Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Samantka, nie jem slodyczy, chodze na masaż kręgosłupa połączony z akupunkturą akupresurą i bańką chińską żeby celulitis zwalczyc - bardo polecam - jesli ktoś z Wawy byłby zainteresowany mam świetny kontakt do Pani która jest cudotwórczynią i masaże sa u niej w domu (Bemowo) bardzo niedrogo. Nie dośc że mój kręgosłup dzięki niej znowu funkcjonuje to obwód bioder zmalał mi już o 6 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O żebym ja wiedziała gdzie jest takie coś w Brukseli. 🙂 🙂 Też bym poszła... ale chyba muszę się zapytać mojej gin jak będę we wtorek 🙂 🙂
Kurczę, w tym programie pokazali jak dzieci się rodzą... normalnie szok...ispore bliźniaki urodziła jedno ponad 3 kg a dziewczynka 2700...J a tam nie widziałam co u mnie się działo, ale teraz już wiem..hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie maleństwa wyciągali 🙂 A dobre było to jak czwórka była położona na tych poducho-leżaczkach i jak karmili je na 4 ręce..hehehe...ciężko
O północy będzie ta walka o życie... też ciekawe, było o kobiecie, która miała ciążę pozamaciczną, ale dziecko zagnieździło się po drugiej stronie ściany macicy... i dzięki temu przeżyło... i conajlepsze dopiero odkryli tojak była w 34 tc bodajże 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ja zaraz mykam spac.A za tydzien chyba na Seven Sisters pojedziemy 🙂Bo jak narazie wygrywa 😁 Prawda,ze fajnie wyglada? 😁
http://1001arabian.net/tourist/Beachy%20Head%20and%20Seven%20Sisters%20Cliffs,%20East%20Sussex,%20England.html

🤪 🤪 🤪 wypas!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka współczuje moja Agatka na szczęście od początku wie co to noc budzi się je i śpi..
Ja wlasnie pobudzam się laktatorem 🙂
Już dzisiaj na karmieniu 3budziki sobie nastawiłam żeby nie zasnąć Ciągle walcze o mleko..teraz przyłożę się z tym ściąganiem nocnym.
Samantka dzięki za wsparcie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego typu filmików to ja zbzikosana na tym punkcie jestem. Tch nie widziałam ale temat ciąży wzbudza u mnie ciągle wiele emocji. Co do trudnych przypadków to ja się naoglądałam w szpitalu i miałam wielkiego stracha tym bardziej doceniam zdrowe dziecko, bo wiem jak wiele chorych się rodzi. Bardzo często zastanawiam sią co u moich szpitalnych koleżanek słychać i ich dzieci nie mogę się od tych myśli wręcz uwolnić. Często też myślę o tych dzieciątkach narodzonych i tych mam które walczą o życie swoich jeszcze nie narodzonych dzieci. Często się o nich modlę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a pralyscie swoje bujaczki lezaczki te fisher price? Bo ja wczoraj wypralam nasz zgofnie z instrukcja w 30 i z delikatnym wirowaniem. Tylko teraz mam wrazenie, ze na oparciu, gdzie jest ten twardy plastik, to cos sie poprzesuwalo lub powalkowalo, bo wyczuwam takie twardsze waleczki... I teraz nie wiem czy to rozpruc i sprawdzic, czy dac sobie spokoj. Tylko nie wiem czy nie bedzie malego ueierac w plecy... Zla jestem jak nie wiem co!!!
Zjadlam wlasnie kaszke manna z truskawkami, bo kiszki marsza graly i ide dalej spac... Jak Antoine zasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paweł przeszedł sam siebie jak zasnął o 21 to wstał na jedzenie 6.20 ;-) Teraz sobie leży i mam nadzieję, że zaraz uśnie. Ściągnę się i też idę jeszcze spać. Dziś muszę iść z Nim do lekarza, bo ten punk na dziąśle się powiększa i nie wiem co to jest ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Salamandra napisał(a):
A u nas szok! Dopiero Karmimy! A ostatnie karmienie było 20:30!
Laktacji takie przerwy to chyba nie służą.

Kurcze, weszli do kin PIRACI IV, muszę na to iść ale jak to zrobic...

Dobre pytanie... 🙃


Zostawić facetom dzieci i iść z koleżankami 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko obejrzalam wczoraj ten probgram,ale tylko ten odcinek o przypadkach chorob w lonie matki.Az sie poplakalam.Jeszcze jestem strasznie przewrazliwiona na tym punkcie.Dla mnie to nie sa lekarze,tylko cudotworcy.Zwlaszcza ten,ktory otworzyl macice i wycinal guza malutkiej w 24 tygodniu ciazy.I byla pokazana taka malutka nozka,normalnie wielkosci jego palca.Boze,ale to niesamowite.A kiedy te programy leca?Bo bede je ogladac.Ja u nas ogladam One born every minute.To sa pokazane porody z ronzych miejsc w UK.W niedziele byla taka Polka,ale taka totalnie z marginesu..Samantko a tam bylismy na weekend 2 lata temu: http://www.soton.ac.uk/~imw/durdle.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
Salamandra napisał(a):
A u nas szok! Dopiero Karmimy! A ostatnie karmienie było 20:30!
Laktacji takie przerwy to chyba nie służą.

Kurcze, weszli do kin PIRACI IV, muszę na to iść ale jak to zrobic...

Dobre pytanie... 🙃


Zostawić facetom dzieci i iść z koleżankami 😜 😜 😜 😜 😜

I to jest mysl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja po weekendzie 🙂
Monisiu super zdjecia i nie wierz tym co mowia ze Julcia podobna do P. bo tak nie jest. Cala Ty 🙂
my zaraz do tego lekarza idziemy... denerwuje sie i wizyta i tym co powie... mamy wizyte o 9.40 a po 10 powinniem zjesc i nie wiem czy wytrzyma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia swietne focie. Sliczne z Was lesne elfy 🙂)) zazdroszcze wycieczki :P
Ja tez ogladalam one born every minute, bo na onetowskim VOD jest, ale pod tytulem xmcud narodzin.
Neli rowniez trzymam kciuki!!!
Kurcze musze po pieluszki isc, ale musze uspic Antosia, bo tak to M z nim nie zostanie, a juz wczoraj zapowiedzial, ze nigdzie nie wychodzi... No i powiedzial, ze ma na mnie alergie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...