Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

to co to taki mały tchórz mówisz? 😜 ja mam szynszyla..Gucio się zwie 😉 ale taki dzikus, a śmieci..nie da się normalnie wziąć na ręce..ucieka strasznie..dziki jest jak nie wiem..mam go już ponad 5 lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emka ten zanim go dostalismy tez biegal po dworze.Ale teraz to tylko w domu siedzi.I wcale nie narzeka,bo calymi dniami spi piecuch jeden 😁 A jest tak rozpieszczony,ze szok 😁 😁 Moj tez za kotami nie przepadal,a teraz mowi,ze jestesmy szczesliwa 4-osobowa rodzinka 😁 😁 Czyli ja,on,malutka i kot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej, żeby piesek się wychowywał czy jakiś inny zwierzak z dzieckiem od małego.. 😉 bo tak jak pies teściów to sobie nie wyobrażam jak to będzie jak urodzę i tam pojedziemy..on jest strasznie zazdrosny o mnie..i w ogóle jak nikt na niego uwagi nie zwraca..no i boję się, że z tej zazdrości coś zrobi maluchowi 😞 to jest silky terier, taki większy york, ale rozpieszczony masakrycznie:/ naprawdę nie wiem jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to dziś dwa obiadki robiłam dla męża żeberka w sosie z ziemniakami a dla siebie ryż z gotowanym filetem. Od trzech dni stosuje diete i juz dzis kilo mniej i mniejsze obrzeki, jednak to była wina gromadzenia sie cukrów i białak że tak pzrytyłam w ciągu tygodnia! Ale narazie idzie w dobrym kierunku. Tylko cięzko mi bez słodyczy a jak pisałyście o tych pysznych gofrach to mi tylko ślinka ciekła! 😜
jeśli chodzi o testy to ja mam jeden z porzedniej niestety nie udanej ciąży i jeden z tej. Jakoś nie moge wyrzucic tego starego mimo że płacze zawsze jak go zobacze ale jak pomysle że miałabym go wyrzucić to płacze jeszcze bardziej.
Dzisiaj dzwoniłam do laboratorium po wynik posiewu w kierunku GBS i dowiedziłąm sie że jeszcze go nie ma bo coś tam rosnie jutro sie przekonam co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...