupiłam są już za małe... jeansy też się za ciasne zrobiły... i teraz do ojca na imieniny to chyba worek założę... najlepiej mi leżeć pod kocem, bo wtedy M mnie nie widzi 😞((( źle mi jakoś dziś... chociaż on mi wciąż mówi jaka jestem śliczna... a ja mam mega doła... pewnie uznacie mnie za nienormalną, bo ciąża i dziecko, więc się ciało kobiety zmienia, ale ja od zeszłego tygodnia mam takiego doła 😞(( a M mi jeszcze słodycze przynosi... poj... mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emcia nie płacz kochanie (przytul) Ja też mam dni, że nie mogę na siebie patrzeć. Też ciągle dresy i okropne koszule. I do tego taka spuchnięta jestem i na twarzy tez i nie mogę na siebie patrzeć, ale pamiętaj minie to nam i będziemy najpiękniejszymi mamami na świecie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka, nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ja mam tak samo, ze nie moge dłuzej niz munute na siebie patrzec w lustrze 😞 Moj mi dzis zrobił zdjecie bo chciałam Mamie wysłac i jak sie zobaczyłam to stwierdziłam, ze sam brzuch tylko uchwyce bo całej postury to napewno jej nie pokarze... Nawet przed Mama sie wstydze 😞 Ale juz niedługo 🙂 Pozniej bedziemy super zgrabne Mamusie, wiec głowa do gory 🙂 Ja staram sie unikac luster 🙂 Nie płacz Kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piję od soboty i nic 😜 a można pić dwie dziennie.
eMKa proszę Cię nie rycz! Ja też nie moę na siebie patrzeć.. widzisz Tobie przynajmniej M powie, że esteś śliczna, a mój "ale masz bebech", niby na żarty, ale mnie to strasznie boli, bo czuję się strasznie nieatrakcyjna, a on takim adaniem nie pomaga mi. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...