Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a co do tego, że maluch nie umie się sam sobą zająć i spokojnie leżeć..to u nas też już jest to przeszłością.. już mamusia może sobie coś zrobić, a Alanek sobie gaworzy i uśmiecha ;-) a jak jestem koło niego to rozmawia ze mną ;-) i strzela uśmieszki 😜

a jak chciałam zrobić mu zdjęcie telefonem jak się uśmiecha to siedziałam pół godziny, no i zrobiłam z 10zdjęć aż ujęłam mini uśmiech..no a to zdjęcie miało być specjalnie dla babci(czyli mojej teściowej), bo ma dziś urodziny i chciałam dołączyć jej do życzeń zdjęcie, bo ona w Niemczech, w pracy jest i widziała go w marcu przed wyjazdem, więc dawno.. no ale po większym proszeniu się..mój syn postanowił się zlitować nad mamą i się uśmiechnął, no albo nie mógł już słuchać tego błagającego gadania mamy.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja_P napisał(a):
Ciekawe czy u Gerdy sie cos zmienilo.


Marta dzieki, że pytasz. Otóż na szczeście jesteśmy już prawie na 100% pewni, że Patryczka nic nie boli jak tak "wyje". Nasze dziecko potrzebuje non stop naszej uwagi i aktywności.
Piękne są te Wasze Aniołki - cudnie jest móc "uczestniczyć" w ich dorastaniu, choć grozi trochę pokusa porównywania umiejętności.
Patryczek nie potrafiłby, jak jest głodny tak spokojnie czekać jak Maja czy Pawełek. On od razu w krzyk 😮 🤢
Będąc przy nim wciąż trzeba nam go poruszac (nóżki, rączki , kołysanko, bujanie w gondoli), tylko wtedy czuje się komfortowo. Nie wiem, dlaczego tak ma, iż dłużej niż ok 10 minut nie potrafi zostać sam i to TYLKO jak ma w miarę dobry humor.
Ufam, ze z tego wyrośnie. Marta a Maja tak się uspokoiła z dnia na dzień, czy Ona też wciąż płakała, czy tylko jak była zmęczona, głodna.?

Tuska w ogóle piękna jesteś i nie wiem, skąd u Ciebie nieraz to głupie marudzenie z wagą 😮

No fakt Dziewczyny "brzuszek" zbliża 🤪

Niunia, kiedy się spotkamy? Choć najpewniej najpierw bez Aniołków naszych ukochanych. Nie chce z Patyczkiem jeszcze zaszywać się nigdzie daleko... No i jeszcze trzeba by dokoptować mamusie trójmiejskie, bo na nasze spotkanko "marcówkowe" chyba musimy zaczekać do wakacji - aż nam się zjadą Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem spowrotem.Spacer byl udany,a Julka spala od 8 do 15 😁 😁 Tatus zajal sie coreczka,a ja poszlam sobie w koncu do fryzjera,potem na zakupy i jestem mega zadowolona.No a potem poszlismy na wspolny obiadek 🙂 🙂Tuska glupolu ty jestes taka chuda i taka ladna,ze nie wiem dlaczego masz kompleksy!!!Samantko widze ze nikt ci nie odpowiedzial.Wg mnie masturbacja nie jest zdrada,pod warunkiem,ze nie robi sie tego w towarzystwie obcej osoby 😉Moze byc fajnym wstepem do dalszej zabawy 🙂Marta ciesze sie,ze u was sie uspokoilo i mam nadzieje,ze u gerdy i salamandry tez sie wkrotce uspokoi 🙂Gerda synus slodziutki.Moze uda mi sie na tym forum Julci faceta wynalesc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia, cudna ta Juleczka... jejku uśmieszek boski ma 🙂 🙂 i jak mamusia ślicznie wystroiła !!!!
I dziękuję za odpowiedź... hahah... moim zdaniem to jest po części zdrada, ale mentalna... bo facet w 99% masturbując się nie myśli o swojej partnerce.. no ale cóż chyba każdy tak ma, bo i kobiety chyba też w większości nie myślą o swoich facetach... a i facet jest wzrokowcem, więc bez pomocy makulatury czy też filmu wydaje mi się nie da rady hehehe :P:P
A na tym forum wizaz to takie odpowiedzi były ze to szlag by trafił.... no cóż są tacy co by się rozwodzili od razu heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym w zyciu Julki do takiego wiadra nie wsadzila 🙂.Znalazlam to,bo szukam malej jakiejs wiekszej wanienki,bo niestety w domu jest tylko prysznic,a z tej wanienki co mamy,to juz Julka wyrosla 😞A tu w UK same male wanienki maja 😞 A co do wozka,to szukalam czegos malego,lekkiego,skretnego i co mozna na spacerowke przerobic no i stanelo na silver crossie.A jak zobaczylam go w czerwonym kolorze to sie w nim zakochalam 😉I teraz moge powiedziec,ze to byl dobry wybor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała też już z wanienki wyrasta... ale na szczęście jej nie kupowałam, tylko dostałam, a z kolei w belgii nie ma problemu z wanienkami, widziałam naprawdę megaogromne, długie i szerokie i była jedna fajna bo przezroczysta :P 🙂... że starcza dziecku do 4 roku życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda, Twoj synek sliczny 🙂 Slodziutko spi.. Maja miala tak, ze non stop plakala i nie interesowala sie niczym...Nie byla w stanie polezec przez chwile i nie plakac..Na szczescie z dnia na dzien jej przeszlo...Zaczelam normalnie jesc i zauwazylam poprawe, Nie wiem czy to kwestia wieku, moze im starsza tym mniej placzu bedzie..Teraz jest tak, ze czasami placze, ale to bardziej jej humorki...No i lezy sobie i ze mna "gada", cieszy sie...Dzisiaj nawet miala tak, ze lezala sobie w bujaczku a my z mezem poszlismy do sypialni i sie soba zajelismy :P Dopiero zaczela plakac jak skonczylismy..Takze u Ciebie tez bedzie dobrze. Glowa do gory...
Monisia u mnie mala tez zaczela jesc swoja reke i w ogole sie slini i puszcza banki 🙂 Smoczka nigdy nie uznawala..no i w sumie dobrze, bo nie bede musiala ja odzywajac.

Ja dopiero tutaj zajrze w poniedzialek, bo jutro mamy chrzciny no i pierwsza rocznice slubu, wiec bedziemy swietowac 🙂 Milego dlugiego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestes jestes kochana i tylko glupoty gadasz.A glosik juz oddany.Marta u nas ostatnio smok przegrywa z lapka 😉A slinka to juz coraz bardziej wycieka.Echh rosna nam te szkraby,nawet nie wiem kiedy.A ja dla odmiany jutro bede,bo mi maz obwiescil,ze jutro idzie do kolegi na psp3 pograc.Ale niech idzie,bo biedak nawet jeszcze Julki nie opil,a ona juz niedlugo bedzie miala dwa miesiace 😉Ale kocham go za to,ze mi tak pomagal 🙂Dobra lece do niego na male co nieco 😁 😁 Milego wieczoru moje panie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska głos oddany. Głupciol jesteś tyle Ci powiem, super laska i zgrabna jesteś i nie marudź już, bo sobie głupoty wkręcasz. Gerda, ale masz przystojniaka. Co do spotkania, to myślę pod koniec maja jak już, bo za tydzień mam chrzest, zada brat ma urodziny i odpadają mi weekendy, musimy z Anulką i Blue ustalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jutro i tak się głosy wyzerują, bo to od jutra będą się liczyć, bo jutro jest 1.05 ;-) no ale wiecie głosować można codziennie, więc liczę na Was ;-) i jak piszecie na jakiś innych wątkach to nie obrażę się jak poprosicie dziewczyny o głosy ;-) z góry dzięki ;*

no dobra już nie marudzę ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia my też za tydzień mamy chrzest św. - oby tylko nie urządził Patryczek super sceny 😉
Marta - a zatem owocnego świętowania 🙂 My mieliśmy rocznicę ślubu...10 kwietnia (pamiętna data- cała Polska o niej pamięta).

Tuśka - chyba jak obiektywnie Ci mówimy, że wyglądasz super to nie zaprzeczaj, bo się zdenerwujesz i schudniesz ze złości zanadto 😜 a głosik i tak oddałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...