Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Chcecie się ze mnie pośmiać??? No to uwaga: właśnie umyłam zęby kremem do rąk 🤪 o zapachu zielonej herbaty... przynajmniej z paszczy będzie ładnie pachniało :PPP 😜 🙃


A jak ty to kobieto poczyniłaś??? :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dg sprawdzałam i u mnie ta strona nie działa.
Co do mat to ja też Tiny Love wybrałam, ale tańsze trochę niż ta Tropikalna Wyspa. Tylko teraz się nie mogę zdecydować, bo w jednej jest podusia pod brzuszek, a w drugiej więcej zabawek wiszących i tych różnych rzeczy na macie... może mi ktoś pomoże wybrać??? 😁DD
http://allegro.pl/tiny-love-mata-koncert-zwierzat-nowosc-2011-i1577304210.html
http://allegro.pl/mata-kick-discover-tiny-love-gratis-kurier13-i1590312916.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam pytanie słyszeliscie o tym że jak się zmieni dziecku mleko modyfikowane jednej firmy na inną to jak np. stwierdzimy,że jednak wczesniejsze było lepsze to już nie można do niego wrócić? Dopajamy małą bebiko ale chcielismy spróbować innego bo czasami kupki zrobic nie może, ale teraz to już sama nie wiem co robić.
Polecacie któreś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
Chcecie się ze mnie pośmiać??? No to uwaga: właśnie umyłam zęby kremem do rąk 🤪 o zapachu zielonej herbaty... przynajmniej z paszczy będzie ładnie pachniało :PPP 😜 🙃


A jak ty to kobieto poczyniłaś??? :P:P:P

Normalnie, bo krem do rąk stoi obok pasty do zębów przy umywalce... no, ale się kapnęłam jak nie pieniło się nic a nic... :P głupol ze mnie 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka tą matę kick & discover miała moja znajoma i przynajmniej jej dziecko szybko się na niej nudziło... nie jest aż taka fajna jak na zdjęciach...
A co do mojej maty, ja jej nie kupiłam, tylko dostałam... Na pewno też bym takiej drogiej nie kupiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie słyszeliscie o tym że jak się zmieni dziecku mleko modyfikowane jednej firmy na inną to jak np. stwierdzimy,że jednak wczesniejsze było lepsze to już nie można do niego wrócić? Dopajamy małą bebiko ale chcielismy spróbować innego bo czasami kupki zrobic nie może, ale teraz to już sama nie wiem co robić.
Polecacie któreś?

JA daję od kilku dni na noc i w nocy (dwa razy) Pro Nan1 i na razie jest ok, jak się zesra to czasami od razu mu tyłek pod kranem myjemy, bo wszystko jest brudne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

No to wróciliśmy, wykapani, podjadamy i próbujemy zasnąć. Było cudownie, Alek budzil sie co 1,5 h w piatkowa noc i płakał cała sobotę ale za to kolejna noc i niedziela były dużo lepsze, na jedzonko budził sie co 4 h a w ciagu dnia płakał tylko ze 2 h w sumie 🙂

Dziewczyny co do wyglądu to ja jestem załamana kwestia wagi, mi nie spada ale za to Alkowi przybywa przy wyjściu miał ok. 2500 a dZis waga wskazała 4800 ma serdelki i podwójna brodę hihi spaslaczek.
Monisia ja tez wole nie parzec w lustro, w dodatku latka leca, skora juz sie tak nie regeneruje , chcialabym pojsc na jakas aktywnosc ale nie mammzmkim zostawic Fasola, katastofa jednym słowem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie słyszeliscie o tym że jak się zmieni dziecku mleko modyfikowane jednej firmy na inną to jak np. stwierdzimy,że jednak wczesniejsze było lepsze to już nie można do niego wrócić? Dopajamy małą bebiko ale chcielismy spróbować innego bo czasami kupki zrobic nie może, ale teraz to już sama nie wiem co robić.
Polecacie któreś?


Ja nic takiego nie słyszałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Dziewczyny o której wieczorem ostatni raz karmicie maluchy?

U mnie to różnie... raz karmię o 22h00 to mala się budzi o 3-4 a innym razem około północy chce dojadać... ale po ostatnim wieczornym karmieniu na ogół przesypia 5h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Emcia wariatko ;-) Jesteś szalona ;-) Ja bym brała ta http://allegro.pl/mata-kick-discover-tiny-love-gratis-kurier13-i1590312916.html. DG strona nie działa

Nie szalona, tylko jakaś zakręcona na maksa jak świński ogonek :PPPP
Dg właśnie obejrzałam sobie fotki Agatki 🙂)) słodka jest 🙂 zresztą wszystkie nasze dzieciaczki są śliczniuchne słodziaczki i cukiereczki. A ja zawsze myślałam, że takie małe dzieci to są czerwone i pomarszczone jak żaby, a tu proszę, marcowe dzieciaki to ślicznoty same 😁
Aha, słyszałyście coś o przyczepianiu jakiś czerwonych wstążeczek, żeby uroku nikt nie rzucił na dzieci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Emcia wariatko ;-) Jesteś szalona ;-) Ja bym brała ta http://allegro.pl/mata-kick-discover-tiny-love-gratis-kurier13-i1590312916.html. DG strona nie działa

Nie szalona, tylko jakaś zakręcona na maksa jak świński ogonek :PPPP
Dg właśnie obejrzałam sobie fotki Agatki 🙂)) słodka jest 🙂 zresztą wszystkie nasze dzieciaczki są śliczniuchne słodziaczki i cukiereczki. A ja zawsze myślałam, że takie małe dzieci to są czerwone i pomarszczone jak żaby, a tu proszę, marcowe dzieciaki to ślicznoty same 😁
Aha, słyszałyście coś o przyczepianiu jakiś czerwonych wstążeczek, żeby uroku nikt nie rzucił na dzieci???

Ja słyszałam i większej głupoty w życiu nie słyszałam. Nie wiem co myślicie na temat zabobonów, ale dla mnie to bzdury. Chrzczę dziecko, żeby go oczyścić z grzechu , a jakaś wstążka to wymysł ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to w zabobony nie wierzę, ale myślałam, żeby jej przyczepic coś na wszelki niewielki, bo normalnie baby w sklepie podchodzą do wózka i się patrzą i zachwycają malą... aż mi tak dziwnie, bo raz baba podeszła i powiedziała :przepraszam, ale ona jest taka śliczna, że musiałam, podejść bliżej"... kurcze tak dziwnie mi wtedy.... niby to miłe, ale i trochę krępujące :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sceptyk ale czerwona kokardka by sie przydala, to niby zabobon ale lubię takie ludowe zwyczaje, wszystkim swoim zrebakom zawsze pezywiazywalam i chowają sie zdrowo i szczęśliwie 🙂

A ja mam dramat, jestem uzależniona od kompa, a tu zonk, wyskakuje mi Blue screen w lapie i za Chiny nie chce sie odpalic, backupuje dane a potem bede czekać na cud bo sama sobie z tym nie poradze a M znowu po uszy zarobiony nawet nie mam serca go prosić...

Ja karmie około 21 po kąpieli a potem ze 2 razy jeszcze co 4 h. DZis właśnie skonczylismy przed chwila walkę w koncu poszły 3 siarczyste baki i usnał na brzuchu .... Strasznie mi go szkoda, ale juz nie wiem co poradzic ... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje ulubione zdjęcie szczęśliwego i obsikanego tatusia oraz zadowolonego z siebie synka ;-)
[URL=http://img860.imageshack.us/i/dscf2009.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/908/dscf2009.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
My ostatnie karmienie mamy zwykle kolo 22 i maly spi do 6. Czasem w nocy tez sie budzi, ale swykle gdy wczsnie zasnie. Wczoraj karmilam go kolo 20, a o 21 juz spal i w nocy obudzil sie o 3 i teraz. Faktycznie nie mam sie czym przejmowac, bo jak jest glodny to sie budzi.
Fajna fota. Co do obsikiwania to jak bylismy w sobote na tym usg pytamy lekarza co malwmu zdjac. On na to, ze caly dol. Pytamy czy pieluche tez, a on ze caly dol. No to zdjelismy wszystko, a Antos obsiural pana doktora 🙂)))) ktory mial do nas pretensje i w ogole byl nieprzyjemny. Wiec widocznie Antos pokazac mu chcial, ze trzeba byc milym dla mamy i taty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Niunia świetne zdjęcie 🙂 A eMKa dobrze, ze nie stała w pobliżu pasta do ... butów 😉

Pati fajnie, ze weekend Wam się udał 🙂

Jeśli chodzi o zabobony to są to jakieś pogańskie zwyczaje i NIGDY nie wierzyłam w takowe. Nie może być tak,że Panu Bogu świeczke a diabłu ogarek!

My karmimy Bebilon 1 jest dobrze, kupy są i Patrykowi smakuje az mu się uszy trzęsą 😁 W końcu zamówiliśmy bujaczek, długo nie mogłam wybrać modelu, ale w nareszcie się udało: http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-do18-kg-i1569344283.html

No i Patryczek je o 21, potem jak się obudzi ok 2 lub 4 🤪 no i w okolicach 7, a potem to już, jak w zegarku co 3 h.

A to z wczorajszego spacerku 😎


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny. wpadlam nadrobic zaleglosci, napisze pozniej,bo zbieramy sie na zakupy 😉 teraz zabraklo czasu na odpisanie i oczywiscie prosimy o głosiki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda z tymi zabobonami to sie z Toba w 100% zgadzam. Jak mija mama zaczela gadac o tym to M jej wlasnie poeiedzial, ze jak sie w Boga wierzy to nie wierzy sie w glupie zabobony. Ze to hipokryzja jest z jej strony, a to dlatego ze moja mama uwaza sie za mega wuerzaca itd. i zawsze miala pretensje do mnie, ze ja nie. No i od tego czasu jux nic mi nie gada.
Fajny ten bujaczek. Tez sie nad nim zastanawialam, ale w koncu inny wybralismy.
Dobra ide lepetyne wysuszyc poki babel spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...