Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj nerwosoleksie obudził wiec ide na zakupy, po dzisiejszej nocy kapituluje i ide kupic mleko, bo wieczorami włacza sie jej ssak i to co mam w piersiach to za mało. Ale dalej bede walczyc moze za pare dni bedzie lepiej! Do napisania pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 dawno mnie tu nie było, ale podczytywałam was i mniej wiecej jestem na biezaca 🙂 fajne te wasze dzieciaczki 🙂 co do zabobonow to zakladalam mojemu Wojtusiowi czerwona kokardke jak wiedzialam ze moze go ktos 'oczarowac', tzw. sasiad i moja ciotka:P na spacer nie zakładałam 🙂 Mój skarbek ogolnie jest bardzo spokojny, zje, posiedzi troche, popatrzy sie i idzie spac, plakal nam wczesniej bo go brzusio bolalo i nie mogl sie zalatwic ale teraz jest wszystko dobrze bo zmienilismy mleko na HA. Dzis Tatus pierwszy raz poszedl do pracy po miesiecznym urlopie a my zostalismy sami 🙂 Karmilam piersia tylko 3tyg. a pozniej mleko zaniklo wiec karmimy sztucznym. Wojtus ma juz miesiac i 7dni 🙂 no i z dnia na dzien robi sie wiekszy 🙂 wczoraj zazal powoli gaworzyc 🙂
Nie umiem wtawic zdjec tak zeby bylo tutaj widac wiec podaje linki 🙂
A oto mój Wojtuś 🙂
http://img833.imageshack.us/i/p1050641.jpg/
http://img534.imageshack.us/i/beztytuu1ezj.jpg/
http://img508.imageshack.us/i/p1050699.jpg/
http://img836.imageshack.us/i/p1050790j.jpg/
http://img651.imageshack.us/i/p1050756.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta dzięki 🙂 ja z kolei myślałam, że jestes ... starsza 😉 Słuchaj a co z tą tabelką?

eMKa mam nadzieję, że bujak sie sprawdzi, już sie nie mogę go doczekać. Nawiązując jeszcze do tych wstążek - ja (i mój mąż) jestem wierząca i sprawy wiary traktuje poważnie, świadomie i gorliwie. Moi znajomi i przyjaciele wiedzą o tym, jednocześnie szanując takie podejście do sprawy, a tym samym wiedząc,że taka osoba to zwyczajna osoba 😁 a niekoniecznie dewota udająca cos.
Nie lubię, jak ktoś jest fałszywy w tym, co mówi i robi.
A Twoja Mama pewnie chce dobrze, tylko troszkę sie zamotała z kwestią praktyk religijnych i magicznych 🥴

Ależ dzisiaj ponuro..., aż nie wiem, czy wyjść z Patrykiem?

Aaa Marta a w kwestii Twoich mdłości już wszystko sie wyklarowało?

Tygrysek śliczny ten Twój Synuś i jaki już duzy.Gratuluję tego ciekawego spojrzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey kochane,ale sie w nocy rozpisalyscie.DG link nie dziala,ale juz cie znalazlam,bo wyskakiwalo na linku nazwisko i znalazlam cie u samantki w znajomych.Jejku,jakie piekne zdjecia ze slubu 🙂 🙂A co do mleka to nieprawda.Julka najpierw pila sma potem zmienilam jej na cow & gate a potem i tak wrocilam do sma.I nic jej nie jest 🙂Dziewczyny zdjecia boskie.Gratulacje dla Pawelka 🙂 🙂Trafil w 10 😁 Gerda ja mam taki sam kolor wlosow jak u ty 🙂Edytko milo cie zobaczyc 🙂 🙂Emka a czym dzis zabki umylas? 😁 Co do maty,to moja ma ta poduszke,ale jej nigdy jeszcze nie uzylam 😉 😉A co do kokardki,to ja nie wierze w przesady,ale kokardke mam 😉Tak na wszelki wypadek,bo nas ciagle ktos zaczepia i do wozka zaglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tygrysku milo cie widziec spowrotem,bo faktycznie dawno sie nie odzywalas.To jeszcze neli mogla by dac znak zycia.Tuska glosik oddany 🙂Ja jestem z naszego bujaczka niezadowolona i chyba bede kupowac inny.Ale tak jak emka z fisherprica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny musze sie wam pochwalic.Wlasnie stanelam na wage pokazuje 2 kg mniej 🙂 🙂Calkiem niezle jak na 5 dni odchudzania nie? 😁 😁 Az mi sie humor od rana poprawil hihi A co do ostatniego karmienia to u nas jest ok 21 i wtedy o 3.Wczoraj zjadla po 22 i spala dzis do 6 rano.Wiec chyba bede jej troche pozniej ta ostatnia butelke dawac 🙂Salamandro ciesze sie,ze wypad sie udal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Gerdzia, aleś Ty ładna, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że Cię gdzieś już widziałam, masz bardzo charakterystyczną twarz. Bujaczek fajny.
Tygrysek, Wojtuś jest podobny do Antosia Emki ;-)


Niunia jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie Wojtusia to od razu Miśkowi pokazałam mówiąc, że prawie jak Antoś 🙂)) tylko z tego co widzę Wojtusiowi chyba się niebieskie oczka zrobią, a Antosiowi bardziej w brąz idą 🙂)) no zobaczymy z czasem 🙂)))
A Kornelka z Edytką faktycznie podobne.
Ciekawe czy któreś z moich dzieci (które mam zamiar mieć :P) będzie podobne do mnie, bo na razie Antonio to cały Misiek :P
Aha ja my mamy taki bujaczek http://allegro.pl/fisher-price-3w1-fotelik-bujaczek-lezaczek-kubus-p-i1582554494.html
W ogóle jak patrzę to strasznie podrożało wszystko, bo u tego sprzedawcy płaciliśmy mniej niż teraz kosztuje ten bujak. Tak samo maty, wcześniej oglądałam to były około 20 pln tańsze niż teraz. Te same i u tego samego sprzedawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMKa świetny ten bujak,my też nad tym myśleliśmy, tylko trochę drogo... 🤨

Niunia wątpię, czy się gdzieś widziałyśmy. Ja mieszkam w Trójmieście od ponad roku, a w ciąży to raczej kwitłam w chacie 🤔 Wcześniej mieszkałam w innym województwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda co do moich mdlosci to przeszlo. Mysle, ze to bylo od glodu..A testu nie robilam, bo jakos nie mialam czasu isc do apteki. Nie bede robic chyba...Nie wiem, jakos sie boje...Zaczelam sie wtedy martwic, bo nastepnego dnia po wspolzyciu mialam sluz z odrobinka krwi...Tak samo bylo w tamtym roku jak zaszlam w ciaze i dlatego sie zastanawialam nad tym testem dla swietego spokoju..Bo okresu i tak jeszcze po porodzie nie mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki ale wszyscy mi mowia ze to wykapany tatus ta nasza corcia, ale nie widziałyscie tatusia wiec nie macie jak porownac!
a jesli chodzi o tabelke to czekam tylko az ammi uzupełnii swoje dane i powysyłam. Tak pry okazji to napisze ze wogole swoich danych nie przysłały: kaczuszka, tygrysek, pati, kateee i m corazon. Ale jak macie dziewczynki ochote to najwyzej pozniej uzupełnie i powysyłam uzupełnione wersje, a jak nie to zostanie tak jak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!! my dzisiaj spałyśmy do 11h00!!! a mała zasnęła ok 22h00 i 2 razy na jedzenie się budziła... 🙂 🙂
Marta ja też po współżyciu miałam plamki krwi, ale od razu, tak jakby mi się blizna po zszyciu rozeszła, było tego tylko z kropelka, ale dziwne, bo juz się powinno zagoić... a może to nie to... sama nie wiem 🙂
Dziewczyny fajne te wasze dzieciaczki 🙂 🙂 i mamusie kwitnące 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja sliczne fotki.A mamusia to normalnie promienije.A co do plamienia po wspolzyciu,to ja tez tak mialam.I nawet teraz czasem taki sluz zabarwiony wyleci.Ale to normalne jest.Samantka u nas noc byla tez udana.Jula zasnela o 22:30 wstala o 5:30,zjadla pogadala troche i spi do teraz 😁 😁 A ja chce,zeby juz wstala,bo chce isc na zakupy.Dostalam namiary,gdzie moge wieksza wanienke kupic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szybko ja ci podawalam tu na forum dane. Chyba ze jest jeszcze jedna Pati 😉

U mnie krwawienie zaniklo zupełnie ale dwa razy sie naweocilo po kilka kropelek.

A Aleks śpi jak aniołek zawiniety w chuste a ja sobie z nim tak chodzę i ogarniam, fajnie ktos to wykombinowal z tymi chustami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne zdjęcia dziewczyny, Majeczka taka grzeczniutka żeby tylko moja Agatka wzięła z niej przykład. My w końcu ustaliliśmy termin na chrzciny 11.06.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra tak jak napisala Ci samantka est jeszcze jedna Pati, bo ja pisałam loginami a nie imionami! 😆
ale jestem zadowolona własnie przyszedł kocyk małej i ramka. Na kocyk jestem troche zła bo jak dzwoniłam do faceta pytac jakie wymiary ma rysunek to powiedział ze 500 na 260 mm a ma 50 na 26, ale tak mi sie wydawało ze to nie mozliwe, no ale po swietach zadzwonie i zapytam!
A ramka swietna bo do odciskow dali gline i mozna kilka razy zrobic jak nie wyjdzie, a mi oczywiscie wyszło za piatym razem. ale minus jest taki ze schnie do 4 dni. Ale warto poczekac.Jak pozniej zrobie zdjecie kocyka to wam pokaze, bo ramke obcykam dopiero jak juz wyschnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...