Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hem marcóweczki 🙂
założyłam ten post, bo szukałam dziewczyn które sa w ciąży i mają tremin na marzec...a tu jednak sa jakies marcóweczki
Ja mam termin na 15 marca...to moja druga ciąża, mam Antosię 15 msc- która jeszcze nie chodzi i nie mam siły jej dzwigać, boli mnie potem brzuch.
Jak sie dowiedziałam o ciąży to płakałam dwa dni, przypomniałam sobie co mnie czeka, a miałam straszny poród, ale przy wsparciu męza i rodziny dałam rade i teraz cisze sie z małej kruszynki...jestem ciekawa co teraz bedzie, w pierwszej ciązy wymiotowałam od 9 do 14 tygodnia a teraz jestem w 10 tygodniu i narazie tylko raz, troche lepiej sie czuje niz w pierwszej ciązy 🙂pozdrawiam wszystkie marcówki....zdrówka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej katy fajnie ze sa tutaj marcoweczki 🙂
ja mam termin 31 marzec .. 8 tydzien .. 2 wrzesien ide na usg 🙂
czuje sie niezle , ja mam synka konczy za tydzien 2 lata ..
lepiej sie czuje niz w 1 ciazy 🙂)
tez sie boje kochana wszystkiego .. .. ale ja mam wybor teraz bo jestem po cc jak chce rodzic.
mam nadzieje ze nam sie ulozy i wszytsko bedzie dobrze 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, życzę łagodnej ciąży, szybkich porodów...i zdrowych silnych pociech 😜 🙂
Mam trochę ciuszków po mojej córce. Jeśli by coś Wam wpadło w oko...to piszcie na maila [email protected]
Cena ciuszków do negocjacji. W każdym razie ceny oscylują na poziomie 2 zł -8 zł. Za wyjątkiem chusty, płaszczyka, kombinezonu.
Link do Szafy Madziusi - Szafa Madziuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...