Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Edytka daj znać co z Mamą jak już będziesz coś wiedziała.
Mam pytanie, odnośnie bólu przy współżyciu. Bo mnie okropnie boli, ale nie w środku tylko w miejscu zszycia jak jest na to nacisk. Od dawna czuję tam gulkę, ale gin powiedział, że jest wielkości główki od szpilki i nie warto tego od nowa rozcinać i zaszywać. Tylko że mnie boli 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tuśka widzę, że Alanek 3 miejsca do przodu przeskoczył 🙂 🙂 🙂
Co do spania mojej też się poprzewracało. Był czas, że spała od 22h00 do 5-6.. a teraz zasypia ok 23h00 i budzi sie ok 4h00 a wczoraj zasnela o 23h00 i obudzila sie o polnocy jesc 🤪 to sie zdziwilam... myslalam ze pospi dluzej a ona do 4 tak jak zwykle... 🙂

Bylam dzisiaj u lekarza z ubezpieczalni bo dostalam wezwanie... i jak zwykle nie wiem po co... hyba tylko pogadac o mojej sytuacji 🙂 i jak tam mala sie rozwija i czy grzeczna hehehe 🙂
Jutro ide umowic wizyte u pediatry,... co sie okazalo w szpiotalu w ktorym rodzilam na pediatrii pracuja 2 polki 🙂 wiec bede mogla spokojnie pogadac o malej 🙂 🙂 Moja mama u niej byla z bratem niedawno i zazwyczaj wizyta u innych pediatrow trwala 15-20 min, a u niej 45 siedziala, i wszystko mamie pozalatwiala. neurologa, logopede, ortopede i inne... bo moj brat byl skrajnym wczesniakiem urodzonym w 27 tyg i teraz krzywo nozki stawia bo ma jakies miesnie naciagniete i ma kine 2 x w tygodniu i jakies odlewy stop do butow na noc robili... tez sie mama musi z nim nabiegac w tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Tuska głosik oddany!
Emka cieszę, sie że ten twój M. zaczął pomagać więc teraz to już będzie lepiej a może ukradkiem przeczytał to co napisałaś na brzuszku i zrozumiał, że źle postępuje, w historii wszystko można znaleźć 😉
Edytko trzymam kciuki! na pewno wszystko będzie dobrze.
Co do spania to u mnie zasypia ok 20-21 i tradycyjnie 4:00-5:00 budzi się na jedzonko, potem ok 6:30-7:00 potem o 8 spanko i o 9 już pobudka 😉 czasami jest lepiej czasami gorzej a już bywało tak, że spała do 6... a teraz to śpi jak suseł, a mi coś dzisiaj sił brakuje a mam jeszcze tyle do zrobienia. No i jeszcze ortopeda na 17...
Coś tam jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka mnie jak gin badała to powiedziała, że mnie beznadziejnie zszyli, że mam grudki i że najprawdopodobniej będzie mnie bolało przy współżyciu. Tak mnie troszkę wystraszyła, że po okresie połogu nawet do męża się nie zbliżyłam 😞. Mam iść w czerwcu na kontrole. Pytałam się jej co się z tym robi. Ona powiedziała, że to się wypala. Jak nadżerkę. Nic o rozcinaniu, nacinaniu nie mówiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka mnie tez tak jak ammi przeszlo przez mysl,ze moze przeczytal to co pisalas..a no i mie rowniez boli miejsce zszycia przy wspolzyciu,ale przez moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie sadze by M przeczytal co napisalam, bo pewnie bylaby dluga rozmowa na temat tego, ze sobie wymyslam cos. Do historii dostepu nie ma, bo mamy kazde swojego laptopa i traktujemy to jak rzeczy osobiste (cos jak komorka). Wierze, ze sam z czasem dojdzie do pewnych rzeczy.
Co do tego zszycia to mnie boli jak sie tradycyjnie na misjonarza kochamy i jest tam nacisk, a jak inaczej to juz nie. Wkurzajace to jest. Jak tak dalej bedzie to chyba znow sie do gona wybiore.
Fajnie, ze mozemy pogadac o wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda napisał(a):
WItajcie

Patryczek też już mniej więcej kojarzy, ze po zmianie pieluchy jest amku. Kąpiel o 21, jedzonko tak o 21:30 i wówczas śpi raz do 2, innym razem do 4 - zależy co robił w ciągu dnia, potem pobudka 3 h później - zabawy przez 2 godzinki i zasypia przeważnie ok 9 🙂 I teraz właśnie śpi..
W nocy jak już słyszę charakterystyczne mlaskanie i pożeranie rączek to pomimo płaczu przewijam go (zazwyczaj pieluszka waży chyba kilo 😉 po czym karmię. A do odbicia zawsze przystawiam tylko my to robimy "na siedząco" - pamiętacie, jak w "nastoletnich mamach" często maluszki odbekiwały te dziewczęta - to tak nasz Patryczek zazwyczaj odbija 🙂

Ależ jestem śpiąca....


To Aleks tak smao mniej więcej jak Twój Patryk - te same pory 🙂 Może dlatego że sa w tym samym prawie wieku. A jak na siedząco odbijasz - u mnie działa tylko przez ramie i to nie zawsze, raczej rzadziej niz częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Witam dziewczyny.U nas juz na szczescie ok.Wczoraj ok 22 mala dostala goraczke,38stopni i ja wybudzilam i dalam syropek,przebralam i poszla spac dalej.I jak padla tak spala do 5,wtedy zjadla i zasnela dalej do 7.I wlasnie sie obudzila.Goraczki nie ma i znowu sie do mnie usmiecha 🙂Ja nie wiem,jak ja nastepne szczepienie przezyje.A myslalam,ze nie ma nic gorszego niz klocie.Tuska glosik oddany i przypominam reszcie dziewczyn o glosowaniu 😁


No widzisz i wszystko juz dobrze, nastepne szczepienie bedzie łagodniejsze, w końcu będa troszkę starsze - dzielna Julcia - oklask dla Was.
A dla Tuski głosik oddany jak co dzień i na FB promujemy - ciekawe czy to pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Salamandra mam wizytę u mojego gin we wtorek to dowiem sie co i jak, ale moja mama mowila ze to normalne, tez tak miala bo sie macica oczyszcza,,, a poza tym zauwazylam ze juz znaczniej mniej tego...


No tak ale mi sie juz dawno krwawienie skończyło, i teraz znowu sie pokazalo - tez tak miałaś? - na początku sie wkurzyłam bo pomyślalam że to okres (podobno nie wszystkie karmiące nie maja okresu u niektórych normalnie wraca - podobno...?) ale to jest raz lub dwa razy na dzień coś niewielkiego czasem świeża a czasem juz taka starsza krew - trwa juz tydzien - dlatego sie martwie ale - daj znac co powiedział Twój gin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Mnie też pierwsze minuty boli, a potem już nie ;-)


Mnie podobnie, ale musimy raczej delikatnie bez wariacji bo chyba jeszcze wrażliwe jest to miejsce i łatwo się zaciera - więc na ostrzejszą jazdę musimy poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiu bardzo mi przykro, że się takźle czujesz 😞
Ta wode koperkowa mam firmy WOODWARD'S i nazywa sie GRIPE WATER, ale nie wiem w koncu czy działa na Niunia, bo dziś był tak samo niespokojny i niestety dużo baczków nie puszczał 😞 Chyba za wczesnie sie ucieszyłam wczoraj 😞 Ale bede stosowac przez pare dni może zadziała ... A jak nie to do lekarza sie wybiore, bo szkoda mi Dawidka 😞
Jutro tez odwiedzi Nas połozna, zważy Małego, zmierzy i może Ona cos doradzi...
A tym czasem ja uciekam pod prysznic i chyba juz sie poloze. Mam ochote sobie posiedziec dłuzej, ale z drugiej strony wiem ze sie nie wyspie, cos za cos ...
Spokojnej nocy Wam życze i do napisania jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje skarby... i piękny uśmiech do mamy :P:P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc02893z.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1533/dsc02893z.jpg[/IMG][/URL]
A tu już kwaśna minka 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc02896j.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3923/dsc02896j.jpg[/IMG][/URL]
I już był potrzebny uspokajacz:P:P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc02901f.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6599/dsc02901f.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...