Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Emka Ja też chcę taką grę z fitness 😜

to musisz swojego pomęczyć :P ale ten taniec też jest niezły 🙂 raz, że się uczę tańczyć to jeszcze spalam kalorie 🙂 w końcu to maniactwo mojego Misiaka się na coś przydało 😁 ale jak patrzę na mojego brata 40 letniego prawie, to stwierdzam, że każdy facet to dzieciak... bo tamten tęż gra z synem non stop :P

to mnie załamałaś - mój entuzjasata gier komputerowych pewnie zarazi tym małego, i jeszcze będzie miał wymówkę, ze przecież bawi się z dzieckiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska my właśnie wzięliśmy xboxa zamiast ps3, bo mój brat też ma, więc będziemy się grami wymieniać... Faktycznie drogie są jak nie wiem co, ale tak pomyślałam, że w końcu nam też się coś należy i przestałam się złościć 🙂
Poza tym co do gier i dzieci, to niestety żyjemy w 21 wieku i raczej jest nieuniknione, żeby nasze dzieciaki nie korzystały z komputerów itd. Poza tym myślę, że rozsądek rodziców plus pomoc w formie gier itd. na pewno dziecku nie zaszkodzą. Ale to moje zdanie 🙂 Na przykład mojej kuzynki 13 letnia córka to nawet nie umie włączyć komputera... i jest traktowana przez inne dzieci jak głupia... dosłownie... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie kuje serce ;-( Myślę, że faktycznie bez gier się nie obędzie, tym bardziej jak będziemy miały małych facetów, chociaż dziewczynki też grają 😜 Ja mam stare PlayStation, ale wcale w to nie gramy. Ale takie co trzeba się ruszać to bym chciała. Ile to kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ale mam nowiny. U Marty wszystko ok, w środę wychodzą, mała grzeczna jak aniołek ;-) A dziś pisałam o Ammi i wykrakałam, wczoraj urodziła ;-) i razem z Martą leżą w tym samym szpitalu ;-) I macie wszystkie pozdrowienia od Marty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super nowiny i kolejna mamuśka rozpakowana.. Gratulacje dla Ammi. hehehe Jak im fajnie 🙂 🙂
Co do gier to mu mamy też PS2 ale tylko się kurzyło, więc spakowałam w torbę i schowałam pod łóżko... Mój A. to nie jest ani komputerowiec, a i gry też mu się szybko nudzą... "U niego najważniejsze, żeby byla telewizja, wiadomości co dziennie i jakiś film hehe 🙂 A ja to bardziej od kompa uzależniona, ale tez nie tak żeby nic nie zrobić... Mam umiar i potrafię się oderwać jak trzeba 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ammi napisał(a):
Niunia fajnie by było 😜 fakt jestem 1 dzień przed Tobą z terminem, ale u mnie cisza jak makiem zasiał, a Malutka wierci się bardzo i brzuch mam jeszcze wysoko, o czopie nie wspomnę więc ja stawiam na Ciebie 😜


I nic się nie zapowiadało, a dzień później urodziła ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

A tak postanowiłam do Was zajrzeć czy nie szykuje się kolejna marcówka i jedno powiem, ja nie miałam specjalnie żadnych objawów, nawet na dzień przed. Obstawiałam, że urodzę po terminie. A tu proszę idealnie w termin moja Olcia urodziła.

samantka napisał(a):
Faktycznie nieomylna jesteś :P:P Niunia to kto następny? :P hehehe

Samantka, a te pytanie może być prorocze 😉 na moim wątku jak nachodzą nas wspominki to dziewczyny wspomniają, bo mniej więcej pomiędzy 22-23 napisałam : Dziewczyny, to która następna? (jakoś tak) i co? Po 1 w nocy złapał mnie pierwszy skurcz i zaczęło się, po 2 byłam w szpitalu, a córcia pojawiła się o 8.40 🙂

Dziewczyny życzę powodzenia oraz szybkich i łatwych porodów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę, że kolejna właśnie może być samantka bądź Niunia ;-) no ale wiecie dla mnie już po Marcie miała być Samanta bądź Niunia 😜 no ale co do ammi to się nie spodziewałam.. ;-) w ogóle ją tylko Niunia obstawiła ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ammi, gratulacje!!!! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa

ammi napisał(a):
A noc miałam straszną, od 3 do 7 miałam jakieś dziwne skurcze, ból takie jak na @, jeszcze tak długo mnie nie trzymało... teraz na szczęście cisza, ale rano myślałam, że nie wytrzymam i pojade do szpitala, ja bym tak chciała urodzić w przyszłym tygodniu tak najlepiej od wtorku, bo już wtedy będę nastawiona i przygotowana 😉

A ammi, to sama sobie przepowiedziała, no moze nie co do dnia, ale ... I jakieś objawy też były, więc teraz dziewczynki obserwujemy wszystkie skurcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam pozwolenie wstawienia zdjęcia Majeczki więc wstawiam ;-) [URL=http://img824.imageshack.us/i/18222010150098117878076.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7510/18222010150098117878076.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i powrót malej Księżniczki 🙂 O rany, dziewczyny to już sie naprawdę dzieje, tyle czekania, tych naszych żałości, "rośnięcia", czekania na pierwsze kopniaczki, zamartwianie leniuszkowatością naszych Maluszków, USG, bóle, smaki na różne różności i w końcu już za niedługo ujrzymy swoje maleństwa ☺️

W ogóle trzyma mnie od wczoraj takie specyficzne napięcie i ekscytacja, że zbliża sie ten marzec - miesiac, w którym ujrzę mojego Synka (och...., )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Dostałam pozwolenie wstawienia zdjęcia Majeczki więc wstawiam ;-) [URL=http://img824.imageshack.us/i/18222010150098117878076.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7510/18222010150098117878076.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Prześliczna 🙂 i jakie czarne włoski 🤪 To chyba po tatusiu, bo Marta jest blondi z tego co pamiętam (ale czy to jej naturalny kolor?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...