Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EdytaS napisał(a):
No ja własnie tez wczoraj nagrałam moja mala jak mi krzyczala.Mz sie smial ze jak urosnie to jej pokazemy, albo jak bedzie juz miala swoje!
Ja tez uwazam ze karmienie w miejscu publicznym to nie zbrodnia, ale sama bylam swiadkiem jak naskoczyla stara baba na mloda dziewczyne ktora karmila swoje malenstwo. Tak ja bluzgala ze ludzie staneli w jej obronie, a ona to sie biedna tylko popłakała! Stara jedza pewnie sama dzieci nie miala!


Poważnie?? Chore babsko!!! Szczerze to ja bym się z taką nawet nie kłóciła, tylko powiedziała, że przykro mi, że Pani tak uważa... i pokazałabym, że jestem lepsza od niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do karmienia piersią w miejscu publicznym to nie praktykowałam,ale na pewno jak będę musiała to żaden problem dla mnie. Ja karmiłam przy teściu, tacie i dla mnie to nie problem. Moje piersi pełnią teraz inną rolę i mój mąż jest zdania że tego cyca i tak niewiele widać.Natomiast widziałam speszenie znajomych, ostatnio bratowa mojego męża jak weszła i zobaczyła że karmię to od razu chcieli wyjść, Znajomi tak samo nie wiedzieli co ze sobą zrobić jak mąż powiedział daj małej cyca. Dla komfortu odwiedzających staram się nakarmić małą przed wizytą, no ale nie zawsze się da. Wyszłabym może do innego pokoju ale jak to potrafi trwać godzinę.
Mąż się śmieje że ja to przez ten szpital to w ogóle się nie wstydzę i rzeczywiście tam ciągle ktoś mnie oglądał. To był szpital kliniczny i niejednokrotnie tabuny studentów z różnych krajów było przy badaniu ginekologicznym i wierzcie mi że oni bardziej byli speszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota, ja miałam podobną sytuację, jak przyszedł do mnie brat ze swoją dziewczyną, a ja karmilam... braciak na luzie, jeszcze się śmiał, że mam teraz cyce jak taka nasz ciotka, co se szklanki może na nich stawiać hahaa, ale jego dziewczyna była speszona.. i niektórzy znajomi też, więc wolę wyjść, żeby ich nie krępować, a u mnie karmienie trwa od 10 do 20 min... bo na ogół wygląda to tak, że oczy im biegają po ścianach... a jak coś mówię, to patrzą się tylko w oczy.. :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie ta najbliższa rodzina to skrępowana nie jest. W końcu mama wykarmiła nas 4, siostra też swoją córkę karmiła i bratowa też. I w sumie to nikogo to nie krępowało. Ciekawa jestem skąd u M taka krępacja 🙂
Samantka mój Antek też non stop spał, a ja non stop mu temperaturę mierzyłam, bo się bałam, że to od gorączki... i z jedzeniem podobnie. Brak apetytu był.
Ciekawe jak będzie po drugiej dawce. Mamy 2 czerwca. Zastanawiam się nad tym co pisałyście o śladzie. U nas nei było żadnego śladu po wkłuciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem jak jest z tą wkładką, mam nadzieję, że po wyjęciu będzie ok..ja ogólnie miałam problem z zajścim w tę ciążę przez torbiele..ja chciałabym drugie dziecko, ale nie wiem czy się na nie zdecyduje.. wkładkę mam włożoną na 3lata, ale raczej wyciągnę ją wcześniej..jak stwierdzę, że chce drugie dziecko, bo nie chcemy większej różnicy wieku niż 3lata.
a jak stosujesz Edyta ten delicol? tzn.jak dawkujesz?
kurde ja plamie już od kilku dni..w sumie to chyba od poniedziałku..nie wiem dlaczego.. mama powiedziała, że tak może być na początku jak ma się wkładkę.
A co do tej bezpłodności to nie wiem, bo jedna sąsiadka zaszła w ciążę mając wkładkę, gdyż jej się gdzieś, jakoś przesunęła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuśka nie jest powiedziane, że wkładka na bank powoduje bezpłodność, ale grozi bezpłodnością... I działa na tej zasadzie, że Ty zachodzisz w ciążę i przez hormony, które wydziela wkładka zarodek nie ma jak się zagnieździć i zostaje wydalony... widocznie jak wkładka się przesunie to nie dziala tak jak trzeba...
Emka ja małą budzę na jedzenie... a gorączki nie ma, też kilka razy mierzyłam, ale i czółko ma zimne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska ja jak karmie cycem to w takcie lub po karmieniu daje jej 6 kropli do buzi, a jak moje mleczko z butli to zalezy ile jest pokarmu, ale ona na raz zjada tak ok 80-90 to tez daje 6 kropelek. I to daje do kazdego posiłku, chyba ze karmie w ciagu dnia tylk cycem to daje jej tak mniej wiecej co 3-4 godziny, bo zdaza sie ze sobie zje a za godzine dojada, to wtedy nie podaje juz!
Mam nadzieje ze dobrze wytłumaczyłam, jakbym cos zle napisala to daj znac to sprobuje inaczej to napisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też proszę wytłumaczyć. Moja lubi w pionie być noszona i innej pozycji raczej nie toleruje. A ja się boję że nie powinnam jej tak nosić, bo w sumie obciąża to kręgosłup.
Zastanawiam się co ja zrobię z nią na chrzcie w kościele. Kurczę gdybym wiedziała że ona teraz taka wymagająca będzie to bym ją od razu w pierwszym miesiącu chrzciła. Wtedy grzecznie w rożku leżała.
W co ubieracie dziewczynki na chrzest? Oglądałam kilka propozycji na allegro ale dla mnie zbyt strojne. Macie coś fajnego na oku może, bo ja niestety na odpalenie kompa nie mam szans, chodzenie po sklepach też nie,a w komórce dupowato działa mi przeglądanie stron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...