Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie 🙂
Spotkanie z Niunia, Anią i Blue uważam za udane 😁 😎
Kochane Wasze galerie są piękne - jak to ma eMCia w suwaczku - istna księga, z której można czytać 🙂
Ja chyba wole zostac na brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A jeszcze zapomnialam dzwonilam dzis zeby umowic sie na eeg i jedziemy w piatek to jak mi sie uda zrobic zdjecie malej to Wam pokaze! Ale Nas ciezki tydzien czeka! W srode szczepienie w czwartek okulista i w piatek eeg!!!! Ehh.... ale damy rade!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
dziewczyny znalazlam przepyszny przepis na nalesniki
http://mojslodkiswiat.blogspot.com/2009/05/nalesniki-z-mascarpone-i-truskawkami.html


O kurcze, to ja dzisiaj nalesniki robie!!!!
Tylko czy malej nie zaszkodzi... truskawki juz jadlam wiec ok, ale smazone... Marta Ty jadlas??? Jak MAja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przystojniaczek ukochany:





PS
Marta - Maja jak urosła i wykapany Tata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Gerda widze, ze Twoj syn tez szybko rosnie 🙂 Dlugi jest, pewnie bedzie wysoki..Fajny szkrab..
Moje dziecko juz spi 4.5 godziny...Odkad zaczelam klasc ja na brzuszku to spi w tej pozycj i zawsze tak dlugo w ciagu dnia..Gdyby lezala na pleckach to po 30 minutach by sie obudzila..A ja sie nudze, bo juz wszystko porobilam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze, że nie zamierzacie przenosić się na mamusie, więc i ja tu zawitałam. Jestem tą nową marcówką, o której pisała Monisia. Czytam was już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam i ja się odezwać. Mój synuś Krystian przyszedł na świat 19 marca, ważył 3500 i miał 52 cm. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...