Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie miałam to samo napisać, że niezła laseczka z Marty 🙂)))
Ja w sobotę idę do brata na imieniny, więc poproszę Misiaka, żeby wziął aparat i porobił mi jakieś fotki. Przynajmniej jakoś się podszykuję na imieniny i będzie dwa w jednym. Może pójdę do fryzjera jeszcze? Hmmm...
Aniulek te body, o które pytałaś to ja na allegro używane od jakiejś kobietki kupiłam. Ale ona miała tylko po synku ubranka, nie tak jak czasem mają całe zestawy na kilku aukcjach. Patrzyłam czy metka jest i firma, ale niestety nie ma...
Co do kocyków to ja mam dwa polarowe, jeden duży drugi mały. A termometru jeszcze nie kupiłam... znaczy mam tylko taki do wanienki pływający, a do mierzenia nie mam jeszcze. Jednak gdzieś oglądałam wypowiedź jakiegoś pediatry, że te termometry co po kilku sekundach dają wynik, nie są dokładne. Ja może zwykły elektryczny kupię. Nie wiem, pogadam z bratową.
W ogóle to byłam na szkole rodzenia i babka miała mówić o pielęgnacji noworodka... tak naprawdę to nic się nie dowiedziałam, tak chaotycznie gadała... ehhh...
Kupiliśmy już też kosmetyki i mam teraz mętlik, bo już nie wiem kiedy i co stosować. Kupiliśmy Nivea baby płyn do kąpieli z szamponem 2w1, do tego puder też z Nivea, no i z Bambino oliwkę, krem ochronny i krem pielęgnacyjny... tylko teraz nie wiem kiedy i czym smarować... bo na odparzenia jak będą to Termintol podobno jest lepszy od Sudocremu, bo nie wysusza skóry... No, ale i tak teraz już nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brzusio Ci Marta urósł ;-) taki zgrabniutki! ;-) no a pokoik świetny ;-* ja też chciałam szykować dzisiaj kącik pokoju przeznaczony do Alanka, powiedziałam mężowi, że trzeba poprać poszewkę na pościel i ochraniacz na szczebelki, no i wszystko przyszykować, bo mogę rodzić za niedługo .. To mi powiedział, że mam się nie martwić, bo jak wrócę ze szpitala to będzie wszystko przyszykowane.. Przynajmniej tyle, że małym się przejmuje, szkoda tylko, że nie interesuje się za bardzo mną ;-( i tym czego ja potrzebuję i co czuję.. ech Wam tu smęcę.. ;-( przepraszam jeszcze raz.. póki pamiętam to spisze sobie numery do Was, bo mam tylko do tel.wpisany nr Moniki! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska nie smutaskuj sie :* Te nasze hormony to normalnie nie do zniesienia sa, ja tez miewam takie dni zwatpienia... Mysle ze Oni tez przezywaja swoja nowa role, ale jak to faceci nie potrafia sie przyznac ze sie czegos obawiaja... Ja ogolnie jestem bardzo uczuciowa a teraz w ciazy to juz wogole i Moj P. na poczatku sie martwił i denerwował jak np bez przyczyny zaczynałam płakać a teraz podchodzi i mnie przytula i mowi " Ja wiem ze musisz sie wypłakać, przytul sie i obgluć mi ramie 🙂" Moze powiedz swojemu ze to włąsnie te hormony i ze potrzebujesz troszke wiecej przytulasków 🙂 Ja sie nauczyłam mowic o swoich potrzeebach , kiedys nie potrafiłam, ale sie przełamałam jak zauwazyłam ze Narzeczony ma dosc moich nieuzasadnionych fochów.... Głowa do Gory kochana :* juz niedługo już niedługo...
Ach i nie przepraszaj, kazdy musi sie wygadac czasami zeby ulzyło na serduszku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska, nie denerwuj się już tak weź głębokie wdechy i się połóż, posłuchaj jak mały się rusza. Może to Cię rozweseli. Z tymi chłopami to już tak jest, albo Nas na obiady zabierają i robią niespodzianki, albo są nie do zniesienia. Ja z moim podczas zdjęć też się pokłóciłam, ale jak sobie usiadłam i zaczęłam płakać to przyszedł i już jest ok.
Marta pokoik pierwsza klasa. Ikea rządzi ;-) Tak jak u mnie i Samantki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja numery już wszystkie spisane, a teraz idę się położyć, bo już nie mam siły.. na pewno zasnę zaraz jak się położę, bo mnie ten płacz wykończył.. chyba, że maluch będzie się wypinał to ciężko będzie ze spaniem, ale coś czuję, że on też się zmęczył razem ze mną.. 🤨 bo jak ja ryczałam to on mi ciągle coś wypinał, głaskał mnie nogą albo rączką..aż się uśmiechnęłam, bo przyszła mi do głowy myśl, że pewnie teraz mnie pociesza i prosi, żebym się nie smuciła... ;-) kochane są te nasze skarby..nie mogę się doczekać i prosiłam Go, żeby już wychodził ;-) bo wszyscy na niego czekamy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska, nie denerwuj się już tak weź głębokie wdechy i się połóż, posłuchaj jak mały się rusza. Może to Cię rozweseli. Z tymi chłopami to już tak jest, albo Nas na obiady zabierają i robią niespodzianki, albo są nie do zniesienia. Ja z moim podczas zdjęć też się pokłóciłam, ale jak sobie usiadłam i zaczęłam płakać to przyszedł i już jest ok.
Marta pokoik pierwsza klasa. Ikea rządzi ;-) Tak jak u mnie i Samantki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zobaczymy jak to będzie..no ja też strasznie uczuciowa jestem i jak mnie weźmie na wspominki to masakra..ryczę jak głupia, a teraz w ciąży to już w ogóle.. ;-) płaczek jestem, ale tyle co przez ostatnie 9miesięcy się napłakałam, to przez ten cały czas przed ciążą nie płakałam 😜 mój A.to się pyta czemu płaczę i powiem mu czasem o co chodzi, on że będzie ok, że będzie inaczej, a później i tak jest to samo 😞 a jak mu powiem, że bez powodu, po prostu mam gorszy dzień, to się ze mnie śmieje, jak można płakać bez powodu..w ogóle nie próbuje mnie zrozumieć niestety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie śpię :P 🙂
Fakt Ikea rządzi... może temu, że są tam przestępne ceny :P
Marta faktycznie brzucho to Ci urósł spory 🙂 Widać, że Majeczka roooośnie 🙂 Pokoik też masz cudowny 🙂 Co do fotelika to ja mam maxi cosi cabrio fix... (tak tam jest napisane, a nie wiem czy to na jakieś modele się dzieli czy jak).. 🙂 A i koszyczki białe z ikei mamy takie same:P:P
Niunia Ty też dostałaś oklaska za fotkę, ale nie podnoś tak rąk, bo urodzisz 😜 😜 hihi
Tuśka ja też z moim Arturem mamy takie dni, że ja siedzę na kompie, a on tv ogląda i wymienimy może z 2 zdania, no i w końcu on idzie spać, bo z rana wstaje... Po prostu jesteśmy teraz bardziej wrażliwe... ja też potrafiłam płakać, bo nie rozmawialiśmy prawie wcale ze sobą tylko każde robiło coś innego.. ale z perspektywy czasu to już nie jest takie straszne..., teraz wydaje mi się to normalne... A może po prostu weź bez słów któregoś razu przytul się i powiedz, że go kochasz... Zobaczysz jak zareaguje... Na pewno nie ma się czym martwić, ja też miewam czasami wątpliwości, czy on mnie kocha itp... ale to mija, bo czasami każdy może mieć swój gorszy dzień... na pewno zdarzyło Ci się być upierdliwą, albo złą na caly świat z byle powodu... No przynajmniej ja tak miałam, a później zrozumiałam, że jak Artur tak ma to jestem zła, a nie powinnam...No nie będę się więcej rozpisywać
Obejrzałam film na tvn, o dziwo mi się spodobał, a na początku drętwo się zapowiadał 🙂
Mój Pan już śpi, a ja może spróbuje... a może coś obejrzę..., a może książkę poczytam.... i weź zrozum babę w ciąży, jak ja sama się nie rozumiem czasami i nie wiem co chcę... :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My moglismy tez kupic,bo bylo na miejscy, ale za jednym razem bysmy sie nie zabrali i zostawilismy to na sam koniec.
Mam ochote na makaron z brokulami w sosie smietanowym 🙂
Znowu mam skurcze, tylko tym razem bardziej bolesne, ale nie jest jeszcze zle..Ide sprobowac zasnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niezła zachcianka w środku nocy 🙂 Ja dzisiaj o 23 jadłam kanapki z jakiem sadzonym (oczywiście żółtko ścięte, salmonella i te sprawy), pomidorami i majonezem... Ale pycha było, ale zgagi dostałam i na tym się skończyło...
Ja też idę, może zasnę... Powodzenia z zaśnięciem i kolorowych snów 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...