Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Majeczka jest super i jaka duża!!! świetnie macha tą zabawką 😉
Agatka niestety jeszcze się nic nie trzyma celowo czasami coś chwyci ale przypadkiem.

Dziewczyny czy wy w końcu pieluszkowaliście te swoje dzieci? Bo na początku to chyba tylko mi położna środowiskowa kazała pieluszkować. Jutro mam znowu kontrolę bioderek i się boję ostatnio było ok. ale zawsze jakiś strach jest. 🤢
Wiecie w ogóle ile tych kontroli jest bo ja myślałam że po tym w 6 tyg. jak jest ok to to już wszystko a tu znowu a powiem szczerze że nie pieluszkowałam Agatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny.. nadrobiłam strony, ale sama nie wiem jak, bo bardzo dużo tego było..i przez to nie wiem co miałam poodpisywać.. no ale postaram się jak najwięcej odpisać..
samantko cieszę się, że z malutką wszystko w porządku.. 🙂
Marta u nas też był raz śluz i troszkę krewki..zadzwoniłam wtedy do przychodni i zapytałam się położnej o tą kupkę i powiedziała, że to przez to iż mały się prężył strasznie..no przez zaparcia i tam musiało mu się coś obetrzeć 😞 😞
Niunia, Gerda fajnie, że miałyście możiwość się spotkać.. ;-) w sumie to ja z Dotą mogłabym się umówić, bo blisko mnie mieszka..zobaczymy ;-)
zdjęcia WAm obiecałam, ale niestety będą następnym razem, bo nie było w ogóle czasu..jak przyjechałam to A.wziął małego, a ja z siostrą pojechałam kupić jeszcze wódkę 😜 😜 no i to czego mamie brakowało, a później siorka mnie farbowała, bo już odrosty były, a my w niedziele chzciny.. mały nie umiał zasnąć na wieczór,bo co przysypiał to albo ciotka albo wujek krzyknął 😠 myślałam, że zaraz ich rozniosę.. jak zasnął o 19.30, tak obudził się 20.30 i usypiałam go do po 22.00 🤢 🤢 ciężko było:/ no a wczoraj praktycznie cały dzień na dworze, bo tam mał spał.. a w domu był śpiący i dwa razy usypiałam go chyba z godzinę.. był cały mokry i strasznie płakał 😞 😞 nie wiedziałam w ogóle jak mu pomóc 😞 😞 a jak już zasnął to musieliśmy jechać, bo jeszcze musieliśmy wstąpić do Piotrka który ma być chrzestnym po zaświadczenie, że może być ojcem chrzestnym i kartkę ze spowiedzi aby nie musiał przyjeżdżać w czwartek na naukę przedchrzcielną, bo pracuje co prawda u mojej mamy, ale dużo roboty jest, no i nie ma jak przyjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg na zdjeciach na aguagu widze, ze Agatka rosnie i sie bardzo zmienia 🙂 Sliczna dziewczynka 🙂
Niestety nie wiem czemu ale nie moge dawac komentarzy na tej stronie...
Monisia u nas jeszcze kupki nie bylo, ale dam znac jak tylko zrobi.
Niunia je tez chce foty zobaczyc! Pliss :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i wszystkiego najlepszego dla naszych wcześniejszych solenizantów i solenizntek 🙂
no i tak samo wszystkiego co najlepsze dla naszej dzisiejszej solenizantki Julci!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleczko wszytskiego najlepszego ode mnie i Niki 🙂 Buziaki :*:*:*
My niedawno wstałyśmy 🙂 🙂 Dg, ja małej nie pieluszkowałam, zrobiłam to raz i później odpuściłam... bioderka ma ok... z resztą ona je ciągle układa w żabkę... Jak śpi to "rozkaraczona":P, bawi się też, więc jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzi o to,ze my juz mamy dzieciaczki,a inni nie.Podejrzewam,ze ma to zwiazek z serwerem i innymi internetowymi sprawami 😉Z reszta tam jest duzo fajnych artykulow do poczytania o dzieciaczkach,wyswietla sie wiek dziecka,na czacie ma sie opcje rozmow prywatnych,slyszalam tez o kalamburach.Admin caly czas walczy,zeby zrobic to jak najlepiej pod mamusie 😉Wiec moze faktycznie,skoro wszystkie jestesmy mamusiami,to moglybysmy zrobic miejsce dla kolejnych brzuchatek 😉
A to jest link do marcowek,ale na tej drugiej stronie:
http://www.mamusie.net/forum,marcoweczki_2011,29,5.html,str=270
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Ja bym mogła się przenieść, ale ciężko mi z brzusiem by było się rozstać.. :/ Mimo wszystko jestem tu już dosyć długo 🙂

Dokladnie...
A ja gdyby nie wy to juz bym dawno nie pisala ...Ale inaczej bym za wami tesknila .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
samantka napisał(a):
Ja bym mogła się przenieść, ale ciężko mi z brzusiem by było się rozstać.. :/ Mimo wszystko jestem tu już dosyć długo 🙂

Dokladnie...
A ja gdyby nie wy to juz bym dawno nie pisala ...Ale inaczej bym za wami tesknila .

No ja też raczej już bym tu nie pisała, jakby dziewczyny się wykruszyły całkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...