Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matlega_s napisał(a):
No sesja się jeszcze nie skończyła - mam jeszcze 5 egzaminów bo tamte to w większosci zaliczenia całościowe z cwiczeń były! Następne starcie z egzaminującymi w czwartek i w sobote, od jutra znów nauka brrr
Co do choroby to troszkę się już oswoiłam choc do tej choroby to się naprawdę nie da przyzwyczaic - nigdy nie wiesz co przyniesie następny dzień 😞 choruję od roku to dopiero początek, najgorsze że na to nie ma skutecznego leku a jak już chcesz coś wziąsc to cena odstrasza od 4-9 tysięcy zł miesiecznie. Nie stac nas na leki! Pocieszam się tym że będziemy miec córeczkę, teraz przez ciąze nie myślę już tak o chorobie, ważne żeby dzidzia rosła zdrowo! Choc miałam wątpliwości czy godzic się na dziecko- przecież będzie miała niepełnosprawną matkę ale chęc posiadania była większa. Inni tego może nie zrozumieją ale bede się starac żeby tego nie odczuła. Na razie choroba ucichła, zobaczymy co bedzie dalej! Ależ się rozpisałam, ale musiałam się jakoś komuś wygadac.
Cieszę się że mam kochającego męża, zdecydował wziaśc ze mną ślub choc wie co go bedzie czekało, mam w nim duże wsparcie i wierzę że bedzie ok. Niektórych choroba atakuje ostro a inni do końca mogą byc w miarę sprawni - myślę że należę do tych drugich 🙂 a to Maleństwo w srodku dodaje mi sił 🙂 😉


Straszne, co Cie spotkało, ale trzeba być dobrej myśli. Mamy dla kogo być silne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka a mnie tak strasznie brzuch ciągnie do dołu jak stoję też okropne uczucie. Ja wolę jak Mała jest główką w dole bo jak była na górze to się tak mocno wypinała prosto na pecherz masakra aż bolało. A teraz po żebrach kopie, uwielbiam to uczucie 😁 czasem mogę wyczuc nóżkę i jak dotkne to ona od razu chowa! Niestamowite te nasze dzieciaczki, oby jak najszybciej do marca i spotkania z nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matlega_s napisał(a):
Kurcze nie nadąże pisac 🙂
Niunia myślałm że mówisz o roczniku 84 hehe a skoro o trójmieście to ja już wogóle nic nie napiszę bo ja z południa 😁


To udawaj, że jesteś z 3-city, bo nikt tam nie chce pisać (oprócz kochanej Gerdy), a jak będzie więcej wpisów to pomyślą, że u Niuni i to super wątek jest 😜
Żartuję 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czuję stópki córci 🙂 jest główką do dołu, ale tak jakby bokiem i po lewym boku nóżkami jeździ... bo z tego co mówili mi na usg to ma nóżki mocno podgięte do klatki piersiowej, jak wyprostuje to ma na przeciwko buzi aż się śmieli, że akrobatka będzie :P I też czasami jak wstanę to brzuch mam tak napięty, że ciężko mi się wyprostować i idę do kibelka zgięta jak stara babcia :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
matlega_s napisał(a):
Kurcze nie nadąże pisac 🙂
Niunia myślałm że mówisz o roczniku 84 hehe a skoro o trójmieście to ja już wogóle nic nie napiszę bo ja z południa 😁


To udawaj, że jesteś z 3-city, bo nikt tam nie chce pisać (oprócz kochanej Gerdy), a jak będzie więcej wpisów to pomyślą, że u Niuni i to super wątek jest 😜
Żartuję 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜


Hehe dobre w sumie mogę ale to pózniej może jeszcze się ktoś odezwie 🙂 Ja w profilu nie napisałam skąd jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka loda to ja też bym zjadła 🙂 a mój mi nie pozwala bo zima i nie wolno - dba o mnie nie powiem hehe żebym się nie przeziębiła 😁 a tak a propo to przed chwilą snickersa zjadłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...