Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już zjadłam Niuniaburgera, ale pyszne, mniam. Mam jeszcze lody, ale już jednego zjadłam i chyba nie powinnam więcej. Czy Wy też macie teraz taki apatyt. Ja to mogę cały czas jeść. Aż boję się wagi, bo teraz tylko jem i leżę, a ruchu zero ;-(. Ale tak mi się chce jeść, że nie wytrzymuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matlega_s napisał(a):
Samantka loda to ja też bym zjadła 🙂 a mój mi nie pozwala bo zima i nie wolno - dba o mnie nie powiem hehe żebym się nie przeziębiła 😁 a tak a propo to przed chwilą snickersa zjadłam

Ale zimą lepiej jeść lody niż latem, tylko w domu a nie na dworze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Niunia26 napisał(a):
matlega_s napisał(a):
Samantka loda to ja też bym zjadła 🙂 a mój mi nie pozwala bo zima i nie wolno - dba o mnie nie powiem hehe żebym się nie przeziębiła 😁 a tak a propo to przed chwilą snickersa zjadłam

Ale zimą lepiej jeść lody niż latem, tylko w domu a nie na dworze.


Niunia to przekonaj mojego bryka do tego jak się uprze to mi loda nie kupi!! zawsze się śmieje jak tak bardzo chce to ok ale w innej postaci hehe 😁
A co do jedzenia to u mnie też się lodówka nie zamyka cały czas chodze głodna! No i coż wagowo to się zgadza - już 13 kg do przodu, masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja przytyłam 8 kg, ale to od niedawna mam takiego smaka... chyba dlatego tak mamy, że nasze dzidzie będą przybierać teraz dużo na wadze... Znalazłam takie fajne zdanie na portalu dzieciowo mi. Z kalendarza 33 tygodnia ciąży
"Twoje dziecko, które na tym etapie mierzy około 42 cm wzrostu i waży między 1600-2000 g w ciągu najbliższych siedmiu tygodni niemal podwoi swoją wagę! To się nazywa tycie! To tak, jakbyś ty, ważąc 65 kilo przytyła kolejne 60 w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Horror dla kobiety, no nie? "
Tak więc pewnie z tąd te apetyty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matlega_s napisał(a):
(Niunia26 napisał(a):
matlega_s napisał(a):
Samantka loda to ja też bym zjadła 🙂 a mój mi nie pozwala bo zima i nie wolno - dba o mnie nie powiem hehe żebym się nie przeziębiła 😁 a tak a propo to przed chwilą snickersa zjadłam

Ale zimą lepiej jeść lody niż latem, tylko w domu a nie na dworze.


Niunia to przekonaj mojego bryka do tego jak się uprze to mi loda nie kupi!! zawsze się śmieje jak tak bardzo chce to ok ale w innej postaci hehe 😁
😞



Co za świntuch, ale mój taki sam ;-) Zawsze ma ten sam głupi żart odnośnie lodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
Matlega, ale mnie rozbawiłaś swoim postem na moim wątku, do tej pory mi się buzia uśmiecha ;-) A gdzie się przeprowadziłaś dokładnie? 😜 hahahaha


Ciekawe czy cytowanie wyjdzie 🙂
Ale chyba coś nie tak napisałam bo nikt się nie odzywa! To już nie wiem jakich metod użyc żeby ktoś coś napisał - przykro mi Niunia Twój wątek od początku skazany był na porażke, musisz się z tym pogodzic 😁
A jak dla Ciebie to mieszkam w Sopocie 🙂 może się kiedyś spotkamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
matlega_s napisał(a):
(Niunia26 napisał(a):
matlega_s napisał(a):
Samantka loda to ja też bym zjadła 🙂 a mój mi nie pozwala bo zima i nie wolno - dba o mnie nie powiem hehe żebym się nie przeziębiła 😁 a tak a propo to przed chwilą snickersa zjadłam

Ale zimą lepiej jeść lody niż latem, tylko w domu a nie na dworze.


Niunia to przekonaj mojego bryka do tego jak się uprze to mi loda nie kupi!! zawsze się śmieje jak tak bardzo chce to ok ale w innej postaci hehe 😁
😞



Co za świntuch, ale mój taki sam ;-) Zawsze ma ten sam głupi żart odnośnie lodów.


Chyba każdy facet tak ma.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym spotkaniem to mi Niunia o Ciebie i Gerdę chodziło, ale tak szybko piszecie, że się pomieszało 🙂
Ja dziś do Miśka powiedziałam, że mam lepszy apetyt, ale tak jak Was czytam to jednak kicha, a nie apetyt. Miałam wenę na ciasto to zjadłam kawałek, na lody, to dalej w zamrażalce nie odpakowane. Wymyśliłam na jutro obiad, może jakoś to mi będzie smakować? Ktoś tu o łososiu pisał... oj zjadłabym z oliwkami :P
Co do lodów to mój M. też mi czasem mówi, że jak mam ochotę na loda, to i owszem... Algidę śmietankową :PPPP zawsze i wszędzie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
No ja przytyłam 8 kg, ale to od niedawna mam takiego smaka... chyba dlatego tak mamy, że nasze dzidzie będą przybierać teraz dużo na wadze... Znalazłam takie fajne zdanie na portalu dzieciowo mi. Z kalendarza 33 tygodnia ciąży
"Twoje dziecko, które na tym etapie mierzy około 42 cm wzrostu i waży między 1600-2000 g w ciągu najbliższych siedmiu tygodni niemal podwoi swoją wagę! To się nazywa tycie! To tak, jakbyś ty, ważąc 65 kilo przytyła kolejne 60 w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Horror dla kobiety, no nie? "
Tak więc pewnie z tąd te apetyty 😁


o matko to mój jak ma 2500 to będzie 5000?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):

Co do lodów to mój M. też mi czasem mówi, że jak mam ochotę na loda, to i owszem... Algidę śmietankową :PPPP zawsze i wszędzie hehehe


Ale buchnęłam śmiechem, aż miś się pyta o czym piszemy i że zaraz przeczyta, aż musiałam laptopa zamknąć. Oni wszyscy tylko o jednym ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
Na pewno nie, bo zostało Ci mniej niż dwa miesiące :PPP
ale macie tempo... ufff...
jakaś durna komedia na jedynce właśnie się zaczęła... ostatnio takie komedie amerykańskie oglądam i się odmóżdżam 😁


A jaka komedia???? Tytuł proszę :P


Dziedziczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mój poszedł na ostatnią nockę bo już dawno by mnie tu nie było 🙂 mi też się mina śmieje jak czytam o czym my tu piszemy 😆
A co do tych lodów to dodam że ja zawsze jem waniliowe zarówno ciepłe jak i zimne 😁 jakos inne mi nie smakują
Niunia jak tam Twój wątek?? jakaś odezwa? Może za 3 miesiące się ktoś odezwie jak już bedziesz po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...