Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ojej ale zaczęłyśmy z Mają zdjęciomanię 😁
Musiałam jak zwykle "trochę"stron nadrobić...ale się rozpisujecie...a te wielkości brzuszków nie mają nic do wielkości maluszków bo to zależy właśnie od wód płodowych i ułożenia oraz figury mamusi...
Śliczne te wasze brzusie:kiss 😁aję oklaski i dziękuję za te co ja dostałam...należą Wam się też oklaski za te zwierzaki wszystkie 🙂
Fajne te koty...strasznie mi się koty podobają ale nie chciałabym mieć w domku bo wszędzie wchodzą 😉Nie wiem czy można by było kota oduczyć...-u wszystkich znajomych widzę jak chodzą po stołach a mnie by to doprowadziło do szaleństwa 😉
Dzięki za odpowiedz co do tej walizki ☺️
Najważniejsze żeby było mi wygodnie i to pomoże mi podjąć decyzję w co się spakować 🙂
No i muszę szybciutko uciekać bo mąż się już niecierpliwi...ale tyle zajęło mi czytanie że teraz pisać nie mam czasu 😞
Też się pochwalę pieskiem...i ściskam brzuchatki 😘
Życzę spokojnej bezsiusiowej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My też dajemy dwa, Nikola Liliana, narzeczony się uparł, bo niby będzie mogła wybrać w przyszłości, ale nie sądzę, żeby zmieniła... A teraz chce Lilianę zmienić na Sara... mi się te imię nie za bardzo podoba... zobaczymy....
A i mam dylemat z tym jak napisać Nikola czy Nicole, bo tu w Belgii nikola to imię męskie tylko ze się troszkę inaczej pisze, ale wymowa ta sama.. nie chciałabym żeby się śmieli z niej w przedszkolu więc chyba będzie Nicole...
A i podoba mi się strasznie imię Fabienne, ale tatusiowi nie odpowiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia, fajny Twój psiaczek 🙂))) Co do kotów to zależy, bo mój nie włazi nigdzie. Do łóżka jak go zawołam, ale na stole to nigdy nie był.
Maja Ty mnie nie strasz, że jak mały brzuch to dziecko bliżej kręgosłupa i poród ciężki, bo zaczynam się bać... 🤪 🤪
Skończyłam licealne ciąże 🙂)) biorę się za nastoletnie mamusie :PPP
A co do imion to u mnie w rodzinie jedynie młodszy brat ma dwa i ja jakoś nigdy nie myślałam o drugim imieniu. Za to M myślał. Niestety mi się podoba Franciszek albo Filip, a jemu nie. Franciszek nie wiem czemu mu się nie podoba, a Filip, bo mój ex miał taką ksywkę... chociaż nie dlatego mi się podoba. Zawsze mi się podobały te imiona. Za to obawiam się co do kłótni jak kiedyś córcia będzie... bo M by chciał Dorotę, po swojej mamie, która w wakacje zmarła, a mi się to imię bardzo nie podoba... ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Mam do nadrobienia 70str i chyba juz mi się nie uda. Leżałam od piątku w szpitalu, bo delikatnie cos krwawiłam w piatek, więc sie wystraszyłam. Moj gin powiedzial, zeby lepiej pojechac do szpitala i sprawdzic co i jak. Przebadali mnie, zrobili usg, okazalo sie, ze jest wszystko w porządku i nie wiedzą od czego krwawić mogłam, ale na wszelki wypadek zostawili mnie na obserwację w szpitalu, a mialam takie duze plany na weekend 😉 No ale mniejsza z tym. Najlepsze jest to, ze schudłam nagle 2kg i zmniejszył mi się obwód brzucha, więc trochę dziwnie, ale z dzidzią i ze mną wszystko w porządku. Może to zabrzmi dziwnie, ale w szpitalu mi sie podobało, tzn widzialam, ze sie nami opiekują, sprawdzają, polozne są miłe, lekarze z wyjątkami 😉 też. Miałam mały przedsmak tego co będzie za niecałe 2miesiące i jestem pozytywnie zaskoczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fenka witaj, caly szczescie ze to nie bylo mnic powaznego i ze ty i dzidzius czujecie sie dobrze! I obyscie sie czyli jak najlepiej przez kolejne 2 miesiace.
Dziewczyny urocze te wasze kotki i pieski, my chcielismy kotka ale zaszlam w ciaze w trakcie podejmowania decyszji i narazie poczekamy bo chyba nie damy rady wychowywac dwoch maluchow na raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny... Fenka dobrze, że wszystko dobrze się skończyło...
Ja jakoś kiepsko się dzisiaj czuję... Obudziłam się ze strasznym bólem w dole pleców... ledwo wstałam do toalety... do tego ból brzucha i tak jakby z prawej strony ciągnięcie do dołu... Tak to ja jeszcze nie miałam... idę na 10:45 do gin więc zobaczymy co powie... Czuję, że moja Mała jest już główka w dół... czuje ją przy kości łonowej, bardzo nisko... jak się poruszy to normalnie o kość się obija... Dziwne uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;*

fenka to dobrze, że wszystko jest ok i dobrze, że jesteś zadowoloa z ersonelu szpitala..ważne, żeby się dobrze czuć i być dobrze traktowanym 🙂
no to samantka po wizycie daj znać co i jak ...
my dajemy dwa imiona..nie wiedzieliśmy jakie, po dziadkach nie chcieiśmy, bo jeden jest Mariusz drugi Roman i ani jedno ani drugie się nie podoba..a poza tym dasz po jednym to drugi się obrazi ;/ tak więc dajemy po tatusiu 😜 Artur.. no i będzie Alan Artur P. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do spania to tak jak pisałam troszkę mnie prysznic rozbudził, no ale poszłam się położyć, troszkę się pokręciłam i zasnęłam..a muszę Wam powiedzieć, że Alanek już teraaz w brzuszku wie, że po prysznicu jest czas na spanie, bo pod prysznicem się wierci..no a jak się położyłam to rozprostował nóżki z 4razy dając mamie ciosy w żebra, a potem poszedł spać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daj znac Samantka co i jak po wizycie.
Tuska a moja mala oadwrotnie, pod prysznicem ani drgnie nawet jesli chwilke przed byla aktywna a po prysznicu jak sie klade do lozka to wariuje w najlepsze i oby to sie zmienilo jak najszybciej bo po porodzie bedzie jazda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to mały tak od niedawna, bo wcześniej też pod prysznicem nic a nic a jak się już położyłam to wariował 😜
no to widzisz samantka obie mamy 21lat, jesteśmy ze stycznia(Ty dzień starsza) 😜 i do tego ja mam męża Artura, a Ty narzeczonego.. 😜 a ile twój narzeczony jest starszy od Ciebie? bo mój 6lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki po nieprzespanej nocy 😞Malutka dala mi popalic.Nawet moj slubny mi wczoraj wspolczul.Najpierw do 3 nad ranem biegalam doslownie co 5 minut siusiu(maz mowi,ze po 30 razie przestal liczyc),a potem tak kosc lonowa mnie napierdalala,ze z bolu sie zwijalam.Nic nie pomagalo.A do tego plecy mnie bola w odcinku krzyzowym,ze chodzic nie moge.Niech juz sie ta mala rodzi,bo ja juz nie wyrabiam.Kurcze,nie bylo mnie tu wczoraj wieczorem i juz ponad 20 stron do nadrobienia.My tez dajemy malej 2 imiona.Bedzie Julia Janina.Pierwsze,bo mi sie zawsze podobalo,a drugie po mojej mamusi,ktora niestety odeszla od nas 1,5 roku temu.Samantka ja tez mala czuje pod koscia lonowa.Az sie zdziwilam,ze tak nisko jest.Do tego teraz czuje uscisk na kosc ogonowa.Podobno tak jest,jak sie malenstwo w drogi rodne ustawia.Dobra kochane,lece do szpitala na to ktg.Zobaczymy,jak to z tymi skurczami wyglada.Wydaje mi sie,ze jest lepiej,bo wczoraj az tak mnie nie meczyly.No i beda juz ostatnie wyniki krwi.I prosze,nie rozpisujcie sie za duzo 😁 Milego dzionka i do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kateee6 napisał(a):
hej laseczki 🙂 mam pytanko boli mnie od wczoraj wieczor podbrzusze i niewiem czemu tak jest?;/ 🤢ide dzisiaj do lekarza wiec wypytam go ale mozna z was ktoras tak miala?

Ja tak mam ostatnio caly czas.Lekarz mi powiedzial,ze to poprostu wszystko sie juz rozciaga do porodu i czasem tak to boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...