Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.Wlasnie nadrobilam 20 stron:P ALe sie rozpisalyscie.Niusia wez sobie tabletke pijaku 😉Tuska ja po spirali pierwsze 2 tygodnie tez krwawilam.Podobno do 6 tygodni plamienia i krwawienia sa normalne.Dziewczyny zdjecia swietne.A Pawelek na tacie to mnie normalnie rozbroil 😁 Co do seksu,to ja nie narzekam,bo ochote mam nawet wieksza niz przed ciaza 😉Nawet wczoraj pozwolilismy sobie na male co nieco.A co do basenu to goraco polecam 🙂Julka byla zachwycona,caly czas machala raczkami i nozkami i sie cieszyla.Woda byla ciepla,powietrze tez i w ogole czysciutko bylo.To jest jedenz drozszych tu basenow,ale jest naprawde czysty i dopiero w zeszlym roku otwarty.Szkoda tylko,ze zdjec nie mozna tam robic.No ale potem wrzuce fote Julki w stroju kapielowym.W przyszlym tygodniu znowu sie wybieramy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny znalazlam sposob na moje dziecko. Wlozylam ja do bujaczka i wlaczylam baby tv..Leca tam kolorowe bajeczki i spiewaja piosenki..W tym czasie moglam sie przynajmniej ubrac i wyszykowac, bo jedziemy do rynku do Wroclawia pospacerowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia, ale z Ciebie slodziaczek 😁
Cichutko tu dzisiaj.
My wrocilismy ze spacerku. Poszlam z Antkiem i z siostrzenica po miescie pospacerowac, potem do kawiarni na obiadek i prababcie Antka odwiedzic. I tak nam sie zeszlo do tej pory. A teraz sobie na podworku jeszcze siedzimy a Slonko spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie pusciutko tutaj. My wrocilismy wlasnie do domu..Bylismy na wroclawskim rynku, zjedismy obiadek w restauracji, pochodzilismy troche, w miedzyczasie zdazylam zrobic zakupy, pochodzilismy po sklepach a Maja caly czas spi..i to w foteliku!! Nie moge w to uwierzyc 🙂 Kochane dziecko..Nie wiem od czego to zalezy, ze raz spokojna jest, a raz diabelek.

Niunia snilas mi sie 🙂 Nie wiem co do czego, ale golilas nogi u mnie w samochodzie 😁
Snilo mi sie tez, ze wrocilam do mojej pracy w Zarze i ktos chcial oddac jakas rzecz i potrzebna byla zgoda kierownika...i przyszlam ja z dzieckiem do cycka przyloznonego..naprawde nie wiem o co chodzi...
Niunia a powiedz mi jak Ty napijesz sie piwa to po jakim czasie karmisz? Bo ja tez bym chetnie sie napila i nie wiem ile przerwy potrzeba,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha, MArta to nie sen to komedia :P:P:P heheh Ja też dopiero wróciłam... Bylam w takim świetnym sklepie, zrzucają do niego wszystkie resztki kolekcji, które się nie sprzedału w danym sezonie i sprzedają po taniości !!! :P:P:P Kupiłam sobie plaszczyk zamiast 70 euro to 20 🙂 Kiecka zamiast 40 to 15 euro, bluska Guess zamiast 110 to 40 euro... normalnie przeceny i ciuchy swietne 🙂 Wszystkie markowe 🙂 Miałam w ręku fajną kieckę z vero moda... chciałam się ubrać w nią na chrzest, ale jak przymierzyłam to poczułam się z moją tuszą jak bąbka!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 Muszę czeoś innego poszukać...
Z A. znowu mamy jakiś kryzys... już mu nie ufam... oszukuje mnie ciągle... mówi, że jest gdzieś tam, a się okazuje, że był całkiem gdzie indziej... a pytałam się 5 razy to 5 razy sklamał... ja już tak nie mogę...jak ja mam mu ufać???? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Słyszałam, że poza granicami naszego wspaniałego kraju są prawdziwe promocje, a nie to co u nas. Jak byłam w stanach to się przekonałam co to znaczy kupować za grosze 🙂. Samantka porozmawiać z A. Przecież nie można tak kłamać 😞. Będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta Ja np. dziś dopiero o 18 dałam moje mleko ściągnięte. Staram się odczekać co najmniej 12 godzin, dziś czekałam 17 godzin.
Samanta musisz z A. koniecznie pogadać, bo bez zaufania nie ma związku.
Wróciliśmy niedawno z Ikei i oczywiście Pawełek jak zwykle aniołek ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja o Tobie tyle razy Marta śniłam, a teraz Ty o mnie 😜 😜 😜 😜 😜 😜 to musi coś znaczyć 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 koniecznie musimy się zobaczyć w realu ;-) Namawiaj tego męża, żebyście szybko przyjechali do Sopotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
My byłysmy dzis caly dzien poza domem i jutro tak samo.
Marta ja ostatnio nakryłam mojego meza jak posadził mała w foteliku przed telewizorem a sam grał na ps3 a mała patrzyla w ekran jak zaczqrowana, a ja myslalam ze spi bo tak cicho bylo.
Mi sie dzisiaj snilo ze Samantka z Emka sie na forum pokłociły! heh
Lece bo mala ma dizsiaj kiepski dzien i ciagle ryczy. Marta ciesze sie ze Majeczka taka grzeczna była.
Monisia Julcia wyglada przeslicznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka koniecznie pogadaj z A., klamstwo to najgorsza rzecz jak dla mnie, nie wazne w jakiej sprawie. Co do zakupow to ja nawet juz nie lubie chodzic po sklepach z ciuchami, bo nic mi sie nie podoba na mnie po ciazy przez brzuch 😞 Ale Guess uwielbiam..A jest bebe w Belgii?
Szarla a gdzie bylas w Stanach? Ja mieszkalam w Los Angeles, wlasnie bardzo tesknie za sklepami..Juz sie nie moge doczekac az polece znowu i pobuszuje po sklepach..Markowe ciuchy za grosze mozna dostac.
Niunia ja chce bardzo pojechac, ale czekam az malutka sie troszke uspokoi, bo poki co to nie oplaca nam sie jechac. A znasz jakas zaufana nianie? Bo maz powiedzial, ze skoro znam kogos w Sopocie to, zebysmy zalatwili sobie nianie na jeden wieczor, zebysmy mogli troszke porandkowac jak za starych czasow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...