Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Salamandra napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Salamandra jak dziecko nie dopije z butli to max 1 godzinę może stać, bo mleko w połączeniu ze śliną tworzy bakterie i lepiej nie ryzykować tak mi położna środowiskowa mówiła.


Ale nawet jak stoi w lodówce?


Nawet, lepiej wylej, po co ryzykować.


Niunia ma rację, lepiej wylać, bo bakterie się szybciutko mnożą... Ja jak dawałam moje mleko butelką na początku, to nawet jak się zostawało 60ml i szkoda było wylać to wylewalam... Ja np. resztek z obiadu nie jem po kilku godzinach... Wolę sobie nałożyć świeże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oktawia wygrać i tak nie wygram, bo tam ten co jest na pierwszym miejscu ma dużo więcej głosów.. a głosuje się codziennie do koca maja.. no ale na wygraną już nie liczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salamdra nikomu nic nie będzie jak wyjedziesz na te 3dni, tyle że Fasol będzie miał szczęśliwszych rodziców. Babcia sobie z pewnością poradzi. Na pewno twoja mama z chęcią kilka razy przyjedzie do was na pobyt z noclegiem bo pewnie dla niej to też stres. W ten sposób na pewno obie się uspokoicie. Co do mleka to lepiej dać mniej i jeśli dziecko będzie chciało więcej to można dolać bo na pewno to co było nalane i nie wypite to trzeba już wylać. Natomiast jesli nie miało kontaktu ze śliną można podać przy następnym posiłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my juz wrocilismy.
Jestem zadowolona bo mala byla grzeczna, usmiechala sie do lekarzy, gadała do nich i bardzo ja chwalili, tylko trosze na koniec juz sie poplakała bo była zmeczona, ale jak juz sie uspokoila to znow im poslala usmiech.
Badał ja pediatra, psycholog, lekarz rehabilitacji i rehabilitant, mowili ze jest dobrze jak na taki udar, ale jest bardzo niewielka asymetrycznosc ( a wczesniej jej nie było) dołozyli nam dwa cwiczenia i za 2 tyg kontrol. Troche mnie to martwi ale mowili zeby myslec pozytywnie bo i tak jest dobrze, a mala jest bardzo bystra dobrze rozwinieta jak na swoj wiek, a to dobrze rokuje.
Ide ja kapac i poloze spac bo zmeczona. Bardzo dlugo wracalismy bo byl okropny wypadek.
Jak zasnie to moze jeszcze zajrze. a tymczasem buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewuszki - zobaczymy jak to bedzie, rozmawialam z siostra (w koncu odebrala) nie wie czy przyjedzie raczej nie, mimo ze nie ma jeszcze planow to juz sie zabezpiecza, i tak zawsze z nimi. A druga to juz w ogole nawet Aleksa na rece nie chce wziąć a widziala go tylko raz - w dodatku rodzice sie oburzaja że ja nie chce takich metek chrzestnych....

Tuska z tym wygranym to jakis przekret - ten kojack na pierwszym miejscu 🙂)) Szanc nie ma z Twoja czupryna 🙂)))) Wyslij mail do znajomych wszystich codziennie niech klikają i na FB wrzycaj liniki - przebijemy go 🙂

A jak pomysle to moze uda mi sie obejsc to jednarazowe na dzien kliknięcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko nie martw sie z tego co mówisz wszystko na najlepszej drodze - zobaczysz bedzie dobrze, gdybys potrzebowala namiar na jakiegos specjaliste daj znac mam pare bardzo polecanych telefonów do neurologów pediatrów i rehabilitantów ale w Warszawie.

Samantka dokładnie, jak znajde chwile to zajrze na forum i poszukam bo nie pamiętam komendy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra znalazłam coś takiego

"ip sprawdzasz Start->Uruchom wpisujesz cmd i 'uruchom'
w linii polecen wpisujesz ipconfig i juz wiesz jakie masz ip. jesli sie laczysz przez dhcp to robisz ipconfig /release a ptem ipconfig /renew i juz masz nowo przyznany adres ip."
tylko u mnie jest ten sam ip w dalszym ciągu... :/ a;e działa.. może to zależy jaki ma się net... spróbujcie, bo jak u was się zmieni to można tuśce głosów nabić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałam się braiaka i on powiedział, że do głosowań patrzą na ip komputera i że nie da sie go zmieni tak jak ip sieci... tzn mozna to zrobic ale za pomaca jakiegos programu... no ale on mieszka z takimi dziewczynami mają 3 kompy i beda glosowac dzisiaj :P:P wysłalam im linka... mam nadzieje ze sie tuska nie gniewasz :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.Ale tu cisza.Ja wlasnie wrocilam ze szkoly i padam na ryj.Dobrze,ze tu dzis taka cisza,bo nie mialam duzo do nadrabiania 😉Edytko ciesze sie,ze mala byla spokojna.I glowa do gory kochana,asymetrycznosc pewnie za 2 tygodnie zniknie.Z reszta jak patrze na twoje male cudo,to nie moglabym uwierzyc,ze jej moze cos dolegac.Napewno bedzie dobrze.Salamandro moja siostra ta co tu mieszka to jest taka sama,zawsze zajeta jak cos od niej potrzebuje,ale ja musze byc na kazde zawolanie.Ostatnio jest wielkie oburzenie,ze nie mam dla niej czasu..No ale ja mam 2,5 miesieczne dziecko a ona 2,5 letnie..Ale ona twierdzi,ze to ona jest biedniejsza..A ja jej zawsze mowie,ze Julka jest powodem do radosci a nie uzalania sie 😁 Dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia Fasol robi mi ten sam numer 🙂
A moje siostry nie chcą nic ode mnie ani nie chcą Zeby od nich chcieć żyją sobie dla siebie i tak im dobrze. A mi przykro bo mam rodzeństwo a jakbym nie miała.

Samantka nic to nie da dopóki laczysz sie przez wi-fi (stałe) bo masz przyporzadkowanse stałe IP. Ale jesli laczysz sie z telefonu za pomocą pakietu danych to przy kazdym połączeniu masz nadawane nowe automatyczne IP, wiec jesli któraś z was łączy sie przez modem po GSM to napierajcie!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, nie mialam nawet kiedy wejsc na brzuszek. Nie wiem co z moim Antoskiem. Bylam u rodzicow to normalnie aniolek byl. Zasypial po 21 i spal do 4. W dzien grzecznie lezal i nie trzeba go bylo brac ciagle na rece. A po powrocie do domu to masakra. Ciagle placze i tylko chce na moje rece. W nocy zasypia po polnocy i potem praktycznie co godzina pobudka.
Salamandra ja na Twoim miejscu bym pojechala. Ale niestety ja to nawet na chwilenie mamz kim Antka zostawic, a na koncert tez M mi samej nie pozwoli isc, bo jakby to bylo? On z dzieckiem, a ja na koncercie? Ogolnie stwierdzam, ze on to sobie odpoczal jak wyjechal. Myslalam, ze jak wroci to wiecej z malym posiedzi, zebym i ja mogla odetchnac. Coz, pomarzyc dobra rzecz. A potem sie dziwi, ze maly sie go boi i go nie zna. Lepiej mi bylo tylko z Antkiem. On tez byl spokojniejszy. Chba faktycznie nie lu i swojego ojca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka ja już na samym początku myślałam że to zależy od komputera i tak od razu sprawdziłam czy mogę tego samego dnia zagłosować z komórek, komputera i laptopa, ale niestety nie bo łączę się ciągle przez jeden internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem padnięta.Jak zwykle pobótka przed 2, potem po 4 i od tej 4 mała siłuje się z kupą i tak śpię po 15 min i znowu stęka.Dwie kupy wystękoliła i jeszcze jej mało a jak mówię Agatko daj się mamie zdrzemnąć to się ze mnie śmieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek 🙂
ja tak dzis sie mojego Niunia spytałam kiedy zacznie przesypiac noce, a On zrobił taka podstepna minke z lekkim usmieszkiem, pewnie sobie pomyslał zapomnij o tym Matka 😁 Niby spie po te 6/7 h ale jakos nie moge powiedziec ze jestem wyspana, pewnie dlatego ze te godziny snu mam przerywane ...
Moj Synek niestety nie spi w swoim łozeczku, nawet go nie kłade w nocy do niego bo i tak wiem ze zaraz sie obudzi, teraz noce spedza w gondoli i powiem wam ze lepiej mi spi, moze dlatego ze jest mniejsza przestrzen i sie bezpieczniej czuje ... ze mna w lozku tez nie lubi spac, nigdzie procz tej gondoli 🙂 Ciekawe co poczne jak z niej wyrosnie a juz w sumie nie wiele mu brakuje ... Taki juz duzy sie zrobił 🙂 Niebawem bede juz musiała mu wieksze ubranka zakładac na 3/6 miesiecy bo te od 0/3 to za krotkie sa .... Ciekawe ile teraz KLOCEK ma kg i ile wzrostu, we czwartek przyjezdza do nas polozna wiec sie przekonamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...