Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio kazałam mężowi kupić herbatkę. Kupił hipp'a wiecie co jest w składzie 97procent to glukoza 3procent to te zioła które mają pomóc. Zaznaczono że od dużego spożycia może powodować psucie zębów sam cukier jednym słowem mówiąc, a cukier zagęszcza kał i tyle pożytku z tych herbatek. Z tym że tego dużo się nie daje jak dziecko lubi wodę to lepiej tylko wodę dawać.
Ja to jestem załamana mleka w piersiach mam coraz mniej i na serio już nic nie pomaga. Najgorsze że mała tak kiepsko toleruje modyfikowane kaszki na pewno jej szybko nie wprowadzę. Zresztą ja na moją Agatkę to biorę wiek skorygowany czyli taki jaki by miała gdyby urodziła się w terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monisia trzymam kciuczki za Julcię aby dobrze zniosła szczepionki.. no i trzymaj się, bądź dzielna, bo wiem, że dla Ciebie to też stresik! 🙂

oj Emcia naprawdę nie rozumiem Twojego M... no ja raczej nic nie napiszę, bo po prostu brak słów.. jakiś dziwak z niego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Emka biedna jestes:*:*:*Twoj M chyba nie dorosl do bycia ojcem.On ci kochana powinien pomagac,bo sie sama zajedziesz.A co do dawania czadu,to zawsze tak jest.Julka zawsze w goscinie jest bardzo grzeczna a jak wracamy do domu to potem 2 dni musi odreagowac i daje czadu.Z tym,ze u nas P. mi wiele wtedy pomaga,z reszta on tylko wchodzi do domu,daje mi buzi,myje rece i juz leci do malej.Dg3003 ja daje malej herbatki,ale moja dentystka kazala mi je dawac rozrzedzone.Na opakowaniu kaza dac 1 lyzeczke na 100 ml a ja dale niecale pol na 100-150ml.A co muzyki,to u nas wymiata kolko graniaste.Puszczam to Julki i dziecka nie ma 😁
http://www.youtube.com/watch?v=jN4NYr17wZ0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa przykro mi, bardzo... 😞 ale nie komentuje, choć niedojrzałość M jest powalająca. Kurcze niech on dorośnie!!!

My wróciliśmy od lekarza - i znowu pediatra go pobadała, obejrzała i powiedziała swoje: Dziecko jest zdrowe 🙂 tylko skąd te spazmy płaczu?! Kazała odstawić debridat i zapisała viburcol - zapytalam, czy są to czopki homeopat, ona potwierdzila. Powiedziałam, że jestem przeciwna homeopatii, ale chyba za mało dosadnie.
Jestem na siebie taka zła, ze szkoda gadać - nie chce mu dawac tego typu specyfików!!!
A za 5 dni mamy przyjść z kupa w pieluszce... Ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja tez nie wiem co poradzic w sprawie twojego M...To ile on ma lat, ze sie ta wkreca w gieri komputerowe. Moze powinnas byc bardziej twarda i stanowcza jak go o cos prosisz..Na Twoim miejscu poprostu zostawilabym jemu dziecko i wyszla na kilka godzin..Obojetnie gdzie, tylko niech zobaczy jak to jest..Zostaw mleczko tylko 😉 Sorry Emka ale ja chyba bym nie wytrzymala z takim nie odpowiedzialnym facetem.

Tak poza tym to moja Majka bardzo grzeczna dzisiaj..Zdazylam posprzatac caly dom, poodkurzac, podlogi pozmywac, lazienki umyc, teraz biore sie za obiad..Caly dzien byla w hustawce, a pozniej zasnela. Moj maz na szczescie mi pomaga, zwlaszcza jak rodzice pojechali..No chyba, ze ma duzo pracy...Ale rozumiem to, bo dba, zeby nam bylo jak najlepiej.. W ogole jest bardzo odpowiedzialny jak na swoj wiek. Jesli chodzi o kapiel to robimy to razem, a czasem ja sama..Ja jestem taka, ze wole wszystko sama przy malej robic, bo uwazam, ze zrobie to lepiej..Chyba, ze Maja krzyczy to wtedy tato musi troszke pobawic, bo nie daje rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda wiem co czujesz, bo ja ostatnio tez jechalam z wielka nadzieja do lekarza, ze jakis cud bedzie..a tu nic sie nie dowiedzialam...Czyli to samo...diete zmienic itd...Tylko dziwnym trafem jak jem to co lekarze mowia to jakos ona wiecej placze..A ostatnio zjadlam frytki i McChickena to nic jej nie bylo i spala w dzien bardzo dlugo..
Jesli chodzi o te czopki to wlasnie mi moja tesciowa, ktora pracuje w aptece powiedziala, zeby dawac malej jak jest niespokojna. Powiedzialam, ze spytam lekarza...A jak stosowac te czopki? Caly wlozyc czy pol? Ja jakos balybym sie jej wkladac czopek do pupy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wolę robić sama, ale irytujące jest to, że M się mało interesuje. Chyba wychodzi z założenia, że facet to ma zarabiać i zapewnić dobrobyt bla bla bla. Ja to doceniam, ale mi szkoda jest małego. To nie chodzi o mnie tylko o Antosia. M chyba sam zauważyłam, że coś jest nie tak, bo stwierdził, że Antek go nie lubi i dlatego jest płaczliwy... w sumie prawda. Wczoraj to się mnie zapytał: Mam się zająć małym? Powiedziałam, że nie. On powinien powiedzieć, że się nim teraz zajmie, bo chce, a tak wychodzi, że ja mu karzę. Ja mam to w dupie. Szkoda mi małego. Ja widzę, że on się lepiej czuje tylko ze mną... 😞
Oooo właśnie się obudziło Słoneczko moje kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy używać rano i wieczorem a jak się uspokoi to tylko raz dziennie (po całym czopku). Normalnie do dupy - dosłownie i w przenosni!!!

Monika ja nie chce stosowac takich rzeczy z uwagi na moje przekonania - chodzi główinie o sposób, w jaki powstaja specyfiki homeopatyczne (a w szczególności mam tu na mysli genezęn tychze). Cholender zawsze byłam stanowcza w tych kwestiach a teraz stoję przed taka głupią sytuacją. Nie che mu podawac tych czopków, ale co ja powiem pediatrze za 5 dni na kontroli?! Ach, mogłam powiedzić, że ma znaleźć jakis zamiennik.

Możecie pomyslec, że jestem troche dziewna, ale po prostu nie jestem jak chorągiewka na wietrze, jesli cos wyznaję to tak jest i kropka. A jezeli Patryczek ma niedojrzały ukl pokarmowy, to nic niestety mu nie pomoże. Chce mu pomóc, ale nie w ten sposob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emciu tulę!!! :*:* Na prawdę ja bym chyba w łeb walnęła mojemu jakby tak się zachowywał, żeby się do cholery otrząsną... Kopara mi opadła jak przeczytałam jego tekst: Przecież kąpałaś go u rodziców 3 razy pod rząd... no normalnie rozwalił mnie!!!!!!
Ja to wieczorem odpoczywam... jak A. wraca z pracy przejmuje obowiązki nad małą... kąpiemy razem... sama sobie poradzę, ale chcę żeby miał dobry kontakt z małą i żeby mała go kojarzyła z jakimiś czynnościami 🙂 Bo on ją trzyma zabawia, a ja myję 🙂 🙂 Wiezorem to ja małą na dobrą sprawę tylko karmię i pampersa zmieniam... no ale mój wrażliwy na zapachy :P:P:P
Czasami A. mnie wkurza, ale to tylko chodzi o mnie... a jako ojciec jest wspaniały...
Ale się najadłam arbuza!!!! Mniammm :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emka on chyba od razu chciałby mieć chłopca co chodzi i się bawi... ale halo nie tędy droga... przecież wiedział jak to będzie na początku i ze trzeba pomóc trochę... ja go kompletnie nie rozumiem... przeciez to powinno mu wejsc w krew, zeby zajac sie malym wieczorem, zeby mama mogla odpoczac... moj to sie smieje ze pracuje na 2 etety w pracy 10h i jak wraca to przy malej... ale tak ma byc !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadłam i schabowego i mielonego ;-) ale nie często jem takie coś.. zazwyczaj wolę wsadzić pierś do piekarnika albo ugotować..a jutro sobie na parze zrobię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...