Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Capslocc tak to normalne z tymi rączkami na tym etapie rozwoju. Moja też tak wkłada, czasem sobie najpierw smoczka wyjmie, a później pcha rączkę. Czasami nie trafi i wkłada ją sobie w oko 🙂. Do tego zaczęła się ślinić 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslock moja Maja wlasnie od 2 tygodni zaczela wkladac reke do buzi i nie jak jest glodna,,Strasznie sie denerwuje i ociera raczka o dziasla.
Samantka to ja mam tak na codzien z takim placzem..Przynajmniej teraz wiesz co przezywam..Na poczatku tez plakalam razem z nia ale juz sie przyzwyczailam.
Ide spac...malutka zasnela o 20.30 wiec musze korzystac..Mam nadzieje, ze przespi do rana, bo od miesiaca nie budzi sie w nocy..Tylko, zebym nie zapeszyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie zanosi się praktycznie przy każdym płaczu.. 😞 to już po szczepieniu w ogóle nie wiem co się będzie działo...troszeczkę się boję! No ale mam nadzieje, że będzie ok mimo wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na rękach jeszcze bardziej wyła, w bujaczku się uspokoiła, ale i czopek zaczął dzialać, bo już nie płacze...
Marta z całego serca Ci współczuję!!!!! Na prawdę... Silna kobietka z Ciebie jestem pełna podziwu... Ja bym chyba się załamała....
Dam jej teraz cyca jeszcze, bo powinna zjeść i może zaśnie to ją do łóżeczka położę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam tak całymi dniami z tym płaczem, ale Alanek ma takie napady od 2 do 4 na dzień i się wtedy zanosi krztusi i w ogóle.. dlatego ja karmię przed kąpaniem, przysypia przy cycu, ja szykuje sobie kąpanie i później go wybudzam chyba, że sam się obudzi..no i po kąpieli daje mu cysia tak na dobry sen : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam doświadczone mamy 🙂

mam pytanie dotyczące kąpieli a dokładniej pory kąpania tzn. przed czy po jedzeniu bo u nas przed sie nie da bo mamy koncert na pełnym gazie a mały dostaje gorączki od płaczu a po się boję że mu sie bedzie ulewać wiec kurczaki kiedy mam go kąpać 🤢 🤢 🤢 🤢 ☺️??
Pomocy !!!!!

Najlepiej odczekać godzinkę po jedzeniu, przed nie polecam, bo efektem jest płacz, a tuż po może ulać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj bidula Nikola, Fasol to juz do takicgh bojów przyzwyczajony, na szczęscie po szczepionlach nie płakał i nie mial tez żadnych sladów może dlatego że smarowaliśmy tą maścią arnikowa jak lekarz zalecił.

Capslocc fajnie Cie widzieć 🙂 My tez jeszcze mamy problrm z brzuszkiem ale podajemy Sub Simplex, BioGaie i Debridad i jakoś trwamy, ja od poniedziałku powoli kończe ze ścisła dietą i zaczęłam jeść kilka nowych produktów, przede wszystkim po troszku jogurt i ser biały bo boje sie że mleczko w końcu sie osłabi Fasolowe.

Dziewczyny wracam do tematu krostek - fasolowi wyskoczył ten czerwony trądzik na całym ciele udka, szyjka za uszkami poliki czołko dekolt - czy to OK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Ja tak na chwilkę przywitać się. Nie miałam czasu dziś na brzuszek, bo cały dzień na dworzu byliśmy. Dopiero teraz odpaliłam laptopa. Jutro nadrobię co pisałyście 🙂)))
Pochwalę się, że mój synek wczoraj zasnął o 21, o 4 ja go obudziłam na karmienie i potem jeszcze do 8 spał. Dziś śpi od 21.30... ciekawe czy też już na noc. Moja mama stwierdziła, że w ogóle nie czuje, żeby w domu takie maleńkie dziecko było. Ciekawe. czy mu tak służy świeże powietrze czy zmiana otoczenia i spanie w łóżku z mamą. Aż się boję co będzie jak do siebie wrócimy.
Lecę spać.
Pa kochane Mamuśki i Maluszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Emka chyba nie w temacie jestem, staram się czytać wszystko, ale coś mi umknęło. U mamy śpisz?

Tak, jestem u rodziców, ale pisząc o tym, że służy Antosiowi spanie w łóżku z mamą, miałam na myśli siebie i jego, a nie moją mamę :PPP 🤪 żart
dobra idę już spać... (ja w temacie w ogóle nie jestem, mam prawie 20 stron do nadrobienia :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my sie pochwalimy, przed kapiela dzis wazymy a tam 5330 🤪 to grubasek z Fasolka

A to Fasol z Tatą za sterami Cesenki - zrobiliśmy rundkę nad Warszawą - Fasol pilot, miał oczywiście swoje ogrodniczki z samolotem i skarpetki też 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati - super! No to Mały byl dosłownie wniebowzięty 🙂
Ja kapię zawsze przed jedzeniem, nawet jak wyje - we wodzie i tak sie uspokaja.
Wróciłam z zakupow - tak szybko jeszcze nie kupowałam spodni przenigdy! Patryk zaczął swój koncert i mąż musiał z nim uciekać do samochodu... 🤢
MArta, Pati - wiem, co przeżywacie, u nas to samo ryk bez powodu, tyle że nasza pediatra ilekroć go bada to nic a nic nie stwierdz, co zasadzałoby na ewentualną wizytę u neurologa. Już sama nie wiem... A czy Wasze dzieci mają też "ciche" stany w ciągu dnia? PAtryczek po prostu wciąż potrzebuje uwagi... a i niekiedy przytulanko nie pomaga nic a nic 😞

Samanta - no to już wiesz, jak to jest nam - Mamom krzykaczy.

Patryczek po szczepieniu 6w1,rota i pneumo - miał 38.5, później 37.8 i 37.2 w przeciagu 2 dni, pierwsza doba prawie cała przespana, druga - marudzenie..., czyli norma 🤨

Uciakam spać, Niunia a eMKa jest u rodziców, bo M wyjechał do Krakowa ( do rodziny).

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa oczka cudne, ale widzę, że rączka w buźce, hehe : )
Pati twój maluszek nie wygląda na prawie dwumiesięczne dziecko..tylko minimum pięcio : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...