Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisia ale Ci fajnie ze chodzicie na basen, ja mam nadzieje ze Fasol sie poprawi i tez bedziemy chodzić. Kostium superowy.

Dziewczyny współczuje problemów z facetami - 3mam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

Podpowiedzcie mi kochane ile potrzebuje zamrozic buteleczek pokarmu (i jakiej pojemności) jesli chciałabym Fasolka na 3 dni zostawic z Babcia, musze w lipcu wyjechac a fasol je tylko z cysia - nie mam pojecia o karmieniu butla? W ogóle obawiam się że to będzie problem bo wody z butli pic nie chce i smoki wszystkie wypluwa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewuszki.Ja tylko na chwile wpadlam zobaczyc co slychac.Od rana mamy gosci,dopiero wyszli.Samantko zgadzam sie z dziewczynami,ja bym swojego faceta obserwowala,jakby mnie oklamal.Neli kochana,tak strasznie mi przykro.Mam nadzieje,ze wszystko szybko dobrze sie ulozy i panowie zmadrzeja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra ja z mleczkiem ci nie pomogę, bo też tylko cycek u nas... ale bym zostawiła jak najwięcej się da i na wszelki wypadek mieszanka by w domu była 😉
U nas był Artura kolega, posiedzieli piwo wypili i mała nie mogła zasnąć... z resztą teraz też coś jej nie idzie :P
A z moim A. już dobrze, nawet b.dobrze.... żeby tak ciągle było... no ale to norma po większej kłótni, że jest lepszy, jak go trochę postraszę to wtedy mięknie i jak ciasto się robi... tylko szkoda, że nie na długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk dziś cały dzień WYŁ 😞 Rano byliśmy w Koscieli, potem w gosciach a po południu sami mieliśmy wizytę: moze za dużo wrażen miał, ale ja już nie mam sił... 😞
Potrzebuję, by kilku lekarzy powiedziało mi, ze Synuś jest zdrowy i to przejdzie, w tym tygodniu bedziemy do jakichś uderzać.

Neli, Samantka - bardzo Wam współczuję, gdybym ja teraz, kiedy z Patim jest tak ciężko nie miała oparcia i pomocy w Męzu - na pewno bym oszalała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra sprobuje napisac na tej glupiej klawiaturze...Salamandra ja karmie butelka ale nie mam pojecia ile masz naszykowac.Moj Aleks rozne ilosci zjada dlatego tez jak pisala Samantka staralabym sie zostawic jak najwiecej...mi sie wydaje ze moze dobrze by bylo przed tym wyjazdem jakis jeden dzien poswiecic i odciagnac mleczko a potem dawac buteleczka.Wtedy moglabys zapisywac ile zjada choc oczywiscie zostawic wiecej...a pozatym i tak chyba bedziesz musiala sprobowac zeby zjadal z butli bo inaczej nie zostawisz go poki tego nie opanuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie był tez gorszy dzień, od 11 do teraz zasypiał na chwile i sie zaraz budził, pleców nóg nie czuje, właśnei go odłozyłam po kolejnej dojadce, niech juz minie to 100 dni klimatyzacji bo mam serdecznie dosyc. W dodatku to wyglada min abrzuszek i boje sie ze to przez diete którą sobie rozszerzyłam o kilka nowych produktów.

Dzeiwczyny pomóżcie ile tych butli mam naszykować nie wiem..... ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Gerda-troche techniki i sie gubie 😉Jeszcze nie mam polskich znakow ale bez tego da sie pisac bo ta zamiana z i y byla wkurzajaca...Mysle ze wlasnie tak jak napisalas mogl miec za duzo wrazen wiec moze starajcie sie rozlozyc w czasie jakies odwiedziny i spotkania...To super ze nic mu nie dolega i napewno wkrotce bedzie lepiej-poprostu ma chlopak harakterek 🙂
Samantka swietnie ze juz lepiej ale badz czujna 😘
Emka jak bedziesz kochana jeszcze kiedys narzekac na wage to Ci wypomne te cukiereczki 😜
Niusia oklask za opis ubranka Pawelka 😁Tylko mi chodzilo o dokladniejsze dane 😁-bo moze jak jest taki sklep w Radomiu to tez bym cos podobnego znalazla... 🙃
Neli strasznie mi przykro 😘Nie wiem o co dokladnie chodzi ale na pewno sie wszystko ulozy...-trzymam kciuki!
Marta wlasnie chodzi o to ze maz to bedzie dopiero pod koniec czerwca...ale okazalo sie ze tesciowa przyjezdza tylko na pare dni a siostra chyba wcale...czuje sie podle ze tak to przezywalam i ze bylam zla bo tak naprawde to sa kochane kobiety 😞-tylko ostatnio mi ciezko tak samej i sie denerwowalam ze bede miala duzo wiecej pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie licze ze jakby jadl co dwie godziny nawet bo nie wiem ile Twoj Fasol spi w nocy to wychodzi 12 butelek na cala dobe...co dwie godziny to przeciez nie zjada ale lepiej zeby tego mleczka zostalo niz zabraklo...ja daje sztuczne Bebiko to tam pisze 6 porcji ale moj zjada wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia te portki kupiłam w Akpolu. Salamandra Ja bym zostawiła 10 butli na dzień po 160 ml ( tyle może pić w lipcu),. Paweł teraz zjada 140ml co 2-3 godziny, ale od 3 miesiąca będę mu dawać po 160m. Ale myślę, że modyfikowane też zostaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany Julek! Czyli 30 butli, kiedy ja to uzbieram, z okresy wielkiego boomu po porodzie mam tylko 7 po 120ml!!!!!! I to wszystko laktatorem ręcznym???? Zajade sie!!

a jak rozmroze buteleczke a on zje tylko pol to jak długo moze stac to rozmrozone drugie pol?

W ogole mam watpliwosci czy jechac, jest taki malutki i placze dość czesto. Nie wiem czy nie za wxzesnie na takie rozłąki????? A na wyjeździe mi zalezy bo to impeza ktora stworzył M i teraz jest V Edycja a na pierwszej sie poznalismy, juz mi tak wszedł w krew co roku ten Rage-Race, taka tradycja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra jak dziecko nie dopije z butli to max 1 godzinę może stać, bo mleko w połączeniu ze śliną tworzy bakterie i lepiej nie ryzykować tak mi położna środowiskowa mówiła. Mleko ściągnięte może stać w lodówce 48h, a zamrożone do pół roku. Tylko należy je odmrażać w taki sposób, że najpierw wstawiasz je do lodówki tam robi się płynne i dopiero potem podgrzewasz. Jeśli Ci zależy na wyjeździe to jedź, tylko może zaproś teraz osobę z którą mały zostanie na noc i niech ona z nim śpi, a Ty bądź w innym pokoju i zobaczysz reakcję, zrób takich kilka prób, żeby się młody przyzwyczaił, bo potem jak nagle zostanie bez Ciebie może robić sceny. Ja bym tak zrobiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny. no mnie nie było cały weekend i troszkę miałam do czytania i pewnie teraz połowy tematów nie poruszę, bo już zapomniałam 😜
Monisia Julcia prześlicznie wygląda w stroju! Mała modeleczka! 😘
samantka jeśli chodzi o kłamstwo i kręcenie to u nas nie ma z tym problemu..jak się pytam to zawsze powie prawdę(przynajmniej ja jeszcze nie przyłapałam go a kłamstwie, a znam go dobrze). no ale neli jeśli chodzi o niedotrzymanie słowa to zdarzyło mu się.
no ale samantka cieszę się, że już jest ok, tylko własnie z doświadczenia wiem, że po większej kłótni zawsze jest kolorowo, a później wszystko wraca do normy.
Mój mały tak co dwa dni na wieczór ma napad histerii..po prostu nie wiemy co robić, ale to chyba było przez to, że nie mógł zrobić kupki, bo od wczoraj robi normalnie i wczoraj nie było tak histerycznego płaczu.. no a jeśli chodzi o krew w kupce to była tylko wtedy rano, więc faktycznie była ona tylko przez zaparcia, na szczęście.
A czytał w książce, którą dostaliśmy od jego kolegów o tym płaczu dziecka i tam pisze, że jeśli płyną łzy i kopie nóżkami to jest nieszczęśliwe.. no i to, że jak płacze to my powinniśmy wiedzieć już o co dziecku chodzi.. ale uwierzcie mi, że nie da się wytłumaczyć tego napadu płaczu wiexzornego, próbujemy wszystkiego i nic.. a to raczej nie kolki, bo właśnie jak przestaje na moment płakać to ma mięciutki brzunio!
kurdę ja wypiłam lampkę wina w sobotę o 22.00 i o 1.30 mąż dał małemu odciągnięte mleczko, a o 5.00 dałam mu już cyca, bo tak strasznie płakał, że nie dałam rady na to patrzeć..a miałam zrobić modyfikowane, ale no nie dałam rady patrzeć na to jak straszie płakusia i teraz ie wiem czy dobrze zrobiłam..mam lekkie wyrzuty sumienia 😞 o ale ic mu ie było.
Rozpisałam się 😮 sorki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i mój szkrab spał od 20.00 do 4.00..a później troszkę napił się o 6.00,no i do 8.00 sobie spaliśmy..pogadał z mamcią po czym zasnął i 5min.temu obudziłl się i właśnie wcina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Tuska glosik oddany.U nas dzis noc fatalna.Julce chyba cos dolegalo,bo cala noc sie rzucala przez sen i ciagle musialam jej smoczek wtykac.Ale teraz chyba juz jej przeszlo,bo lezy i sie smieje 🙂Niusia ja tez slyszalam,ze nie wolno niezjedzonego mleka zostawiac dluzej nic godzine wlasnie w zwiazku z bakteriami.Salamandro ja bym na twoim miejscu pojechala,bo troche odpoczniesz.Babcia napewno dobrze sobie poradzi z malym,a wy z mezem bedziecie mieli w koncu chwile dla siebie.My w lipcu bedziemy w Polsce i tez planujemy sobie gdzies wypad tak na 1-2 dni zrobic tylko we dwoje.Mi lekarz juz ostatnio mowil,ze mamy sobie z mezem gdzies isc a mala zostawic z kims z rodziny,bo to jest wskazane zarowno dla nas jak i dla malej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
My dzis jedziemy na rehabilitacje wiec ja tylko na chwilke bo musze sie wyszykowac! Ale sie denerwuje, ciekawe co beda jej robic i czy bedzie grzeczna! Trzymajcie kciuki!
Monisia moja mala tez w nocy bardzo niespokojnie spala, ciagle sie krecila i chciala smoka, a przewaznie w nocy spi juz bez. Zasneła po polnocy o piatej wstala, zjadla i gadala, potem poplakala i zasnela. I budizla sie co godzinke. Jakas masakra. A na dodatek mojemu psu cos sie we lbie poprzestawialo, bo jak maz poszedl do pracy o 5 to ten zaczal wyc i tak marudzil do 8. Chodze jak by mi ktos w leb walnął. No ale moze dzis bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Tuska głosik poszedł. A ja z mężem właśnie wczoraj wróciłam, jestem załamana....zauważyłam, że mała wszędzie dobrze się czuje tylko nie u siebie. Obudziła sie dzisiaj o 4 na jedzonko a potem już koniec spania, co godzinę stękała, marudziła. A przez te parę dni to rano spała jak suseł, tylko na karmienie się budziła, ja już nie wiem w czym tkwi problem. Może za często z nią jedźimy? ale przecież wy też dziewczyny jeździcie ze swoimi maluchami i nie macie później problemów po powrocie do domu.
Nie mam siły na nic a miałam tyle planów na dzisiaj.... nawet na brzuszku nie wiem co się dzieje, tylko tak zawsze z doskoku, czasami mam wrażenie, że nie potrafię się własnym dzieckiem zająć, czy ja się wogóle do tego nadaje... sorry za te moje doły ale musiałam to z siebie wyrzucić... bo zamiast lepiej jest coraz gorzej i to ze mną jest chyba źle...
Nie cierpie poniedziałków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ammi Julka jest ucielesnieniem spokoju.Ale my jak jestesmy z nia poza domem dluzej niz na jeden dzien,to po powrocie Julka sobie odbija-placze,zlosci sie i marudzi.Zazwyczaj trwa to 1-2 dni zanim znowu wroci do normy.A w goscinie jest jeszcze spokojniejsza i grzeczniejsza niz normalnie.Wiec to nie tylko u ciebie tak jest.Edytko trzymam za was kciuki.Napewno wszystko bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...