Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na lemurka to chyba na ramieniu jak do odbicia prewieszone przez ramię 😉

Dzięki za tabelkę Edytko.

Dg mozna nosic w pionie od urodzenia ale musisz odchylac sie do tylu zeby i dzidzia byla odchylona. I uważaj na główkę póki nie trzyma samodzielni epionowo trzeba podtrzymywac to samo tyczy sie nosidelek i bujaczków - główka nie może bezwładnie opadac na bok i się zapadać.

A to piosenka - refren dla wszystkich mam - mnie rozczula do łez 🙂
Skarb

Na dzien faceta wysłałam ją mojemu M - jest słodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nooo..a ja znalazłam sposób na uspokojenie mojego małego i do tego jeszcze non stop się uśmiecha ;-) chciałam nagrać kamerą i wstawić, ale jak tylko ją włączyłam to mały powaga! 🙂 łobuziak.. no ale nie napisałam co jest tym sposobem 😜 nie wiem czy oglądałyście must be the music, no ale wygrał zespół enej i jak mały słyszy tylko ich piosenkę to jest spokój 😁 i banan od ucha do ucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie umiem opisowo przedstawic pozycji na lemurka ale jak mala wstanie to zrobie zdjecie i wam pokaze. Ta pozycje pokazal nam rehabilitant i powiedzial ze to jest najlepsza pozycja dla maluchow bo po pierwsze nie obciaza kregoslupa, po drugie ulatwia oddawanie gazow, no i mamy wolna jedna reke! Jak sie obudzi to szybko cykne fotke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też uwielbiam jak Alanek sobie leży tak 🙂 z tym, ze on tylko trzyma tak główkę jak śpi abo zasypia..bo tak to trzyma ją cały czas w górze.. no ale to przez to między innymi idziemy do neurologa..bo męczy się, płacze a nie umie opuścić główki..musimy się troszkę z nim siłować i ja tego nie robią, bo on strasznie płacze wtdy, a ja nie mam serca tak go męczyć i sluchać jak płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o tą ramkę z grawerem...to u mnie też nie za rewelacyjnie się odbiło, ale pomalowaliśmy to farbkami i widać odciski.. 🙂 lepiej niż jak nie było pomalowane..tylko nie malujcie jakby co na czarno, bo praktycznie nic nie widać.. ja mam 3 takie ramki, bo kupiliśmy sobie i naszym rodzicom.. jedną pomalowaliśmy: ręka:czerwona noga:żółta(najlepiej to wyszło i najlepiej widać), potem r: biała noga: czarna (rękę widać super, ale noga trzeba się przyjrzeć), a ostatnia r: niebieska n: zielona( no i ogólnie kolor zielony farbki był do d... i nam się nie podoba tylko przez to, bo tak to widać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia świetna fotka 🙂 🙂 Pawełek fajnie wygląda z tą pupcią w górze :P:P:P
Emka ja to bym chciala, zeby moja tak leżala, ale ona właśnie tak jak u Tuśki, jak nie śpi to głowa ciągle w górze, wszystko musi widzieć :P 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...